Open main menu

Contents

mapa moravy v druhé polovině 17. stoletíEdit

no dobře, no, tak to v článku morava nebude. přišlo mi to ale dobrý a nevim, jak udělat licenci na článek na valka.cz...

Delete itEdit

  • Image:Idolos lisandro lopez.jpg
  • Image:Vitrinas de Racing.jpg
  • Image:Trofeo del campeonato de Argentina.jpg
  • Image:Racing vs. River.jpg

--Matu08 (talk) 18:12, 23 August 2008 (UTC)

Image:Sign language X.svgEdit

Thank you for uploading files on Commons.

Please add your files to appropriative pages and/or categories where other users could easily find them. For example to Category:Sign language.

EugeneZelenko 16:28, 19 March 2006 (UTC)

I am sorry. Next time... --Tlusťa 23:54, 19 March 2006 (UTC)

Omlouvám se. Svojí stránku jsem dělal hlavně pro sebe (abych si pamatoval co jsem udělal a mohl sledovat co se s tím děje). Lvy samozřejmě pochází z malého znaku. Napraveno.

Coat of arms of Moravian-Silesian Region.svgEdit

Díky za nahrání obrázku Image:Coat of arms of Moravian-Silesian Region.svg, je skvělý. :) Jen se mi zdá, že barva trávníku pod koněm je o něco zelenější, ale to je jen detail. --Ragimiri 20:47, 4 October 2006 (UTC)

Díky za pochvalu, jen jsem vykrádal svoje předchozí znaky :) Pole s koněm jsmem převzal ze znaku Ostravy, který jsem dělal podle znaku na http://www.ostrava.cz/znak/znak.html. Jestli má kraj barvu trávníku odlišnou opravdu netušim, pokud máte nějaké informace, rád ho změním. Tlusťa 15:47, 5 October 2006 (UTC)

Ahoj, prosím Tě, nedala by se přepracovat i vlajka MSK? Ten GIF je malý a nekvalitní. --Ragimiri 15:08, 25 November 2006 (UTC)

Jasně že dala :) hned jak budu mít čas. Tlusťa 13:25, 27 November 2006 (UTC)

Díky, jsi zlatíčko. :)) --Ragimiri 16:03, 27 November 2006 (UTC)

Coat of arms of the South Moravian RegionEdit

I have created Image:JMKznak.svg a while back, however no matter how much I try I can't get the lower-left quadrant to look acceptable in any vector editor. Do you think you could take a look at that? The source I used is here. Thank you. +Hexagon1 (t) 06:54, 2 November 2006 (UTC)

Hi, I'll check it as soon as possible. Jinak koukám, že jste rodilý mluvčí a tak můžem i česky :). Tlusťa 12:44, 2 November 2006 (UTC)
No, rodilý mluvčí jsem, ale Česky já často nepíšu, takže se pořád bojím že budu dělat chyby. :( Ta změna není nějak urgentní, ale ten znak opravdu vypadá hrozně, já žádný mistr v vektorových grafikách nejsem. :) +Hexagon1 (t) 20:58, 3 November 2006 (UTC)

Magellan cloudEdit

You put {{Duplicate}} into image:Large.mc.arp.750pix.jpg, which is used in 26 pages and is 768px in width. This another picture of this cloud - image:Large_Magellanic_Cloud.jpg - is not exact duplicate, is only 750px in width and is used only on four pages. I removed template "duplicate". Julo 14:29, 7 February 2007 (UTC)

Průsvitné pozadíEdit

Ahoj, jeden šikovný kolega vytvořil Image:Ostrava obvody.svg. Nedala by se ta bílá udělat průsvitná? --Ragimiri 18:21, 24 March 2007 (UTC)

GlyphsEdit

Hi. I noticed you created many of the astrological/astronomical glyphs here on Commons. Out of curiosity, how did you make them, if you don't mind me asking? I am going to try to create more glyphs myself, but am unaware of technique. Lucis 04:22, 2 June 2007 (UTC)

It's easy - just take a program that enables SVG (Inkscape) and draw. --Tlusťa 07:37, 6 June 2007 (UTC)--Tlusťa 07:37, 6 June 2007 (UTC)

fotbalistiEdit

Vím, vím, posílám povolení na ORTS, stačí odemne, nebo musí poslat povolení autor? --Fallen.cze (talk) 09:12, 1 July 2008 (UTC)

Povolení musí být od držitele autorských práv. --Tlusťa (talk) 09:12, 1 July 2008 (UTC)
Už by mělo být od té osoby na místě, podívej se prosím. Díky PS: Se nedivim, že je na cs Wiki tak málo obrázků, když je to takhle vysilující... --Fallen.cze (talk) 09:39, 1 July 2008 (UTC)
I have undeleted the 5 images and added the OTRS template. guillom 07:55, 22 July 2008 (UTC)
Thanks. --Tlusťa (talk) 09:15, 22 July 2008 (UTC)


Image:La_libertad_del_dinero.jpgEdit

There is a e-mail editor's permission <permissions-commons@wikipedia.org> . It's no suficient??. Thank you --Gallowolf (talk) 18:05, 7 November 2008 (UTC)

Copyvio?Edit

Ahoj. Na soubory File:Turisticky-denik ukazka.jpg a File:Turisticke vizitky ukazka.jpg jsi dal "copyvio", ačkoliv uživatel TJkasandra jasně uvedl autora a zdroj a zveřejnil tyto obrázky na Wikipedií s řádnou licencí. Z jeho strany je vše v pořádku. Pokud ty máš podezření, že dotyčný není držitelem autorských práv a tedy že licenci udělil neoprávněně (stejné podezření bys ovšem mohl mít úplně u každého, kdo sem nahrává své fotky), měl bys mu to jasně vysvětlit, ne mu tam jen lípnout šablonu, která je určena především pro soubory bez licence, nikoliv pro zpochybnění zcela správné licence. Já bych podle editací tohoto uživatele na Wikipedii považoval za možné, že jde skutečně o pana Ropka: tím, že ony dokumenty vydává tiskem, není zbaven práva zveřejnit tatáž díla pod jakoukoliv licencí na Commons. --ŠJů (talk) 08:12, 12 February 2009 (UTC)

Pokud je obrázek identický s webem, kde je chráněn a není pod svobodnou licencí, jde o standardní postup. Podobných "svobodných" obrázků je na commons denně několik desítek. Jinak šablona copyvio, jak název napovídá, je určena pro podezření s porušení autorských práv. Pro soubory bez licence a bez zdroje jsou určeny pochopitelně zcela jiné šablony. Pokud je vkladatel skutečně pan Ropek (podle intenzity s jakou zde prosazuje ponechání toho reklamního textu, je to možné) ať pošle potvrzení do OTRS. Pokud se ti nelíbí standardní postup, jak se zachází s obrázky, které jsou zřetelně chráněny autorským právem, jsou sem zkopírovány z jiného webu a není nic, co by naznačovalo souvislost mezi vkladatelem a držitelem autorských práv, iniciuj změnu. --Tlusťa (talk) 09:39, 12 February 2009 (UTC)
Asi by to chtělo tu šablonu přeformulovat tak, aby lépe vyhovovala i případům, kdy pravděpodobně o porušení autorských práv nejde, avšak Wikimedia se chce jistit. Zkus se vžít do role začátečníka, který něco nahraje, splní všechny požadované podmínky a pak mu najednou přistane na diskusní stránce tahle šablona. Zkus si tu šablonu přečíst "jeho očima". Možná se ledacos dá napravit vhodným vysvětlujícím komentářem připsaným za šablonu.
Taky mi není jasné, pokud bych sem nahrál svoji fotografii jako PD-self, ale také bych ji volně poskytl nějakému provozovateli webu, kterému bych dal právo ji zveřejnit bez jakýchkoliv omezujících podmínek, tak jestli pak po něm někdo bude chtít potvrzení do OTRS, když jako provozovatel webu není držitelem autorských práv, ale pouze měl právo fotku zveřejnit. Mám pocit, že spousta uznaných OTRS potvrzení, ne-li dokonce většina, stejně pochází od subjektů, které nejsou držiteli autorských práv. Ale nejsem zas takový odborník ani neumím anglicky natolik, abych byl co platný v koncepčních diskusích na tohle téma. --ŠJů (talk) 01:55, 13 February 2009 (UTC)

Image:Škoda Guard.jpgEdit

Čau, hele je skutečně nezbytně nutné tohle mazat? Máš přečtený ten popisek? Fotografii jsem našel v pozůstalosti po pradědovi, a na rubu bylo jen napsáno "Suchánek, 1939" To se shodneme, že je malý údaj k bližšímu určení autora, a proto jsem určil licence "Eu-anonymous" V čem konkrétně je problém? --Fredy.00 (talk) 09:14, 29 September 2009 (UTC)

Dílo je volné, pokud uplyne 70 let od smrti autora. Pokud je autor neznámý (musí být učiněny kroky k jeho nalezení - co to jméno Suchánek?), je dílo volné 70 let od první publikace. Ani jedna z těchto podmínek nebyla naplněna. --Tlusťa (talk) 09:18, 29 September 2009 (UTC)
No, vzhledem k tomu že byla válka, a "Suchánek" v ní mohl zahynout (a to nemluvím o faktu že i tak by byl dnes asi mrtvý) a o faktu, že fotografie byla více jak 70 let ve vlastnmictví dědy, si myslím že je možné ji publikovat. Ať už jako old, nebo pod principem, že autorská práva má děda.

--Fredy.00 (talk) 09:45, 29 September 2009 (UTC)

Pouhé dohady. Jednou píšeš, že autor je neznámý, pak že autorem je pan Suchánek. Pokud zahynul v druhé světové válce, není fotografie volná, musí uplynout 70 let od smrti autora. Zvolená licence je tedy v každém případně chybná. Pokud je držitelem práv děda, je třeba zaslat potvrzení do OTRS. Štve mi, jak si licence vymýšlíš a publikuješ kde co, bez ohledu na autorský zákon. --Tlusťa (talk) 09:52, 29 September 2009 (UTC)

Je-li na té fotografii napsáno "Suchánek", není to anonymní dílo. V tom případě musí uplynout 70 let od smrti autora, což v tomto případě nelze ověřit. I kdyby autora prokazatelně zastřelili nacisti ten den v roce 1939, kdy fotka vznikla, tak ještě do konce roku 2009 by nebyla volným dílem. Kdyby šlo o anonymní dílo, musí uplynout 70 let od první oprávněné publikace. Jestliže fotka jen ležela v domácím archivu, tak publikována nebyla a nelze ji použít. Pokud publikována byla, muselo by se zjistit kdy, kde, jak a odkázat na to. Obecné poučení: Před nahrátím souborů, které nemají úplně jasný copyright status, je třeba se optat někoho, kdo věci rozumí. Například v právní poradně Wikimedia ČR. --Egg (talk) 10:04, 29 September 2009 (UTC)


Mě zase štve, jaký jsi fanatik do zákonů. Hele, ten "Suchánek" byl bratranec mého dědy, a zemřel 1940 na srdeční příhodu. (Pokdu se ptáš proč sem to neřekl hned, důvodem je, že sem se dneska ptal v rodině) Tudíž to je "rodinná záležitost" a protože sám Suchánek neměl potomky, mohu se považovat za dědice.
Mám ti oskenovat rodokmen, nebo co po mě ještě vlastně chceš? A pokud ti vadí, že mi záleží víc na rozšiřování informací než na směšně zastaralém zákonu, tak to se na mě jako nezlob, ale pak by jsme se tu mohli hádat do nekonečna. Pak se nedivím lidem, jako je jeden mlj kamarád, co fotografie raděj věnoval do archívu, než aby je oskenoval pro wikipedii, protoře neměl nervy řešit takovýhle šaškárny. --Fredy.00 (talk) 16:07, 29 September 2009 (UTC)
Pokud zemřel v roce 1940, není co řešit. Jde o porušení autorských práv. --Tlusťa (talk) 18:34, 29 September 2009 (UTC)

File:M30 Luftwaffe drilling.jpgEdit

Pane bože, a to tě nenapadlo, že ten Burda nedělá obrázky jen pro mě?! --Fredy.00 (talk) 16:02, 29 September 2009 (UTC)

Masivně porušuješ autorská práva, jedno odvozené dílo navíc, které navíc vydáváš za své, mě nepřekvapuje. --Tlusťa (talk) 18:38, 29 September 2009 (UTC)

Image:100koruna Velká pardubická.gifEdit

Zdravím, bál jsem se problémů, ale existence nejméně jednoho dalšího obdobného souboru mě upokojila. Soubor není foto nebo sken mince, jde o „dokumentaci“ – předlohu ze Sbírky zákonů, proč se na to nedá aplikovat {{PD-CzechGov}}? (Všechny tři počáteční odrážky.) --Gumruch (talk) 12:17, 6 October 2009 (UTC)

Bankovky a mince jsou v ČR normálně chráněny autorským zákonem. Zveřejněním jejich podoby v zákoně se nestávají volným dílem. Držitelem práv je stále jejich autor. Řešilo se to již na cs mnohokrát, například cs:Wikipedie:WikiProjekt Autorské právo/Díla vyjmutá z autorskoprávní ochrany. Nakonec proto tu nejsou i běžné mince a bankovky. --Tlusťa (talk) 13:56, 6 October 2009 (UTC)


Image:Coat of arms of the Czech Republic.svgEdit

Ahoj, koukal jsem na velký státní znak a všimnul jsem si drobné chyby (je to fakt jen detail) - oba dva lvi mají na levé části levého ocasu tři vlnky od spoda jiným, spíše našedlým odstínem černé (mám LCD display a protože jsem na něj koukal pod blbým úhlem, bylo to dost vidět). Tak jen abys o tom věděl. Měj se hezky --Slfi (talk) 11:33, 26 October 2009 (UTC)

Koukám na to a máš pravdu. Tím pádem to bude i v dalších – lva vybralo dost jiných lidí do jiných znaků. Opravím to, hned jak bude čas. Dík. --Tlusťa (talk) 13:04, 26 October 2009 (UTC)
A je to. --Tlusťa (talk) 10:37, 28 October 2009 (UTC)

File:Cerro Lipez.jpgEdit

I have removed your speedy delete template from this image. There is a deletion request in place for this image. I would suggest that you comment on this image possible deletion at the deletion request.--Captain-tucker (talk) 16:40, 30 October 2009 (UTC)

Jessica HorváthováEdit

Jakým právem mažete moje fotografie?!--Cassius Chaerea (talk) 14:01, 26 November 2009 (UTC)

Jestli se to bude opakovat, podám na Vás stížnost představitelům commons. Pakliže něčemu nerozumíte, nebo Vám není něco jasné, je zde pravidlem dopředu informovat danou osobu!--Cassius Chaerea (talk) 14:17, 26 November 2009 (UTC)

Tak předně žádnou Vaší fotografií jsem nesmazal – není to ani technicky možné, to mohou jen správci. To, že jsem nějakou forografii označil jako copyvio, je normální postup u fotografií publikovaných již jinde. Pokud jste držitelem práv, postupujte dle návodu. I proto jsem Vám psal. --Tlusťa (talk) 14:29, 26 November 2009 (UTC)

V tom případě se musím omluvit. Zmizeli mi tři vložené fotografie a jediné jméno co jsem měl možnost vidět, bylo Vaše.--Cassius Chaerea (talk) 14:59, 26 November 2009 (UTC)

Autorská právaEdit

Ahoj Tlusťo, je od Tebe skutečně milé, že mi tu hážeš šablony, ale v tom případě byses měl podívat následující kategorii a jednat dle stejného metru. Začínám si tu skutečně připadat jako "u blbejch". Zdravím --Gothic2 (talk) 12:48, 17 March 2010 (UTC) PS: vem si např. takové 100px, to je to samé v růžovém...nebo ti to připadá jako "prostý text a jednoduché geometrické tvary"? --Gothic2 (talk) 12:52, 17 March 2010 (UTC)

Mám za to, že logo Prahy je autorským dílem a jako takové je autorskoprávně chráněno. Podle mě tím prostě porušuješ autorská práva, ať si připadáš jakkoliv. Proč prostě nenapíšeš držitelů, práv o uvolnění? Protože jsi si jist, že by k tomu nedošlo? Myslím, že by se autoři hodně divili, kdyby zjistili, že jejich dílo vlastně není autorským dílem. --Tlusťa (talk) 14:19, 17 March 2010 (UTC)
No když jsme u toho, tak např. tohle není autorské dílo? 75px a X dalších v té kategorii, které jsou licencovány pod licencí PD-textlogo? Nebo tohle ti připadá jako prostý text a jednoduché geometrické tvary? 75px Vysvětli mi prosím principielní rozdíl mezi logem Prahy a výše uvedenými logy (respektive logy z celé té kategorie). Proč ta tu být mohou a logo Prahy ne? Nikdo mi to není schopen vysvětlit. --Gothic2 (talk) 20:22, 18 March 2010 (UTC) PS: nebo slavné logo  , už vidím Billa Gatese jak je nadšený, že má logo na Commons. Určitě napsal přátelský dopis správcům Commons, jak logo jedné z největších firem na světě uvolňuje do Public Domain. Nebo snad to logo vzniklo samo ukápnutím barvy na papír, jak se mi rádobyvtipně snažil vysvětlit kolega Milda? No a další, tohle logo   není autorským dílem? Fakt si to tu trošku urovnejte a měřte stejným metrem. --Gothic2 (talk) 20:26, 18 March 2010 (UTC)
Nejsou mezi nimi principiální rozdíly, třeba File:Allaboutuni.jpg bych taky smazal. To, že je něco špatně není ale důvodem chybu opakovat. --Tlusťa (talk) 12:37, 19 March 2010 (UTC)

File:Brno logo VUT.svgEdit

Ahoj, na commons nějakej rusák nahrál logo VUT a pravděpodobně bez jakéhokoliv svolení ho uvolnil pod licencí CC By-Sa. Jak se takovéhle věci řeší? S podobnými případy už jsem se setkal mnohokrát (například v kategorii category:Tatra 148 je několik podezřelých souborů), třeba User:Jano Gallo je podle mě zářným příkladem takového uživatele - nahraje obrázek, někdo ho upozorní na to, že by měl doplnit licenci, tak on ji prostě doplní (pravděpodobně podle logiky "jsem autorem souboru, protože jsem ho naskenoval") - protože šablony podle mě nedostatečně zdůrazňují, že musí být autory díla. Jak se takové případy řeší? --Slfi (talk) 11:03, 2 May 2010 (UTC)

Ahoj, řeším to pomocí {{Logo}} případně {{Copyvio}}. A když to nepomůže, napráším to User:Podzemnikovi nebo User:Zirlandovi :) --Tlusťa (talk) 16:56, 4 May 2010 (UTC)

LicenceEdit

Zdar, mrkni na to, imho nesprávná licence, fotka z iDNES. Nejsem si jistý jakou šablonu vložit. Dík. --Kacir (talk) 01:19, 6 August 2010 (UTC)

Jasně, normální {{Copyvio}}. --Tlusťa (talk) 07:35, 6 August 2010 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Arctia caja 2010.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Narrow support. The dof is short, but the colors are beautiful and many interesting parts of the moth are in good focus. Try to use a smaller aperture next time. --Quartl 07:03, 12 August 2010 (UTC)
Thanks, others will be better :) --Tlusťa (talk) 08:25, 15 August 2010 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Pitbike.JPG, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Ok. --kallerna 12:16, 12 August 2010 (UTC)
Thanks. --Tlusťa (talk) 18:23, 15 August 2010 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Icicles Kaverna.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good.--Jebulon 10:30, 11 January 2011 (UTC)

Categorization by colorEdit

Ahoj. Pokud náhodou máš nějaký racionální důvod, proč jsi fotku výrazně žluté stavby zabírající většinou plochy fotky vyřadil z kategorie Category:Yellow, tak zkus s tím důvodem přijít do příslušného oddílu Commons:Administrators' noticeboard/User problems. Pokud nemáš, což předpokládám a zdá se to zjevné i z tvého shrnutí, tak se propříště zdrž nesmyslných editací. Děkuji. --ŠJů (talk) 11:50, 17 January 2011 (UTC)

Nesmyslná je tvoje kategorizace. Už podle počtu těch, co to po tobě revertují. --Tlusťa (talk) 10:51, 20 January 2011 (UTC)
Dokážeš se k něčemu vyjádřit, nebo si jen hrát na tohle? --ŠJů (talk) 19:49, 20 January 2011 (UTC)
Ne, debata s tebou, jak jsem se poučil, nemá žádný smysl. --Tlusťa (talk) 09:07, 21 January 2011 (UTC)
Děkuji za odpověď. Jinou bych od tebe ani nečekal. Jestli tvoje debata mají být ty nesmyslné výkřiky ve shrnutí editace, pokud se tedy vůbec obtěžuješ nějaké shrnutí napsat, tak to opravdu nemá smysl. --ŠJů (talk) 08:46, 23 January 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Lokrum island, Benedictine monastery.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Fine. Mattbuck 06:22, 20 January 2011 (UTC)
Člověk se dozví, kam jezdíš na dovču.--Juan de Vojníkov (talk) 09:21, 27 February 2011 (UTC)

Valued Image PromotionEdit

Your nomination has been reviewed and promoted
Congratulations! The image you nominated was reviewed and has now been promoted as a valued image. It is considered to be the most valued image on Commons within the scope:
Mythimna l-album.
If you would like to nominate another image, please do so at Valued images candidates.
Poraď mi, jak nominovat VI?--Juan de Vojníkov (talk) 09:22, 27 February 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Firewood.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
  Support Shows the subject well, good overall quality.Letartean 16:22, 31 January 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Dubrovnik from city walls.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Nice picture!! --Gaendalf 20:25, 1 February 2011 (UTC)

Cos to proved?Edit

Prosímtě co jsi to proved, že ty barvy tak vylezli. Se přiznám, že jsem to fotil pobočkovym foťákem, na který nejsem zvyklý.--Juan de Vojníkov (talk) 09:19, 27 February 2011 (UTC)

UrčováníEdit

Jinak často se podívejte do té kategorie, kde bývají další fotky, pokud vám nějaká přijde neprůkazná. Díky --Chmee2 (talk) 13:09, 12 May 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Martinac bukovy.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good quality. --Mbdortmund 22:11, 17 May 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Bourovec brezovy 5.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
  Comment I don't really understand this picture. Is it upside-down? Is the object hanged on something? --Tomer T 12:44, 29 May 2011 (UTC)
  Support No problem for me the image is well oriented, and good quality. --Archaeodontosaurus 15:58, 29 May 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Pampeliska lekarska 2.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good quality. --Saffron Blaze 20:06, 2 June 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Pampeliska lekarska 1.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good quality. --Cayambe 19:18, 6 June 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Pestrenka 1.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Nice closeup. --Quartl 06:30, 13 June 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Lacerta agilis (Vatekov, 2001-07-07).jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good portrait. --Quartl 16:55, 9 July 2011 (UTC)

A cheeseburger for you!Edit

  Každý si zaslouží trochu lásky. Podzemnik (talk) 13:00, 23 August 2011 (UTC)

Commons:Quality_images_candidates/candidate_list#File:QC_-_Ste-Anne-de-Beaupre.jpgEdit

Improved now. Greetings --Wladyslaw (talk) 19:15, 14 September 2011 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Jawa 21 on motocross race Václavická hodinovka 2011.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
Good quality. --Mbdortmund 03:14, 1 March 2012 (UTC)
Yůůů, ty si pašák! --Juandev (talk) 06:57, 4 March 2012 (UTC)

Fotky New EraEdit

Dobrý den,

chci se zaptat z jakého důvodu jste označil všechny fotky na stránce New Era ke smazání a porušení autorských práv ?

Všechny jsou přebrány z uvedeného zdroje. Pokud jste držitelem práv, postupujte dle návodu na cs:Wikipedie:OTRS. --Tlusťa (talk) 09:50, 10 September 2012 (UTC)

ok jdu se podívat co je třeba .. První fotku mám povoleno šířit od autora a ostatních fotek jsem tvůrce. EDIT: ještě by mě vlastěně zajímalo co je špatně uvedené u fotek kšiltovke? zdroj mám uvedený jako vlastní dílo což odpovídá? Abych pravdu řekl, tak se v tom úplně nevyznám tak jestli mi teda můžete poradit c čem je problém ?

Jde o fotografie publikované jinde bez svobodné licence - standardní postup, kterým se Wikipedie chrání před porušováním autorských práv. --Tlusťa (talk) 12:18, 10 September 2012 (UTC)

ok. nějak se v těch licencích nevyznám, tak tam vložím obrázky jiné, které na jiném webu nebudou.

Petr KocnaEdit

Vážený wikipedisto, mohu poprosit o zdůvodnění, proč by nemohla být ve Wikipedii zveřejněno moje vlastní dílo, fotogtafie, je-li zveřejněna i na jiném webu, který uvádíte, [[1]], kde zveřejněna je právě s licencí This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. Creative Commons License. Toto nestačí? Kocna (talk) 10:33, 1 October 2012 (UTC)

File:VS - Villingen - Münster Unser Lieben Frau5.jpgEdit

Hi Tlust'a.
In the QIC page, you noticed a dust spot on the picture mentioned above.
Previously, the picture was supported (green frame)
It seems that you oppose, and wrote "Decline", then the frame is now red.
It is not allowed.
If you oppose an already supported picture, then you must write "Discuss". The frame will be yellow, and the picture is put in "Consensual Review".
Could you correct this, please ?
By the way, in this case, an "oppose" vote should be perceived as a bit harsh... A message could be sufficient for the uploader, and he will correct the little issue...
Thank you very much, and have a nice end of the Year and beginning of 2013 !--Jebulon (talk) 18:37, 30 December 2012 (UTC)
OK, next time I'll know. :) --Tlusťa (talk) 16:04, 1 January 2013 (UTC)

File:Prima-zoom-logo.jpgEdit

Ahoj, mrkni prosím na File:Prima-zoom-logo.jpg. Zakladatel doplnil zdrojovou stránku, ale nejsem si jistý, jestli je ta licence v pořádku. Díky.--Kacir (talk) 08:28, 19 January 2013 (UTC)

Podle mě není, žádné povolení pro libovolné užití tam nevidím. Dokonce si myslím, že by s komerčním užitím byl rozhodně problém. --Tlusťa (talk) 08:17, 22 January 2013 (UTC)
Nechtěl jsem Tě ovlivňovat dopředu mým názorem. Taky mám za to, že licence není v pořádku. Díky za kontrolu.--Kacir (talk) 12:41, 22 January 2013 (UTC)

Picture of the Year voting round 1 openEdit

Dear Wikimedians,

Wikimedia Commons is happy to announce that the 2012 Picture of the Year competition is now open. We're interested in your opinion as to which images qualify to be the Picture of the Year for 2012. Voting is open to established Wikimedia users who meet the following criteria:

  1. Users must have an account, at any Wikimedia project, which was registered before Tue, 01 Jan 2013 00:00:00 +0000 [UTC].
  2. This user account must have more than 75 edits on any single Wikimedia project before Tue, 01 Jan 2013 00:00:00 +0000 [UTC]. Please check your account eligibility at the POTY 2012 Contest Eligibility tool.
  3. Users must vote with an account meeting the above requirements either on Commons or another SUL-related Wikimedia project (for other Wikimedia projects, the account must be attached to the user's Commons account through SUL).

Hundreds of images that have been rated Featured Pictures by the international Wikimedia Commons community in the past year are all entered in this competition. From professional animal and plant shots to breathtaking panoramas and skylines, restorations of historically relevant images, images portraying the world's best architecture, maps, emblems, diagrams created with the most modern technology, and impressive human portraits, Commons features pictures of all flavors.

For your convenience, we have sorted the images into topic categories. Two rounds of voting will be held: In the first round, you can vote for as many images as you like. The first round category winners and the top ten overall will then make it to the final. In the final round, when a limited number of images are left, you must decide on the one image that you want to become the Picture of the Year.

To see the candidate images just go to the POTY 2012 page on Wikimedia Commons

Wikimedia Commons celebrates our featured images of 2012 with this contest. Your votes decide the Picture of the Year, so remember to vote in the first round by January 30, 2013.

Thanks,
the Wikimedia Commons Picture of the Year committee


Delivered by Orbot1 (talk) at 10:28, 19 January 2013 (UTC) - you are receiving this message because you voted last year

FP PromotionEdit

This image has been promoted to Featured picture!

The image File:Detail of railings at the Albert Memorial in London, spring 2013.JPG, that you nominated on Commons:Featured picture candidates/File:Detail of railings at the Albert Memorial in London, spring 2013.JPG has been promoted. Thank you for your contribution. If you would like to nominate another image, please do so.

 

/FPCBot (talk) 13:02, 30 April 2013 (UTC)

File:Sign language J.svgEdit

 
File:Sign language J.svg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

186.107.202.100 16:47, 6 June 2013 (UTC)

Quality Image PromotionEdit

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Pyrrhula pyrrhula 2013-07-17.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.

Comments
QI for me--Lmbuga 19:50, 17 July 2013 (UTC)

File:Magazín ČD pro vás.PNGEdit

Ahoj, jen prosím pro příště o trochu víc pozornosti, protože pro File:Magazín ČD pro vás.PNG, jak u souboru uvedeno, existuje povolení v OTRS. --Harold (talk) 16:07, 13 September 2013 (UTC)

File:Sign language M.svgEdit

 
File:Sign language M.svg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

190.212.192.222 01:42, 30 September 2013 (UTC)

File:Coat_of_arms_of_the_Czech_Republic.svgEdit

The file file:Coat_of_arms_of_the_Czech_Republic.svg is invalid. I can it make valid but the page is protected. Can you or someone else uplift the protection so that I can upload a fully valid one?

Please use the Commons:Administrators' noticeboard. --Tlusťa (talk) 10:51, 29 June 2016 (UTC)

Dvojí metrEdit

Ahoj Tlusťo, neměříš stejným metrem! Pokud Svenkaj upravil mou fotku, pak udělal totéž, co já mnohokrát před tím (například naposledy zde). Takže pokud chceš mazat jeho úpravu (která se mi moc líbí a jsem mu za ni vděčný), pak musíš smazat i mnoho mých editací. Děkuje a zdraví --Gampe (talk) 19:33, 1 July 2016 (UTC)

Ahoj, nechci nic mazat (a ani nemůžu). Stačí dodržet licenční podmínky (a to se dá napravit dodatečně). Není ale možné prohlásit se autorem a zcela ignorovat původní licenci. Což ty v příkladu neděláš. Za to User:Svenkaj si autorstvím hlavu nedělá vůbec. --Tlusťa (talk) 12:27, 7 July 2016 (UTC)

Hlavu si s tím problémem lámu a stále čekám na radu, o kterou jsem požádal. Zdraví --Svenkaj (talk) 13:32, 7 July 2016 (UTC)

A kde jste požádal? Jsem zde po dlouhé době a víceméně náhodou a tak mi možná něco uniklo. --Tlusťa (talk) 13:37, 7 July 2016 (UTC)

Nomination for deletion: Sign Language related filesEdit

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Psiĥedelisto (talk) 02:04, 19 November 2016 (UTC)

File:100koruna Velká pardubická.gifEdit

The image is a part of legal act. If there is a reason that the legal act is not PD, it should be disputed using DR, not a copyvio report. Ankry (talk) 00:52, 20 August 2017 (UTC)

Return to the user page of "Tlusťa".