Open main menu
This page is a translated version of a page Commons:VicuñaUploader and the translation is 95% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:VicuñaUploader and have to be approved by a translation administrator.

Outdated translations are marked like this.

VicunaUploader logo.png VicuñaUploader (остання версія: 1.23)

VicuñaUploader — це інструмент з відкритим кодом, написаний на основі Java, призначений для завантаження файлів у Вікісховище та інші проекти Вікімедіа. Він незалежний від платформи, але вимагає встановленої на комп'ютері віртуальної машини Java (зазвичай в межах Java Runtime Environment).

Інформація

VicuñaUploader дещо нагадує Commonist, однак має більший функціонал та інший користувацький інтерфейс, а саме:

  • Він зберігає метадані у файлі session.xml: можна підготувати файли до завантаження офлайн, а також можна керувати цим файлом за допомогою інших інструментів (див., наприклад, IPTC to vicuna)
  • Перевіряє імена файлів на можливість конфліктів назв перед відправленням їх до Вікісховища.
  • Підтримує вибір категорій (майже так само, як і Майстер завантаження, і через крапку з комою, а не вертикальну риску, як Commonist).
  • Підтримує геотегування (простим кліком у віконці карти)
  • Підтримує фрагментовані завантаження
  • Підтримує пакетне завантаження і може читати описи файлів з локальних файлів, однак кожен пакет має мати однаковий опис. Оберіть txt-файл у Tools > Settings > Program > Advanced; додайте свої файли у головному вікні; усі файли тепер матимуть вміст текстового файлу у своєму описі.

Швидкі посилання

 
Вікунья донесе ваші файли туди, де ними можна поділитися

Зробити внесок

[translatewiki:Translating:Vicuña Uploader Перекладіть своєю мовою]