Commons:Wiki Loves Africa 2014/Competition rules/uk

This page is a translated version of a page Commons:Wiki Loves Africa 2014/Competition rules and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Wiki Loves Africa 2014/Competition rules and have to be approved by a translation administrator.
редагуйте мене +/-
Wiki Loves Africa

Для конкурсантів

Для організаторів та помічників

Для мас-медіа

Інші посилання

Є лише декілька простих правил для участі у фотоконкурсі «Вікі любить Африку»:

Прийнятні файли

Базовий набір правил або «рекомендацій» щодо проведення конкурсу такий:

  • Усі фото, що беруть участь у змаганні, мають бути зроблені користувачами, які їх завантажили. Вони можуть бути такими, що були завантажені користувачем окремо, або протягом зареєстрованої сесії масового завантаження;
  • Завантаження виконуються лише в жовтні та листопаді;
  • Ви повинні опублікувати таке зображення під вільною ліцензією, або передати його в суспільне надбання. Бажаною ліцензією, яку використовує Майстер завантаження, є Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 CC-BY-SA 4.0;
  • Усі прийнятні зображення повинні мати ідентифікатори, надані учасниками під час завантаження (якщо завантаження виконується через офіційний Майстер завантаження, він автоматично зробить більшу частину роботи за Вас). Ідентифікація виконується шляхом додавання до сторінки опису зображення цієї категорії: [[category:Images from Wiki Loves Africa 2014]];
  • Учасники повинні увімкнути можливість надсилання до них електронної пошти на Вікісховищі, щоб з ними можна було зв'язатися в разі присудження якогось призу.

Неприйнятні файли

  • Нефотографічні твори, такі як малюнки чи твори, повністю згенеровані за допомогою комп'ютерної графіки
  • Фотографії, що вже перебувають на Вікісховищі (тобто повторне завантаження заборонене)
  • Оскільки зображення зберігатимуться на Вікісховищі, всі вони повинні перебувати в межах тематичної сфери Вікісховища. Будь-яке зображення, що виходить за межі цієї сфери, буде дискваліфіковане, і може бути вилучене з Вікісховища без додаткового повідомлення.

Суддівські критерії

Журі оцінюватиме окремі зображення за такими критеріями (порядок не має значення):

  • Технічна якість
  • Оригінальність
  • Потенційна користь і загальна цінність зображення (включно з його ліцензуванням) для проектів Вікімедіа

Склад журі

П'єр Будуа

П'єр Ів Будуа є вікіпедистом вже протягом понад 5 років, і є колишнім головою правління Вікімедіа Франція. Він проживає у Парижі, а його робота стосується в першу чергу спортивної фотографії та похоронного мистецтва кладовища Пер-Лашез.

Хабіб Мгенні

Досвідчений вікіпедист і вікімедієць, фотограф-аматор і завантажувач файлів на Вікісховище. Хабіб веде дуже активну діяльність у групі користувачів «Вікімедіа Туніс».

Майк Піл

Майк — дослідник після захисту докторської дисертації, що працює в обсерваторії Джодрел-Банк, а також він є астрономом і вікіпедистом. Він є співзасновником Вікімедіа UK.

П'єр-Селім Гуар

Досвідчений вікіпедист і вікімедієць інженер із розробки зеленої авіації, але також і відданий фотограф-аматор. П'єр-Селім вантажить на Вікісховище високоякісні зображення на такі теми як спорт, музейні елементи і пам'ятки культурної спадщини. Він також був членом журі під час конкурсу «Вікі любить пам'ятки».

Пол Сіка

Пол Сіка — художник-самоук і вмілий інженер програмного забезпечення, що походить з Берега Слонової Кістки. Будучи дитиною, він ознайомився з анімацією та відеоіграми, а у вищій школі виявив у себе пристрасть до комп'ютерного програмування з використанням наукових калькуляторів. Найкрасивішими його проектами стануть адаптації на калькуляторі найпопулярніших ігор того часу, таких як Pokémon і Zelda. Після отримання ступеня бакалавра з програмного інжинірингу у Вестмінстерському університеті в Лондоні, Велика Британія, а також після вивчення технік кіно, він розвиває фотографічну техніку під назвою «Photomaking» — суміш фотографії і кіновиробництва, описану 2007 року журналом Olympus User Magazine UK як «нова форма мистецтва».

Твори Пола Сіки доступні за адресою http://www.PaulSika.com

Керіенн Вілкінсон

Керіенн Вілкінсон є віце-президентом Сілвудської куховарської школи в Кейптауні, Південна Африка. Заснована Леслі Фаулом 1964 року, ця школа є найстаршою куховарською школою в Південній Африці. За останні 50 років вона здобула собі репутацію світового класу, а на її випускників можна натрапляти в найпрестижніших кухнях світу. Керіенн є акредитованою суддею Асоціації шеф-кухарів Південної Африки, а також вона була суддею при відборі 50 найкращих ресторанів у світі організованому San Pellegrino.

Дізнайтесь більше на веб-сайті Сілвудської куховарської школи: http://www.silwood.co.za/

Африка Мелане

Широкий діапазон інтересів Африки Мелане і його неослабна цікавість проявляються в його Weekend Breakfast на 702 і CapeTalk (незалежні радіохвилі Південної Африки), — шоу, що охоплює теми від міжнародних новин, і до обов'язкових до відвідування заходів поблизу. Бухгалтер за освітою, Африка вже десять років працює радіоведучим — як у прямому ефірі, так і поза ним. Африка — відвертий трагік, гурман і суддя Fleur Du Cap. У twitter: @AfricaMelane.

Нагороди

Нагороди цього конкурсу вже було вибрано, і вони будуть такими:

  • 1-й приз: смартфон Galaxy note 4 + видана в Африці куховарська книга + футболка «Вікі любить Африку» + роздруківка зображення-переможця
  • 2-й приз: смартфон + видана в Африці куховарська книга + футболка «Вікі любить Африку» + роздруківка зображення, що зайняло 2-е місце
  • 3-й приз: подарунковий ваучер Amazon на $200 + видана в Африці куховарська книга + футболка «Вікі любить Африку» + роздруківка зображення, що зайняло 3-тє місце
  • Приз від журі: подарунковий ваучер Amazon на $200 + футболка «Вікі любить Африку» + роздруківка зображення, яке здобуло приз від журі

Невеличке доповнення

Організатори фотоконкурсу «Вікі любить Африку» залишають за собою право змінювати ці правила або й скасовувати весь конкурс на власний розсуд, навіть після того, як він вже почався. Організатори не приймають жодної відповідальності за надання спонсорами будь-яких призів, і в будь-якому разі не несуть жодної юридичної відповідальності, пов'язаної з цим конкурсом. Ані правила, ані будь-яка інша інформація на цих сторінках не створюють будь-яких юридичних зобов'язань з боку організаторів. Представники журі та співробітники Африканського центру не мають права на отримання будь-якої нагороди (хоча вони, звісно, заохочуються до завантаження зображень на Вікісховище).