Open main menu
Welcome to Wikimedia Commons, Jolanta Dyr!

-- 10:01, 9 September 2011 (UTC)

Contents

Wielkie dzięki !!!Edit

No, dzięki tobie, chyba głownie, wyprzedziliśmy w ostatnich minutach Hiszpanów w konkursie :) Co prawda trochę się rozpędziłaś - konkurs trwał do północy - ale raz jeszcze - dzięki ci za przesłanie tej kolekcji. A jeśli masz jeszcze cenne zasoby - spokojnie ładuj pozakonkursowo. Poprawiłem ci typografię wiersza na stronie ;) Przykuta[edit] 12:42, 1 October 2011 (UTC)

Oj, to faktycznie ekstrawagancja z tym moim [edit] zamiast linku dyskusja. Ale - postaram się pomóc. Zaczynając od Category:Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-parkowy - te szablony najlepiej byłoby wstawić do odpowiednich podkategorii. Np. przerzuciłem do Category:Łazienki - Pałac na wodzie odpowiedni. Poza tym - jeżeli plik jest w kategorii, w której jest szablon Template:Zabytek, to ze strony zdjęcia można ten szablon już ściągnąć. Być może uda nam się to zrobić automatem. Możesz też pouzupełniać tabelki z Warszawy - np. tę pl:Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki/wykazy/województwo mazowieckie/Warszawa/dzielnica Śródmieście - przy "zabytek =" trzeba dopisać nazwę zdjęcia bez "File".


A co do Hiszpanów - jeszcze 2 godziny przed końcem konkursu mieli o 200 fotek więcej niż my, ale do północy ich wyprzedziliśmy: Category:Images from Wiki Loves Monuments 2011. Zobacz też na stronę: http://wikizabytki.pl/ ;) Pozdrawiam. Przykuta[edit] 15:06, 1 October 2011 (UTC)

Dzięki za wiadomości, postaram się popoprawiać, bowiem zaczynam zaczynam chwytać w czym leży problem. SQL'em można by pociągnąć zdjęcia dobrze opisane do internetowego rejestru zabytków. Widzę, że sporo jeszcze roboty organizacyjnej, a ja sama jeszcze sporo muszę się nauczyć. Dzięki za sformatowanie mojego wiersza. Pozdrawiam serdecznie.


Witam

przeglądam zasoby konkursowe i nie chciałabym namieszać w strukturze encyklopedii, wiele moich zdjęć zbiorowo kwalifikowane jest jako kategorii odrzucanych ze względu na błędne nazwy, czy oznacza, to że mam poprawiać w nich kategorie, czy znaczy to, że maja być usunięte z Wiki jako nie spełniające norm technicznych czy "filozoficznych". Chcę być przydatna przynajmniej na poziomie swoich prac, ale na tyle by nie mieszać w pracach organizacyjnych całości projektu. Pozdrawiam serdecznie. JD

A barnstar for you!Edit

  The Photographer's Barnstar
Przyłączam się do gratulacji, świetna robota :). Yarl 15:08, 1 October 2011 (UTC)

Dodam jeszcze, że kategorie powinny mieć nazwy w języku angielskim, ale to można poprawić później. Ważne, aby zbiory uporządkować. Yarl 15:09, 1 October 2011 (UTC)

Dzięki za gratulacje - pomysł mi się spodobał, wiec działałam kosztowało mnie to trochę roboty, kilka nieprzespanych nocy, ale jeśli nie jest strasznie kiepsko to się cieszę. Co do angielskich nazw , to nie może nie porobię zbyt wielu błędów, ale różnie z tym być może. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Dzięki za gwiazdę - "The Photographer's Barnstar" - to dla mnie duże wyróżnienie, zdjęcia robiłam z przyjemnością i cieszę się, gdy któreś z nich komuś się przydadzą i posłużą do czegoś pożytecznego. Nadal poruszam się nieco o omacku w Commons, ale w przyszłości postaram się nadrobić braki, poprawić kategoryzację i .... rozumieć więcej po angielsku. Pozdrawiam, dziękuję --80.48.167.70 23:05, 2 October 2011 (UTC)

WarszawaEdit

Witam :) . Uprzejmi donieśli mi, że zasypałaś Commons zdjęciami Warszawy :). Jakbyś potrzebowała jakieś pomocy dotyczącej Wikipedii, to jestem do dyspozycji. Zapraszam także tutaj, do wikiprojektu, gdzie staramy się koordynować nasze działania, a jak mamy wątpliwości, to rozmawiamy. Pozdrawiam! TR (talk) 18:59, 1 October 2011 (UTC)

No może troszkę, miałam zbyt mało czasu byśmy mogli dać radę Niemcom i Francuzom - a to rura pękła w łazience, a to zasypiałam nad klawiaturą około 4 czy 6 nad ranem, a to komputer zaczął się wieszać. Takie tam drobiazgi, a tak może byśmy byli wyżej w rankingu. Niestety weszłam do gry w końcówce 1-szej dekady września a to strata co najmniej w moim wypadku 500 czy więcej zdjęć. Ale nie czas żałować róż. Wiem, że muszę jeszcze swoje zasoby nieco uporządkować, jeśli jakość zdjęć jest na odpowiednim dla encyklopedii poziomie to się bardzo cieszę. To fajna inicjatywa i dlatego w nią weszłam. To fakt, że nie wszystko jest właściwie skatalogowane, czy opisane, ale dopiero się uczę i starałam się robić to w trakcie wrzucania zdjęć do Wiki. Cieszę się, że mogłam być przydatna. Postaram się uporządkować własne zasoby i włączyć się do wspólnych prac. Dzięki za kontakt - zajrzę do Twoich propozycji. Pozdrawiam, miłej niedzieli.

Wiki Loves Monuments 2011 has finishedEdit

  català | dansk | Deutsch | English | Esperanto | español | eesti | français | galego | magyar | Lëtzebuergesch | Nederlands | norsk bokmål | norsk nynorsk | polski | português | română | русский | svenska | +/−
Dear Jolanta Dyr,

Thank you for contributing to Wiki Loves Monuments and sharing your pictures with the whole world. You are very welcome to keep uploading images, even though you can't win prizes any longer. To get started on editing relevant Wikipedia articles, click here for more information and help.
You can find all uploaded pictures in our central media collection Wikimedia Commons. Many photos are already used in Wikipedia. The contest was very successful with more than 165,000 images submitted throughout Europe. To make future contests even more successful, we would like to invite you to share your experiences with us in this survey.

Kind regards,

the Wiki Loves Monuments team
 
Message delivered by Lucia Bot in 22:32, 17 October 2011 (UTC)
To ja bardzo dziękuję - wielki to dla mnie zaszczyt, że mogłam się podzielić z innymi, tym, co sprawia mi przyjemność - oglądaniem, podziwianiem piękna zaklętego w kształty przedmiotów i natury. Nie wszyscy bywają w Warszawie, choć wielu zapewne by chciało. Niektórzy chcieli by tutaj przyjechać i odwiedzić ciekawe miejsca. Ja mieszkam tutaj od urodzenia, tak jak duża część mojej rodziny. Kocham Warszawę i z wielką przyjemnością do dzisiaj odkrywam w niej miejsca, które niekiedy w pośpiechu mijałam. Które jawiły się mi dawniej tylko "muzeami", a teraz poruszam się po nich jak po znanych sobie doskonale przestrzeniach. Z wielką frajdą robiłam wszystkie zdjęcia, którymi mogłam się z innymi podzielić. Z dużą przyjemnością dzieliłam się tymi, które robiłam dla samej siebie i "swego komputera". Dzięki Wiki lubi zabytki bardzo wiele się nauczyłam nie tylko o fotografii, ale o zabytkach i swoim mieście. Bardzo pragnę podziękować pomysłodawcom konkursu, choć może nie o konkurs chodzi w szczególności a o jego ideę. Ocalić od zapomnienia to co ciekawe z przeszłości, a często niszczeje bez należytej opieki konserwatora zabytków. Ale nie tylko chęci są potrzebne by zachować pamięć przeszłości. Kocham podróże i choć dawno nigdzie dalej nie bywałam w świecie, to zawsze tak dawniej jak i teraz aparat towarzyszy mi w wyprawach. Aby do każdego wyjazdu się przygotować, dobrze jest móc "rzucić okiem" na miejsca, które zamierza się odwiedzić. Jeśli komuś to swoją pracą umożliwiłam to cała przyjemność po mojej stronie. Dziękuję, pozdrawiam - --Jolanta Dyr (talk) 08:03, 18 October 2011 (UTC)

A barnstar for you!Edit

  The Tireless Contributor Barnstar
W podziękowaniu za ogromny wkład w fotografowanie polskich zabytków i miejsc pamięci narodowej :-) Twoje zaangażowanie jest dla mnie przykładem tego, dlaczego Wikipedia, Wikimedia Commons i inne projekty Wikimedia osiągnęły taki sukces i pełnią tak ważną rolę w codziennym życiu setek milionów ludzi, i dlaczego wciąż warto je rozwijać.

Kiedyś na liście dyskusyjnej (mailingowej) polskiej Wikipedii można było spotkać takie oto hasło reklamowe tego projektu: http://pl.wikipedia.org - Wspólnie Wiemy Wszystko. Twoja praca z pewnością przybliża nas do pełni wiedzy na temat polskich zabytków i miejsc pamięci - dzięki! odder (talk) 13:51, 20 August 2012 (UTC)

ArkadiaEdit

Hi Jolanta dyr! I saw your fine new photographs of Arkadia taken Sep 2012. To improve the German article I want have a question: Ciolek (Ogrody polski / Gärten in Polen, 1954) wrote about a lying statue on the Poplar Island with the texts: Et in Arcadia ego / J'ai fait l'Arcadie et j'y répose. Do you know this object whether this object still exists? Thank you very much -- RTH (talk) 16:33, 19 September 2012 (UTC)

WikuniaEdit

Witaj, pobierz proszę wersję 1.15, w 1.14 wkradł się błąd, przez co pliki nie szły na serwer. Najlepiej odpalić wikunię przez plik .bat (jeśli Windows), wtedy w okienku wyskakują informacje oraz błędy, dzięki którym wiem co się dzieje. Jeśli coś jest nieintuicyjne, czegoś brakuje to jestem otwarty na sugestie :). Yarl 21:06, 4 October 2012 (UTC)

Cieszę się, że działa :). Co do usuwania plików z programu to pod prawym przyciskiem myszy, po kliknięciu na panel pliku, jest opcja usunięcia pliku. Co do podglądu podczas ładowania to właśnie generowanie miniaturki zajmuje tyle czasu podczas ładowania :). Przesuwanie - sam o tym myślę, ale nie wiem jak to programistycznie ugryźć, ale coś wymyślę :). Yarl 17:09, 5 October 2012 (UTC)
Żółty trójkącik oznacza, że coś poszło nie tak z przesyłaniem. W panelu pliku jest coś, co opisałem tutaj jako 'file upload status'. Jeśli coś nie poszło, to jest tam ikonka z krzyżykiem. Po najechaniu jest informacja co jest nie tak. Yarl 18:26, 5 October 2012 (UTC)

potrzeba rąk do benedyktyńskiej pracyEdit

Cześć. Gratuluję kolejnego wkładu w WLZ. WLZ ma jednak oprócz oczywistych zalet jedną wadę – nowi użytkownicy nie są obeznani z systemem kategorii. Ponadto, automat wrzucał szbalon "zabytek" do opisów wszystkich zdjęć, co jest bardzo pomocne dla nowicjuszy, ale za to rozdyma kategorie zabytkowe. W związku z tym teraz Category:Cultural heritage monuments in Warsaw ma ponad tysiąc wiszących luzem plików, z których wszystkie mogłyby przejść przynajmniej do kategorii dzielnicowych (no, poza zespołem Twierdzy Warszawa), a bardzo wiele do swoich kategorii własnych - bądź już istniejących, bądź nowo utworzonych. Zdjęcia z WLZ z Warszawy zresztą wiszą też w całym galimatiasie kategorii Category:Cultural heritage monuments in Poland with unknown gmina. Ktoś kiedyś musi to przeglądnąć, pousuwać szablon "zabytek" tam, gdzie już jest w kategorii, pododawać do właściwych kategorii itd. Zajmie to na pewno dużo czasu (z rzadka trafiam jeszcze nawet na nieskategoryzowane pliki z zeszłorocznego WLZ), więc szukam osób, które dobrze orientują się w warszawskich kategoriach (wiedzą choćby, jak szukać granicy między Pragą Północ a Południe itd.) i od czasu do czasu poświęcą trochę czasu na akcję kategoryzowania. Ja czasem coś przenoszę, ale nie mam tyle czasu, żeby się podjąć wszystkiego systematycznie. Wiele z tych zdjęć jest całkiem niezłych, ale wisząc w kategorii liczącej ponad tysiąc zdjęć są nie do odnalezienia. Panek (talk) 06:52, 9 October 2012 (UTC)

QualityEdit

Hallo, Jolanta Dyr. I recently worked in the Palace Wilanów categorization system, realizing, that you uploaded dozens of photos. Which generally is of course appreciated. But I am sorry to say, that the quality of the majority of your photos (at least those from Wilanów) is very low. Here are just some, in fact there are many more:

All of them shouldn't be at Commons. I do not like to request for deletion of photos by other users. But I would be happy, if you - before uploading new photos - in future would at least care about:

 • good quality (sharpness, ..)
 • no 100%-redundance to already existing ones
 • topic should make sense (some ducks or single standard flowers are not really related with Wilanów ..)

Sometimes less is more. Thanks and regards, --Wistula (talk)

 • Cześć. Wistula napisał do mnie, żebym w razie potrzeby służył za mediatora, bo pamięta, że trochę ścięliście się rok temu, a on teraz nie ma zamiaru cię pouczać czy nic takiego, tylko zwrócić uwagę, że niektóre z twoich zdjęć są mało związane z tematem, np. jego zdaniem zdjęcie doniczki z kwiatami z Łazienek niczym się nie wyróżnia, bo takich doniczek na świecie są tysiące, a z kolei niektóre z twoich zdjęć są prześwietlone czy tym podobne. Zwróciłem mu uwagę, że te zdjęcia, które tu wymienił są z zeszłorocznego WLZ, od tego czasu ty już dużo uważniej dobierasz zdjęcia. Panek (talk) 16:20, 14 October 2012 (UTC)
Jolanta Dyr, I understand, you mean, thanks for the feedback. I just would like to have good photos at Commons - at least in areas in which I am quite active and about which I care. That is not connected with you personally, so no offense. Kind regards, --Wistula (talk) 13:10, 15 October 2012 (UTC)
 • Nie musisz mnie przekonywać, że ludzie się różnią i są podobni z wielu przyczyn, a płeć ma w tym małe znaczenie. Natomiast co do dyskusji o tobie, to rozumiejąc, że możesz czuć się niekomfortowo z powodu gadania za plecami, od razu poinformowałem cię o prośbie Wistuli. Sądzę, że on nie planował, żeby się ze mną po męsku umówić na przekabacenie baby, tylko po prostu zauważył, że jestem osobą, która i z tobą, i z nim ma nie najgorsze kontakty, więc może pomóc przy nieporozumieniach. I to z tego, co napisał, raczej przy nieporozumieniach wynikających z operowaniem językiem angielskim niż z różnic damsko-męskich czy temperamentowych. Wistula pisze dość szorstko, ale to też może wynikać z tego, że - jak rozumiem - angielski nie jest jego językiem ojczystym, a pisząc w obcym języku, choćby się go w miarę nieźle znało, łatwo zgubić niuanse i może wychodzić coś bardziej sucho niż by się chciało. Sam też nie zawsze z Wistulą się zgadzałem, ale dochodziliśmy do wniosku, że obu nam chodzi o dobro Commons i jakoś zawsze się w końcu dogadywaliśmy, więc mam nadzieję, że ty i on też dojdziecie do porozumienia. Panek (talk) 17:36, 15 October 2012 (UTC)

każdy się wciąż uczyEdit

Każdy się wciąż uczy. Ja też. Jedną z nauk jest to, że wojna z botem rzadko daje szanse na wygraną, a ty ją właśnie zaczęłaś. ;-) A poważnie – chodzi o zmiany JarektBota. Ja też na początku pomyślałem, ze coś jest nie tak, zwłaszcza że najpierw zetknąłem się z jakimiś nieudanymi jego edycjami, które skutkowały wrzuceniem do kategorii z "unknown gmina". Natomiast okazało się, że administratorzy coś zmienili w szablonie {{Zabytek}} i ma one teraz wyglądać inaczej. Potwierdziło to się w dyskusji WLZ. Zaglądnij też tam. Panek (talk) 14:01, 26 October 2012 (UTC)

 • Kulisów nie znam, bo widocznie podjęto decyzję w węższym gronie. Obserwuję tylko skutki. Domyślam się, że bot ten tak dużo nie psuje, bo – jeśli się dobrze zorientowałem – gdy w dawnym szablonie {{Zabytek}} była gmina, to on automatycznie dodaje odpowiednią kategorię, a problemy są tam, gdzie szablon i tak jest wypełniony niekompletnie lub błędnie. Panek (talk) 14:58, 26 October 2012 (UTC)Afrikaans | беларуская | беларуская (тарашкевіца)‎ | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | español | eesti | français | עברית | हिन्दी | italiano | Lëtzebuergesch | മലയാളം | Nederlands | norsk | norsk nynorsk | polski | română | русский | српски (ћирилица)‎ | srpski (latinica)‎ | slovenčina | svenska | Kiswahili | தமிழ் | తెలుగు | Tagalog | українська | +/−

Thank you for participating in Wiki Loves Monuments 2012!

Dear Jolanta Dyr,
Thank you for contributing to Wiki Loves Monuments 2012, and for sharing your pictures with the whole world!

Thanks to the participation of people like you, the contest gathered more than 350,000 pictures of cultural heritage objects from 36 countries around the world, becoming the largest photography competition to have ever taken place.

You can find all your pictures in your upload log, and are of course very welcome to keep uploading images and help develop Wikimedia Commons, even though you will not be able to win more prizes (just yet).

If you'd like to start editing relevant Wikipedia articles and share your knowledge with other people, please go to the Wikipedia Welcome page for more information, guidance, and help.

To make future contests even more successful than this year, we would like to invite you to share your experiences with us in a short survey. Please fill in this short survey in your own language, and help us learn what you liked and didn't like about Wiki Loves Monuments 2012.

Kind regards,

the Wiki Loves Monuments team
 
Message delivered by the Wiki Loves Monuments 2012 notification system on 10:53, 27 October 2012 (UTC)

Nowe zdjęciaEdit

Dzięki wielkie za nowe zdjęcia. Zdążyłem je już wykorzystać w trzech miejscach: [1][2][3]. pozdrawiam w Nowym Roku.Dreamcatcher25 (talk) 16:54, 9 January 2013 (UTC)

Witaj Jolu! Ponownie dziękuję za kolejne zdjęcia. Kilka z nich wykorzystam już teraz. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że w dwóch wypadkach zdublowałaś już istniejącą kategorię -, mianowicie już wcześniej zostały utworzone: „Category:Commemorative plaque at Poniatowski Bridge in Warsaw” oraz „Category:Monument in honor of Warsaw Insurgents and Civilians from Czerniaków”. Dlatego pozwoliłem sobie przenieść zdjęcia, a dwie kategorię (jedną „starą” i jedną „Twoją”) oznaczyłem EK. Pozdrawiam.Dreamcatcher25 (talk) 16:52, 4 February 2013 (UTC)

Spotkanie Wikipedystów w WarszawieEdit

Witaj Jolu! W sobotę 28 września odbędzie się spotkanie warszawskich wikipedystów (szczegóły tutaj [4]). Może masz ochotę wpaść? Przy okazji gratuluje świetnych zdjęć z Lublina!Dreamcatcher25 (talk) 18:23, 5 September 2013 (UTC)

Witaj ponownie! Chciałem dać znać, że w najbliższą sobotę warszawscy wikipedyści ponownie się spotykają (więcej pod tym linkiem [5]). Zamierzam wygłosić prezentację nt. prac nad listą tablic Tchorka w Warszawie i szczerze mówiąc planuję wymienić Cię w sekcji "podziękowania" ;) Jeśli nie pojawisz się osobiscie prześlę je w dyskusji wraz z linkiem do gotowego artykułu (do soboty powinien być gotowy). Pozdrawiam!Dreamcatcher25 (talk) 18:01, 23 October 2013 (UTC)
Nie ma najmniejszego problemu! Skoro nie mogłem podziękować Ci osobiście to podziękuje w tej formie. Właśnie opublikowałem na wikipedii hasło "Tablice pamiątkowe Tchorka w Warszawie" (pod tym linkiem [6]). Chodził mi ten pomysł po głowie od jakiegoś czasu ale gdybyś nie zaczęła tak licznie zamieszczać zdjęć tablic byłby pewnie nierealny. Tymczasem udało się nam wszystkim wykonać kawał dobrej roboty. Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam!Dreamcatcher25 (talk) 17:51, 26 October 2013 (UTC)
Dziękuję za gwiazdkę i dobre słowo!Dreamcatcher25 (talk) 11:27, 27 October 2013 (UTC)

Missing bracketEdit

Hi Jolanta. Please perform this fix in your upload form. --Leyo 22:58, 11 September 2013 (UTC)

Copyright status: File:2013 Orthodox church of the St. Mary's Birth in Bielsk Podlaski - 01.jpgEdit

беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | فارسی | suomi | français | hrvatski | magyar | italiano | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | 日本語 | norsk bokmål | polski | português | português do Brasil | română | slovenščina | svenska | українська | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
Thanks for uploading File:2013 Orthodox church of the St. Mary's Birth in Bielsk Podlaski - 01.jpg. I notice that the file page either doesn't contain enough information about the license or it contains contradictory information about the license, so the copyright status is unclear.

If you created this file yourself, then you must provide a valid copyright tag. For example, you can tag it with {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} to release it under the multi-license GFDL plus Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version license or you can tag it with {{PD-self}} to release it into the public domain. (See Commons:Copyright tags for the full list of license tags that you can use.)

If you did not create the file yourself or if it is a derivative of another work that is possibly subject to copyright protection, then you must specify where you found it (e.g. usually a link to the web page where you got it), you must provide proof that it has a license that is acceptable for Commons (e.g. usually a link to the terms of use for content from that page), and you must add an appropriate license tag. If you did not create the file yourself and the specific source and license information is not available on the web, you must obtain permission through the OTRS system and follow the procedure described there.

Note that any unsourced or improperly licensed files will be deleted one week after they have been marked as lacking proper information, as described in criteria for deletion. If you have uploaded other files, please confirm that you have provided the proper information for those files, too. If you have any questions about licenses please ask at Commons:Village pump/Copyright or see our help pages. Thank you.

And also:

Yours sincerely, Jarekt (talk) 16:50, 20 September 2013 (UTC)

Copyright status: File:Pulpit of Basilica of the Nativity of St. Mary and St. Nicholas in Bielsk - 02.jpgEdit

беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | فارسی | suomi | français | hrvatski | magyar | italiano | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | 日本語 | norsk bokmål | polski | português | português do Brasil | română | slovenščina | svenska | українська | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
Thanks for uploading File:Pulpit of Basilica of the Nativity of St. Mary and St. Nicholas in Bielsk - 02.jpg. I notice that the file page either doesn't contain enough information about the license or it contains contradictory information about the license, so the copyright status is unclear.

If you created this file yourself, then you must provide a valid copyright tag. For example, you can tag it with {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} to release it under the multi-license GFDL plus Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version license or you can tag it with {{PD-self}} to release it into the public domain. (See Commons:Copyright tags for the full list of license tags that you can use.)

If you did not create the file yourself or if it is a derivative of another work that is possibly subject to copyright protection, then you must specify where you found it (e.g. usually a link to the web page where you got it), you must provide proof that it has a license that is acceptable for Commons (e.g. usually a link to the terms of use for content from that page), and you must add an appropriate license tag. If you did not create the file yourself and the specific source and license information is not available on the web, you must obtain permission through the OTRS system and follow the procedure described there.

Note that any unsourced or improperly licensed files will be deleted one week after they have been marked as lacking proper information, as described in criteria for deletion. If you have uploaded other files, please confirm that you have provided the proper information for those files, too. If you have any questions about licenses please ask at Commons:Village pump/Copyright or see our help pages. Thank you.

And also:

Yours sincerely, Jarekt (talk) 16:53, 20 September 2013 (UTC)

Jeśli podasz mi licencje to mogę użyć mojego bota by ja dodać. --Jarekt (talk) 16:56, 20 September 2013 (UTC)
  Hello, Jolanta Dyr. You have new messages at jarekt's talk page.
You may remove this notice at any time by removing the {{Talkback}} or {{Tb}} template.

Asturianu | Беларуская (тарашкевіца)‎ | Български | বাংলা | Català | Čeština | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | Español | Suomi | Français | Galego | हिन्दी | Magyar | Italiano | 日本語 | ქართული | Македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | Português | Română | Русский | Slovenščina | Svenska | Türkçe | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

--Jarekt (talk) 19:32, 20 September 2013 (UTC)

File:020613 Interior of Drucki-Lubecki Palace in Teresin - 15.jpgEdit

Hi Jolanta, who is the photographer of the depicted photography and when did he/she die? --Túrelio (talk) 10:18, 27 September 2013 (UTC)

These are all my photos. I am very glad that you have noticed them! Long life ahead of me. So it will take some time, I have a lot of plans. I'm a woman. I love you too.Yours sincerely. :) --Jolanya Dyr (talk) 10:38, 27 September 2013 (UTC)
You may have misunderstood me. I was asking who has originally created the framed brown old photo-print shown in File:020613 Interior of Drucki-Lubecki Palace in Teresin - 15.jpg. It has surely not been created in June 2013. It might be PD or might be not. --Túrelio (talk) 10:44, 27 September 2013 (UTC)

Witaj, dopisuję się, bo widzę, że sprawa nie jest załatwiona. Kolega Túrelio dał znać, że autor zdjęcia na twoim zdjęciu jest nieznany. Na Commons jest tak, że np. jeśli prześle się zdjęcie obrazu to jest to bardzo podobna sytuacja do przesłania samego obrazu. Dlatego niektóre twoje zdjęcia np. z wnętrz kościołów mogą zostać usunięte ze względu na to, iż np. autor obrazu Jezu ufam Tobie zmarł w roku 1965 (więc sam obraz jest jeszcze chroniony). Yarl 17:21, 30 September 2013 (UTC)

Muzułmański Cmentarz Tatarski na PowązkachEdit

Dzień dobry, you made many photos for the Category:Muzułmański Cmentarz Tatarski na Powązkach. Do you have a photo from Jerzy Edigey's grave, too? Or maybe you could make such a photo and upload here, too? Dziękuję! Best regards --Roxanna (talk) 23:08, 27 September 2013 (UTC)

File:020613 Interior of Drucki-Lubecki Palace in Teresin - 15.jpgEdit

 
File:020613 Interior of Drucki-Lubecki Palace in Teresin - 15.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Túrelio (talk) 16:27, 1 November 2013 (UTC)


العربية | Català | Deutsch | Deutsch (Sie-Form) | Eesti | English | Español | Français | Galego | Magyar | Italiano | Nederlands | Polski | Română | Svenska | ไทย | Українська | +/−

Thank you for participating in Wiki Loves Monuments 2013! Please help with this survey.

Dear Jolanta Dyr,
Thank you for contributing to Wiki Loves Monuments 2013, and for sharing your pictures with the whole world! We would like to ask again a few minutes of your time.

Thanks to the participation of people like you, the contest gathered more than 365,000 pictures of cultural heritage objects from more than 50 countries around the world, becoming the largest photography competition to have ever taken place.

You can find all your pictures in your upload log, and are of course very welcome to keep uploading images and help develop Wikimedia Commons, even though you will not be able to win more prizes (just yet).

If you'd like to start editing relevant Wikipedia articles and share your knowledge with other people, please go to the Wikipedia Welcome page for more information, guidance, and help.

To make future contests even more successful than this year, we would like to invite you to share your experiences with us in a short survey. Please fill in this short survey in your own language, and help us learn what you liked and didn't like about Wiki Loves Monuments 2013.

Kind regards,

the Wiki Loves Monuments team
 

File source is not properly indicated: File:Cross in Kiernozia - 01.jpgEdit

العربية | asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | español | euskara | فارسی | suomi | français | galego | עברית | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | português do Brasil | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
A file that you have uploaded to Wikimedia Commons, File:Cross in Kiernozia - 01.jpg, is missing information about where it comes from or who created it, which is needed to verify its copyright status. Please edit the file description and add the missing information, or the file may be deleted.

If you created the content yourself, enter {{Own}} as the source. If you did not add a licensing template, you must add one. You may use, for example, {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} or {{Cc-zero}} to release certain rights to your work.

If someone else created the content, or if it is based on someone else's work, the source should be the address to the web page where you found it, the name and ISBN of the book you scanned it from, or similar. You should also name the author, provide verifiable information to show that the content is in the public domain or has been published under a free license by its author, and add an appropriate template identifying the public domain or licensing status, if you have not already done so.

Please add the required information for this and other files you have uploaded before adding more files. If you need assistance, please ask at the help desk. Thank you!

Leyo 23:22, 2 December 2013 (UTC)

Now is OK!العربية | Català | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | Español | Eesti | Français | Magyar | Nederlands | Polski | Svenska | ไทย | +/−

Thank you for taking part in the Wiki Loves Monuments participants' survey!

Dear Jolanta Dyr,

Thank you for taking part in the Wiki Loves Monuments participants' survey. Your answers will help us improve the organization of future photo contests!

In case you haven't filled in the questionnaire yet, you can still do so during the next 7 days.

And by the way: the winning pictures of this year's international contest have been announced. Enjoy!

Kind regards,

the Wiki Loves Monuments team
 

Budynek ul. Konopnicka 3 w WarszawieEdit

Cześć. Widziałem że publikowałaś zdjęcie z ulicy Konopnickiej w Warszawie. Może masz też wykonane zdjęcie (albo moglabys wykonać takie) budynku przy tej ulicy i numer 3. Jest to siedziba Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i warto byłoby umiescic takie zdjecie w tym artykule. Pozdrawiam. Lowdown (talk) 19:27, 15 January 2014 (UTC)

Picture of the Year 2013 R1 AnnouncementEdit

Round 1 of Picture of the Year 2013 is open!Edit

 
2012 Picture of the Year: A pair of European Bee-eaters in Ariège, France.

Dear Wikimedians,

Wikimedia Commons is happy to announce that the 2013 Picture of the Year competition is now open. This year will be the eighth edition of the annual Wikimedia Commons photo competition, which recognizes exceptional contributions by users on Wikimedia Commons. Wikimedia users are invited to vote for their favorite images featured on Commons during the last year (2013) to produce a single Picture of the Year.

Hundreds of images that have been rated Featured Pictures by the international Wikimedia Commons community in the past year are all entered in this competition. These images include professional animal and plant shots, breathtaking panoramas and skylines, restorations of historical images, photographs portraying the world's best architecture, impressive human portraits, and so much more.

For your convenience, we have sorted the images into topical categories. Two rounds of voting will be held: In the first round, you may vote for as many images as you like. The top 30 overall and the most popular image in each category will continue to the final. In the final round, you may vote for just one image to become the Picture of the Year.

Round 1 will end on . Click here to learn more and vote »

Thanks,
the Wikimedia Commons Picture of the Year committee

You are receiving this message because you voted in the 2012 Picture of the Year contest.

Budynek PZHLEdit

Dzień dobry! Bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia. Oczywiście, jedno wstawiam je do artykułu PHZL w pl wiki. Pozdrawiam!! Lowdown (talk) 16:53, 29 January 2014 (UTC)

Category:Arcybiskup Gerhard Ludwig Müller, Prefekt Kongregacji Nauki Wiary w MyszyńcuEdit

--FordPrefect42 (talk) 13:37, 31 January 2014 (UTC)

Picture of the Year 2013 R2 AnnouncementEdit

Round 2 of Picture of the Year 2013 is open!Edit

 
2012 Picture of the Year: A pair of European Bee-eaters in Ariège, France.

Dear Wikimedians,

Wikimedia Commons is happy to announce that the second round of the 2013 Picture of the Year competition is now open. This year will be the eighth edition of the annual Wikimedia Commons photo competition, which recognizes exceptional contributions by users on Wikimedia Commons. Wikimedia users are invited to vote for their favorite images featured on Commons during the last year (2013) to produce a single Picture of the Year.

Hundreds of images that have been rated Featured Pictures by the international Wikimedia Commons community in the past year were entered in this competition. These images include professional animal and plant shots, breathtaking panoramas and skylines, restorations of historical images, photographs portraying the world's best architecture, impressive human portraits, and so much more.

There are two total rounds of voting. In the first round, you voted for as many images as you liked. The top 30 overall and the most popular image in each category have continued to the final. In the final round, you may vote for just one image to become the Picture of the Year.

Round 2 will end on . Click here to learn more and vote »

Thanks,
the Wikimedia Commons Picture of the Year committee

You are receiving this message because you voted in the 2013 Picture of the Year contest.

This Picture of the Year vote notification was delivered by MediaWiki message delivery (talk) 19:22, 22 February 2014 (UTC)

Picture of the Year 2013 Results AnnouncementEdit

Picture of the Year 2013 ResultsEdit

 
The 2013 Picture of the Year. View all results »

Dear Jolanta Dyr,

The 2013 Picture of the Year competition has ended and we are pleased to announce the results: We shattered participation records this year — more people voted in Picture of the Year 2013 than ever before. In both rounds, 4070 different people voted for their favorite images. Additionally, there were more image candidates (featured pictures) in the contest than ever before (962 images total).

 • In the first round, 2852 people voted for all 962 files
 • In the second round, 2919 people voted for the 50 finalists (the top 30 overall and top 2 in each category)

We congratulate the winners of the contest and thank them for creating these beautiful images and sharing them as freely licensed content:

 1. 157 people voted for the winner, an image of a lightbulb with the tungsten filament smoking and burning.
 2. In second place, 155 people voted for an image of "Sviati Hory" (Holy Mountains) National Park in Donetsk Oblast, Ukraine.
 3. In third place, 131 people voted for an image of a swallow flying and drinking.

Click here to view the top images »

We also sincerely thank to all 4070 voters for participating and we hope you will return for next year's contest in early 2015. We invite you to continue to participate in the Commons community by sharing your work.

Thanks,
the Picture of the Year committee

You are receiving this message because you voted in the 2013 Picture of the Year contest.

Delivered by MediaWiki message delivery (talk) 22:59, 26 March 2014 (UTC)

WikiwakacjeEdit

Jolanto, mam do Ciebie sprawę. Wikiwakacje na półmetku, ale pomyślałem, że można by je jeszcze nieco rozruszać, chcę napisać materiał prasowy i posłać go do wszystkich świętych. Potrzebowałbym jednak nieco wypowiedzi uczestników - a widzę, że całkiem sporo zdjęć wgrałaś do konkursu. Czy mógłbym mieć do Ciebie kilka pytań i czy zgodziłabyś się wystąpić w takim materiale pod nazwiskiem/nazwą użytkowniczki? Odezwij się do mnie proszę, albo na wiki, albo przez telefon. Halibutt (talk) 12:46, 2 August 2016 (UTC)

Speedy deletion requestsEdit

Hi, a CC license cannot be revoked. You cannot withdraw your contributions. Jcb (talk) 09:23, 26 August 2016 (UTC)

EmailEdit

Hi, you are not allowed to withdraw your contributions. By putting them into a CC license, you have agreed that the release cannot be revoked. A lawyer cannot change that. You may respond here at this talk page during your block, you should be able to edit this talk page. Jcb (talk) 09:44, 26 August 2016 (UTC)

ZdjęciaEdit

Hej. Widzę, że chcesz usunąć swoje zdjęcia z Wikimedia Commons. Czy jest jakiś powód, dla którego tak się stało? Ponieważ myślę, że byłoby bardzo szkoda, gdyby Wikipedia straciła Twoje zdjęcia - to bardzo przydatne, świetne fotografie, chciałabym, żeby zostały z nami i ilustrowały hasła. Czy mogę coś zrobić, żebyś nadal wykonywała zdjęcia dla Wikipedii? Sądzę, że to, co robisz ma dużą wartość dla naszych czytelników. Możesz pisać do mnie tu lub (jeśli wolisz) na natalia.szafran(at)gmail.com Pozdrawiam serdecznie Magalia (talk) 11:43, 27 August 2016 (UTC)

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Czy dobrze zrozumiałam, że powodem Twojej decyzji jest to, że ktoś wyraził się niepochlebnie o Twoich zdjęciach z jakiegoś powodu i to było dla ciebie zniechęcające? Czy dobrze wnioskuję, że to był ktoś związany z konkursem? Nie jestem profesjonalnym fotografem, więc polegam na tym, czy coś mi się po prostu podoba, czy nie, a artefakty w strukturze pikseli nic mi nie mówią. Uważam, że to wartościowe zdjęcia, które bardzo dobrze dokumentują miejsca i obiekty, co daje czytelnikowi Wikipedii możliwość poznania ich zza ekranu komputera i poczucia atmosfery miejsca (mnie na przykład dzięki tym zdjęciom urzekł uroczył kościół w Andrzejowie). Decyzje należą od ciebie, możesz oczywiście wycofać zdjęcia z konkursu (chociaż szkoda poddawać się bez walki, zresztą dzięki konkursowi zdjęcia - niezależnie od tego, czy dostaną nagrodę - zobaczy więcej osób i trochę więcej dowie się o ciekawych miejscach w Polsce i może tym zainspiruje, zaciekawi). Z Commons faktycznie usunąć ich nie możesz. To, czego bym chciała, to żebyś nie zniechęcała się do wspierania Wikipedii swoimi zdjęciami. W ramach konkursu lub nie. Niezależnie od zdania 1 osoby, wyników konkursu i naszych emocji z tym związanych, gromadzimy wiedzę i multimedia, z których korzystają codziennie setki czytelników. Oni nie mają specjalnie jak wyrazić swojej wdzięczności, ale na pewno czytając ciekawie zilustrowane hasła, oglądając interesujące miejsca tę wdzięczność czują. I tak sobie myślę, że dla wdzięcznego czytelnika warto się angażować. Rozumiem, że czujesz się sfrustrowana tym, że ktoś skrytykował pracę, w którą włożyłaś czas, zaangażowanie i serce. Ale może warto przez chwilę rozważyć swoje zaangażowanie w konkursu i (przede wszystkim) w Wikimedia Commons? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za szczerą odpowiedź Magalia (talk) 15:25, 28 August 2016 (UTC)

Rezerwat MorysinEdit

W wolnej chwili proszę zobaczyć, które zdjęcia pasują do nowo utworzonej kategorii Morysin nature reserve a które nie, bo z opisów to nie zawsze wynika. Wiele nie zostało dodanych, niektóre może znalazły się tam przez pomyłkę. Darekk2 (talk) 16:21, 12 November 2016 (UTC)

Jeszcze raz. Obszary rezerwatu i parku (a tym bardziej całego Morysina) tylko częściowo pokrywają się, więc rezerwat musi mieć osobną kategorię. Na przykład most rzymski i pomnik bitwy raszyńskiej są w rezerwacie, ale nie w parku, natomiast brama odwrotnie, a przynajmniej w tym zespole zabytkowym. Więc niech lepiej Pani doda kategorię rezerwat do tych zdjęć które zostały zrobione w jego granicach, bo szkoda żeby nie były nie zauważane.Darekk2 (talk) 10:54, 13 November 2016 (UTC)
Została dodana jeszcze kategoria Rezerwat przyrody Morysin i park Morysin - część wspólna. Jest teraz dużo kategorii ale przynajmniej wiadomo gdzie zostało zrobione zdjęcie. Darekk2 (talk) 12:26, 13 November 2016 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global surveyEdit

 1. This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
 2. Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.

SOLIDARNOŚĆEdit

Witaj,

Zdradź mi, proszę tajemnicę, na jakiej zasadzie znalazł się na Wiki Commons plik przedstawiający logo SOLIDARNOŚĆ. Zdjęcie jest Twojego autorstwa i Ty go umieściłaś na WC.

Bohater mojego artykułu JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI na moja prośbę podjął się uzyskać zgodę na prezentację na Wiki zdjęcia lub zdjęć, na którym logo SOLIDARNOŚĆ jest małym, ale czytelnym fragmentem plakatów wyborczych z 1989 roku, do których w dużej liczbie zrobił zdjęcia. I taką zgodę uzyskał od Prezydium KK NSZZ "Solidarnosć" (patrz http://www.solidarnosc.org.pl/dokumenty/biuro-prezydium-kk/prezydium/item/14721-decyz ), ale nadal jest jakaś obstrukcja w tym temacie czyli w umieszczeniu 2 zdjęć z plakatami na WC.

Czy jest jakiś sensowy sposób na załatwienie tej sprawy ?

Pozdrawiam

Paul Fishman PL (talk) 19:59, 16 January 2017 (UTC)

SOLIDARNOŚĆEdit

Witaj,

Zdradź mi, proszę tajemnicę, na jakiej zasadzie znalazł się na Wiki Commons plik przedstawiający logo SOLIDARNOŚĆ. Zdjęcie jest Twojego autorstwa i Ty go umieściłAś na WC.

Bohater mojego artykułu JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI na moja prośbę podjął się uzyskać zgodę na prezentację na Wiki zdjęcia lub zdjęć, na którym logo SOLIDARNOŚĆ jest małym, ale czytelnym fragmentem plakatów wyborczych z 1989 roku, do których w dużej liczbie zrobił zdjęcia. I taką zgodę uzyskał od Prezydium KK NSZZ "Solidarnosć" (patrz http://www.solidarnosc.org.pl/dokumenty/biuro-prezydium-kk/prezydium/item/14721-decyz ), ale nadal jest jakaś obstrukcja w tym temacie czyli w umieszczeniu 2 zdjęć z plakatami na WC.

Czy jest jakiś sensowy sposób na załatwienie tej sprawy ?

Pozdrawiam

Paul Fishman PL (talk) 20:05, 16 January 2017 (UTC)

SOLIDARNOŚĆ c.d.Edit

Dobry wieczór Pani Jolanto.

Chodzi o pliki https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Klasztorny_Pijar%C3%B3w_w_%C5%81owiczu_-_%22Solidarno%C5%9B%C4%87%22_-_wstawiennictwo_do_%C5%9Bw._Wojciecha.jpg# i https://commons.wikimedia.org/wiki/File:G%C5%82azy_narzutowe_na_Polu_Mokotowskim_(Ochota)_-_08.jpg#.

Nie zamierzam ich usuwać, tylko chciałem się dowiedzieć, czy z uwagi na obecność logo SOLIDARNOŚĆ zabiegała Pani o jakieś specjalne zgody u władz NSZZ "Solidarność", które mają wyłączne prawa do tego znaku.

Usiłuję umieścić w moim artykule pt. JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI 2 pliki, na których jest logo "S" jako mała część zdjęcia (podobnie jak na zdjęciach Pani) i administratorzy Wiki Commons mi odmawiają. Pan Goliszewski załatwił od Prezydium "Solidarności" nawet zgodę, ale nadal jest odmowa umieszczenia na WC. Myślałem, że ma Pani jakieś doświadczenia jak to pokonać, dlatego się wpisałem z moim zapytaniem.

Paul Fishman PL (talk) 19:58, 17 January 2017 (UTC)

SOLIDARNOŚĆ c.d. (2)Edit

Dziękuję za długi wpis.

Podzielam Pani spostrzeżenia i obawy. Niestety nadgorliwość jest gorsza ... .

Myślę, że głównym problemem polskiej Wiki jest to, że nie mają się do kogo odwołać w sprawach, z którymi z interpretacjami nie dają sobie rady, a myślę tu o zlikwidowaniu przed kilkoma laty ich polskiego biura prawnego.

Problemem nie jest chronienie przez NSZZ "Solidarność" praw do loga, bo oceniam, że Związek na ile mógł dał p. Goliszewskiemu rozsądną zgodę na jego wykorzystanie tylko do artykułu na jego temat pt. JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI na Wikipedii (patrz http://www.solidarnosc.org.pl/dokumenty/biuro-prezydium-kk/prezydium/item/14721-decyz ), ale to się okazuje za mało. Być może, że chodzi tu o oczekiwania idące w kierunku możliwości dowolnego wykorzystania loga SOLIDARNOŚĆ, jak to się stało w przypadku różnych flag jako wycieraczki http://www.anti-defamation.org/rdiplad/aktualnosci/polska-flaga-jako-wycieraczka-do-drzwi-reagujemy/.

Serdecznie pozdrawiam

Paul Fishman PL (talk) 23:32, 17 January 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyEdit

(Sorry to write in Engilsh)

Blue Sources Nature Reserve in Tomaszow MazowieckiEdit

Dobry wieczór! Proponuję dodać Pani fotografię do opisu turyzmu w Polsce w języku słowackim Poľsko Turizmus. Proszę o opinię. B5U9 (talk) 22:46, 12 August 2017 (UTC)

File:1, 3, Jezuicka Street in Warsaw - 06.jpgEdit

 
File:1, 3, Jezuicka Street in Warsaw - 06.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

  — Jeff G. ツ 00:56, 15 October 2017 (UTC)

File:2013 Old jewish cemetery in Lublin - 04.jpgEdit

 
File:2013 Old jewish cemetery in Lublin - 04.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

  — Jeff G. ツ 01:13, 15 October 2017 (UTC)

Deletion requestsEdit

Hello, I saw that you made a large number of deletion requests with {{Delete}}, and they weren't listed correctly. I have listed them, and they can be viewed at Commons:Deletion_requests/2017/10/15. Please make sure to follow all the steps when using that tag. If you use the "Nominate for deletion" tool in your sidebar, it does all the work for you. Guanaco (talk) 09:15, 15 October 2017 (UTC)

Return to the user page of "Jolanta Dyr".