Open main menu

Wikimedia Commons β

Template:Geograph/mk

< Template:Geograph
Geograph depth small.png Оваа слика е преземена од збирката на проектот „Географ“. Податоци за фотографот ќе најдете на страницата на сликата на „Географ“. Праводржец на сликава е {{{2}}} и истата е предвидена за употреба под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор-Сподели под исти услови 2.0.

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Geograph}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Geograph}} instead!