Open main menu

Wikimedia Commons β

Template:Be civil final/mk

< Template:Be civil final

العربية | Català | Čeština | Deutsch | English | Español | Suomi | Français | עברית | Magyar | 日本語 | Македонски | മലയാളം | Nederlands | Polski | Português | Русский | Simple English | Svenska | Українська | +/−


Stop hand nuvola.svg Се однесувате мошне неучтиво. Бидете учтиви и не преминувајте на лични напади и не поттикнувајте уредувачки војни. Доколку не се однесувате поблаго ќе бидете блокирани.

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Be civil final}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Be civil final}} instead!