Open main menu

Wikimedia Commons β

Template:Copyviouploadindefblock/mk

< Template:Copyviouploadindefblock
Stop x nuvola.svg
Вие сте трајно блокирани од уредување заради постојано подигање на податотеки кои ги кршат правилата за лиценцирање на Ризницата. Доколку сметате дека ова блокирање е неоправдано можете да ја наведете {{unblock|причината тука}} под поракава, каде јасно објаснувате зошто треба да бидете одблокирани.Видете го дневникот на блокирања.
(алатник: придонесипренасочувањамоментални автоблокирања)

български | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | español | suomi | français | עברית | हिन्दी | magyar | 日本語 | македонски | polski | português | português do Brasil | українська | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Copyviouploadindefblock}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Copyviouploadindefblock}} instead!