Commons:Science Photo Competition 2016 in Ukraine

Конкурс наукових фотографій 2016
в Україні
Конкурс наукового зображення 2016

ІдеяEdit

Культура не може існувати без науки. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати. Тому виникає потреба зробити та поділитися науковими зображеннями. Саме з такої причини виникає необхідність конкурсу наукових фотографій. Вперше такий конкурс проходив восени 2015 року, українська частина відбулася у жовтні.

Цей конкурс прийшов до Вікіпедії, тому що Вікіпедія — це активне середовище, спрямоване на накопичення та розповсюдження знань, які є вільними та доступними для всіх. Такі засади роблять Вікіпедію гарною платформою для публікації наукових фотографій. Відкритий доступ, зацікавленість спільноти та користувачів Вікіпедії в інформації та загальна надійність — це лише деякі з рис вільної енциклопедії, які роблять її привабливим середовищем задля популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема. Визначною особливістю Вікіпедії є її здатність розповсюджувати знання, а наукові фотографії оцінюються як насичений носій інформації, що робить співпрацю між спільнотою Вікіпедії та науковими фотографами вигідною для обох сторін. Конкурс наукових фотографій — це поштовх для формування стійких взаємовідносин між ними.

Часові рамкиEdit

Період подання зображень — з 1 по 28 жовтня 2016 року включно.

Оголошення переможців відбудеться у Всесвітній день науки, 10 листопада 2016 року.

Приєднуйтесь до події у Facebook

ОцінюванняEdit

Оцінювати роботи буде кваліфіковане журі, яке складається зі спеціалістів у різних галузях науки. Нагородження переможців буде поєднане зі святкуванням Всесвітнього дня науки, встановленого ЮНЕСКО. Вже традиційно конкурс відбудеться за підтримки науково-популярного порталу «Моя наука», проекту «Дні науки» та ГО «Наукова унія».

Усі зображення на цій сторінці (крім логотипу) були завантажені для Вікіпедії у Вікісховище під час української частини конкурсу наукових фотографій 2015 та зайняли призові місця. Натиснувши на зображення ви перейдете на сторінку файлу з детальним описом, інформацією про авторів та правила використання.