Open main menu

Wikimedia Commons β

Template:KIT-license/mk

< Template:KIT-license
Оваа податотека е на ризницата благодарение на донацијата од Тропскиот музеј (Tropenmuseum) како дел од проектот за соработка. Тропскиот музеј, кој е дел од Кралскиот тропски институт, и ексклузивно доставува слики кои се направени или од сопствениот персонал на институтот, или кои не подлежат на авторски права од други причини.

العربية | dansk | Deutsch | English | français | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | Bahasa Indonesia | Tiếng Việt | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{KIT-license}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{KIT-license}} instead!