Open main menu
This page is a translated version of a page Template:CAAF-NKCR/i18n and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Template:CAAF-NKCR/i18n and have to be approved by a translation administrator.

Other languages:
English • ‎français • ‎polski • ‎português • ‎українська • ‎العربية
Це зображення походить з Архівного фонду Столітньої асоціації (CAAF). Столітня асоціація визначила, що немає відомих обмежень, пов'язаних з авторськими правами, оскільки асоціація, на основі всієї доступної їй інформації, вважає, що є дуже мала ймовірність того, що контент захищений будь-якими авторськими правами, і що, найімовірніше, він перебуває в суспільному надбанні. Це може означати, що:

  1. об'єкт перебуває у суспільному надбанні, оскільки термін дії авторського права закінчився;
  2. об'єкт був переданий у суспільне надбання з інших причин, таких як недотримання певних формальностей або умов;
  3. Столітній асоціації належать авторські права на об'єкт, але вона не зацікавлена в здійсненні контролю над ними; або
  4. Столітня асоціація має законні права, достатні для того, щоб дозволити іншим використання цієї роботи без обмежень.

І все ж, деякі обмеженя можуть існувати. Столітня асоціація робить свій контент доступним для особистого і некомерційного використання в освітніх цілях за умови дотримання принципів добропорядного використання. Якщо Ви вирішите використати цей контент для комерційного чи іншого використання без намагання вирішити всі питання щодо авторських прав, то якщо потім виявиться, що хтось інший є правовласником даного файлу і відмовляє Вам у правах на його використання, вся відповідальність лежатиме на Вас.


Будь ласка, додайте додаткові шаблони авторських прав до цього зображення, якщо зможете визначити більш чіткий статус авторських прав на нього. Див. Вікісховище:Ліцензування, щоб отримати більше інформації.

УВАГА: Будь ласка, не використовуйте цей шаблон безпосередньо! Це тільки переклад. Використовуйте шаблон {{CAAF-NKCR}}.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{CAAF-NKCR}} instead!