Open main menu

Commons:Вікіпедисти в Європейському парламенті/Часті запитання

< Commons:Wikipedians in European Parliament
This page is a translated version of a page Commons:Wikipedians in European Parliament/FAQ and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Wikipedians in European Parliament/FAQ and have to be approved by a translation administrator.


Опис   Участь   Обладнання   Маркетинг   Часті запитання   Списки та аналіз   Правила   Комісія   Преса   Результат   Фото    
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎Esperanto • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎polski • ‎русский • ‎українська • ‎العربية • ‎中文

Не соромтеся додавти свої питання чи відповіді

Contents

З ким зв'язатись?

Менеджером проекту та контактною особою є Олаф Козінскі, (написати е-мейл)

Мова

Робочою мовою в групі є англійська. Тому обов'язковою вимогою для добровольців є володіння англійською мовою.

Розклад

В понеділок буде зустріч групи на сайті. Там буде вироблений оперативний план. Кожен матиме можливість взяти перерву, оглянути місцевість чи відвідати місто під час проекту, писати статті чи робити світлини.

Одяг

Ми плануємо взяти з собою кожний по дві футболки, щоб було видно що ми вікіпедисти. Ми все ще шукаємо спонсорів.

Будь-ласка, виберіть ваш одяг та поводьтеся відповідно до норм етикету парламенту. Ніхто вас не змусить носити костюм чи краватку, але ваш одяг має бути чистим та пристойним.


Нейтральність

Цей проек є строго нейтральним, особливо аполітичним. Вхід до парламенту та спілкування з політиками вже може сприйматися як політична діяльність, щось заборонене на нашому проекті. Тому учасникам пропонується відмовитися від будь-якої політичної реклами, такої як, наприклад, носіння партійних значки, тощо. Також переконайтеся, що ви поводитесь з політиками кожної партії однаково і з повагою. Зосередьтесь на виготовленні якісних світлин, не залежно віт того, хто сидить перед камерою чи з ким ви розмовляєте.

Пишучи статті чи знімаючи відео переконайтеся, що ви включаєте тільки об'єктину інформацію та твердження. Знімаючи відео ми просимо розповісти загальну інформацію про особу та коротко політичні погляди - це нейтральна інформація. Це не політична кампанія. Будь ласка, поясніть це людям, з якими ви працюєте, та змусьте їх дотримуватись цих правил якщо треба.

Встановлення

Після 14 січня (візит Олафа до Європарламенту для отримання конкретного плану про місце надане нам) ми зможемо дати більше інформації як ми хочемо показати себе на сайті.

Правила

 1. Проект "Вікіпедисти в Європейському парламенті" є спільним проектом вікіпедистів. Всі учасники відносяться один до одного з повагою та поважають працю одне одного.
 2. Учасники повинні відповідати нормам етикету Європейського парламенту у поведінці та зовнішності.
 3. Всі євродепутати, які зайшли до нас, мають бути сфотографовані та зняті на відео. Якщо фотограф не може сфотографувати якихось політиків чи якусь групу політиків, він має повідомити про це менеджера проекту завчасно. Він спробує знайти рішення цієї проблеми в групі.
 4. Всі добровольці беруть на себе зобов'язання завантажувати матеріали зроблені в рамках цього проекту. Післяобробка дозволяється. Має використовуватись ліцензія прийнята спільнотою Вікімедії.
 5. Учасники мають утримуватись від будь-якої політичної реклами, зокрема вони не мають носити значки з політичною рекламою.
 6. Учасники зобов'язуються розкривати свої особисті дані менеджеру проекта. Для отримання доступу до Європейського парламенту необхідно розкрити особистість учасників та їх контактні дані. Для входу в парламент необхідні паспорт чи інше посвідчення особи. Без цього вхід неможливий. Оскільки цей проект організований Фондом Вікімедія та підрозділами Вікімедії, то бухгалтерські документи можуть бути перевірені їхніми співробітниками чи аудиторами. Вони зобов'язані зберігати таємницю.
 7. Менеджер проекту відповідає за успішність проекту перед спільнотою. Тому його вказівки повинні виконуватись. У разі серйозного порушення цих правил менеджер проекту може виключати учасників з подальшої роботи.
 8. Менеджер проекту може призначити іншу особу для виконання його обов'язків під час його вітсутності.
 9. У разі неузгодженого використання матеріалів в політичній сфері (парламентом, партіями, політичними групами, депутатами), всі продюсери зобов'язані невідкладно вжити заходів щоб з'язатися з тим, хто використовує матеріали, для того, щоб домогтися від нього дотримання ліцензії. Про цей контакт має бути повідомлено менеджеру проекту. Контактування може бути доручене менеджеру проекту. Якщо менеджер проекту не відповів протягом 7 днів на пошту продюсера, продюсер може вжити подальших заходів. Всі залучені партії (добровольці, євродепутати, політичні групи, парламенти, тощо) мають бути забезпечені загальною електронною поштовою адресою.
 10. Учасники мають дотримуватись правил парламенту та вказівок персоналу.

Стразбург

 • Стразбург на Вікімандрах (en)
 • Старзбург на Вікімандрах (de)
 • Кель на Вікімандрах (en; started, потребується переклад з німецької)
 • Кель на Вікімандрах (de; коротко)