Open main menu

Wikimedia Commons β

Template:Attackimage/mk

< Template:Attackimage

العربية | Čeština | Deutsch | Deutsch (Sie-Form) | English | Español | Suomi | Français | עברית | Magyar | 日本語 | Македонски | Nederlands | Polski | Português | Русский | Slovenčina | Svenska | Українська | +/−


Stop hand nuvola.svg
Сликата што сте ја подигнале: [[:{{{1}}}]] не спаѓа во опсегот на Викимедија Ризницата, бидејќи најверојатно е направена и/или подигната со цел вандализам или навредување, и всушност не служи за никаква образовна цел. Ве молиме прочитајте го делот Commons:Project scope#Must be realistically useful for an educational purpose (англиски). Ве молиме заменете ја оваа слика со некоја покорисна или побарајте оваа да се отстрани. Ако продолжите да подигнувате такви слики на Ризницата, ќе бидете блокиран/а. Благодарам.
НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Attackimage}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Attackimage}} instead!