Open main menu

The Tireless ContributorEdit

 
Salep and boza, lots of cold and hot drink for you; although both are wintertime beverages.

Hi there. Lately I asked several people; I hope not to you yet. The Countries of Europe module has an inconsistency in its alphabetical order. Turkey and Ukraine come after UK! Can you please kindly give it a helping hand? Thanks in advance and happy week-end. --E4024 (talk) 20:06, 12 April 2019 (UTC)

  Done Hi E4024. Weekend just finished where I live in! :-( 4nn1l2 (talk) 20:26, 12 April 2019 (UTC)
Thanks! Only one day w/e? Poor people... :) --E4024 (talk) 20:29, 12 April 2019 (UTC)
Officially, yes! But we have many other holidays (about 20!) for any event that you can think of. For Nowruz, the entire country is semi-closed for about one month! This Is How We Do :-) Thanks for the beverages. 4nn1l2 (talk) 20:44, 12 April 2019 (UTC)

Admin questionEdit

Is this a fake "own work" (scan or pic of a pic)..? --E4024 (talk) 20:32, 12 April 2019 (UTC)

I don't think so. Most probably a selfie. The person is obviously interested in taking pictures of herself. --4nn1l2 (talk) 21:03, 12 April 2019 (UTC)

hiEdit

سلام..لطفا این عکس را تایید کنید از دست این خارجی ها گیر افتادیم! والا! ..[[1]] ..--Mojtaba2361 (talk) 17:36, 15 April 2019 (UTC)

@Mojtaba2361: سلام. لطفاً منبع دقیق این عکس را مشخص کنید، تا من بقیه کارهایش را انجام دهم. --4nn1l2 (talk) 17:42, 15 April 2019 (UTC)
در عکس اصلی آمده است..خبرگزاری مهر می باشد و اسم عکاس هم هست ..من کروپ کردم در بارگزاری جدید..ممنون
— Preceding unsigned comment added by Mojtaba2361 (talk • contribs) 17:44, 15 April 2019 (UTC)
  شد منظور از منبع اصلی، صفحهٔ گالری است: [2]. صفحهٔ اصلی خبرگزاری مهر چندان کمکی نمی‌کند. 4nn1l2 (talk) 17:59, 15 April 2019 (UTC)

ممنون..چون جستجو در این خبرگزاری ها کمی سخت است بر اساس عکس..لینک دقیق را نتوانستم پیدا کنم اما شما زحمت کشیدید--Mojtaba2361 (talk) 18:02, 15 April 2019 (UTC)

یک سوال دیگر چطور در اینجا گروه کاربریم افزایش پیدا کند؟ مثلا گشت خودکار شود؟--Mojtaba2361 (talk) 18:04, 15 April 2019 (UTC)

@Mojtaba2361: چون همین یک هفته پیش تصویر موردداری (File:Elham hamidi bahman97.jpg از تابناک) را آپلود کرده بودید، فعلاً نمی‌توانم این دسترسی را به شما اعطا کنم. یک ماه پیش هم پوستر یک فیلم جدید را آپلود کرده بودید (File:Posterkoochebinam2.jpg). اما اگر به این روند خوبتان ادامه دهید، ماه بعدی (مه) این دسترسی را خودم به شما خواهم داد. لطفاً چند مورد را مد نظر قرار دهید:
۱) اسامی خاص را با حروف بزرگ بنویسید (به ویژه موقع درست کردن رده‌ها): Category:Javad Maturi
۲) منبع تصاویر را به صورت دقیق ذکر کنید. [3]
۳) اگر با مدیر سایت (صاحب کپی‌رایت) صحبت کردید و اجازه استفاده دادند، حتماً اجازه‌نامه را به permissions-commons wikimedia.org فوروارد کنید.
۴) صفحهٔ بحثتان را خالی نکنید چون صورت خوشی ندارد. در عوض، مباحث را بایگانی کنید.
۵) تصویر لیلا حاتمی از فیلم کمال‌الملک را باز گرداندم. File:Leila hatami in kamalolmolk.jpg اگر اشتباهی عکس‌هایتان را حذف کردند (یا برچسب زدند)، مرا خبر کنید.
4nn1l2 (talk) 18:43, 15 April 2019 (UTC)
ممنون از راهنماییتان..من چند مشکل داشتم که باید توضیح بدهم راجع به عکس ها و بارگذاری آن ..فرمت بارگذاری عکس ها برای افراد را من از روش تصاویر غیر آزاد انجام میدادم در حالیکه باید از کار متعلق به خودم است و سپس نام عکاس استفاده میکردم..در مورد پوسترها قوانین را بلدم اما سوالی که دارم این است من پوستر جدیدی از فیلم را آپلود میکنم و به روز رسانی میکنم برای فیلم مربوطه اما چون قانون خاصی نیست متاسفانه شخصی که صقحه را ایجاد کرده دوست دارد پوستر خودش باشد روی فیلم! در حالیکه قانون میگه عکس جدیدتر اولویت دارد همچون عکس بازیگران برای فیلم هم باید رعایت شود..من که خودم پوستر طراحی نمیکنم از وب سایت های به روز میگیرم..بعد آن شخص میگوید چون اکثر سایت ها از پوستر قدیمی استفاده میکنند باید قدیمی بماند در حالیکه مشکل من نیست سایت ها از این نظرها دیر به روز رسانی میشوند(شاید اصلا نشوند)..فیلم ها 2 پوستر دارند یکی به هنگام مراحل تولید و دیگری به هنگام اکران آن را عرضه میکنند که هر 2 رسمی هستند..نظرتان را در این مورد میفرمایید؟ مشکل فیلم کوچه بینام هم همین بود..در مورد لیلا حاتمی هم اشتباها حذف شده بود چون طبق قانون 30 سال گذشته بود اما شخصی که بازبین تصویر است (در ویکیفا) آنرا برمیدارد!جالب است! در حالیکه باید قوانین را بداند! من میتوانم خیلی بیشتر در انبار و عکس ها فعالیت کنم اما متاسفانه برخوردهای خوبی صورت نمیگیرد..همان شخص پوستر دیگر مرا برچسب حذف سریع میزند اما به پوستر آن شخص اول ، برچسب زماندار میزند که فرصت جایگزینی پوستر اولیه را با پوستر من داشته باشد! در مورد خالی کردن صفحه بحث در ویکی فا دیدم انجام میشه اما حرف شما قبول..سوال آخر نمیشود تصاویر ما ها را خارجی ها پیگیری نکنند و برچسب نزنند؟ مرسی--Mojtaba2361 (talk) 19:07, 15 April 2019 (UTC)
 • این را هم جدیدا متوجه شدم که بعضی خبرگزاری ها مثل تابناک مجوز مثل فارس و مهر ندارند..برای این ها میتوان از ذکر منبع استفاده کرد ؟--Mojtaba2361 (talk) 19:12, 15 April 2019 (UTC)
خیلی وارد نیستم، ولی به نظر می‌رسد پوستر اکران در اولویت باشد.
ویکی‌پدیا، ویکی‌انبار، و سایر پروژه‌های داوطلبانه و آزاد را چندان جدی نگیرید. این پروژه‌ها با وجود شیرینی مشارکت در آن‌ها، مشکلات فراوان دارند.
دربارهٔ برخوردها در انبار، حجم کار در اینجا بسیار زیاد است و تعداد داوطلبان نسبت به اندازهٔ سایت کم است. مشکل زبان‌های گوناگون هم هست. مدیران و مسئولان باید به‌سرعت تصمیم بگیرند. به همین دلیل، گاهی اوقات اشتباه رخ می‌دهد. اما اگر پی‌گیر شوید، موضوع دقیق‌تر بررسی می‌شود و آن اشتباه به احتمال خیلی زیاد اصلاح خواهد شد. منظورم این است که کمتر دیده‌ام در اینجا بر اساس لجاجت یا دشمنی، برخورد کنند. مشکل اصلی همان زیاد بودن حجم کار و ناآشنایی به زبان‌های مختلف دنیا است (حذف تقریباً ۲ هزار فایل در روز).
خارجی‌ها زیاد کمک می‌کنند. مواقعی بوده که نصف تصاویر در انتظار بازبینی مربوط به وبگاه‌های ایرانی بوده و اکثرشان را خارجی‌ها بازبینی کرده‌اند، چون کاربر فعال فارسی‌بلد کم بوده است. این مورد بستگی به میزان فعالیت خود ایرانی‌ها دارد. اگر به قدر کافی فعالیت کنند، خارجی‌ها هم برایشان راحت‌تر است که موضوعات مربوط به زبان و کشور خودشان را حل کنند. از فعالیت فارسی‌زبانان در انبار استقبال می‌شود.
نه، مجوز تابناک مورد قبول نیست. برخی از وبگاه‌های مجاز در fa:راهنما:ویکی‌انبار_برای_کاربر_فارسی‌زبان#وبگاه‌های_آزاد فهرست شده‌اند. (آن صفحه را اگر تاکنون نخوانده‌اید، پیشنهاد می‌کنم حتماً بخوانید). --4nn1l2 (talk) 20:02, 15 April 2019 (UTC)
 • متاسفانه با برچسب زدنتان به عکس باعث تحریک این خارجی ها شدید که الان در بحث من میبینید!به تمام عکس های مهر و فارس و ..برچسب زدند! لطفا حلش کنید شما مدیر انبار هستید و کمک کنید ..ممنونMojtaba2361 (talk) 21:56, 15 April 2019 (UTC)--Mojtaba2361 (talk) 21:56, 15 April 2019 (UTC)
آیا نمیشود انبار فارسی جدا از سایر زبان ها شود؟وقتی عکس را با اسامی انگلیسی آپلود میکنیم به نظرم مشکل ساز میشود ! شما اگر عکس های مرا همچون[این] تایید میکردید زودتر اینجوری نمیشد..در حالیکه این عکس ها در یک بازه زمانی بوده است...الان این خارجی ها بعد 2ماه یادشان افتاده است! البته به قول شما کار زیاد است و افرادی که در این قسمت فعالیت میکنند در فارسی کم هستند...Mojtaba2361 (talk) 22:07, 15 April 2019 (UTC)
تصاویر حذف نخواهند شد. نگران نباشید. برچسب من کسی را تحریک نکرد. ادعای نادرست خودتان، مدیری را به اشتباه انداخت: [4]. این اثر کار خود شما نبوده و اسکرین‌شات فیلم است. در ضمن برای اینکه آپلودهایتان تأیید شوند، باید خودتان درخواست بدهید، به این صورت که به جای {{Mehr}} از {{subst:Mehr/subst}} استفاده کنید.
انبار پروژه‌ای جهانی است و مزیتش هم به همین جهانی بودنش است (وگرنه امکان بارگذاری محلی برای هر ویکی در دسترس بوده و هست). شخصا تمایلی به مشارکت در «انبار فارسی»! ندارم. صلح و برابری و عشق برای همهٔ جهانیان :-) 4nn1l2 (talk) 22:22, 15 April 2019 (UTC)
الان حذفش کرد! حذف فوق سریع...من برای شما در بحث پرونده توضیح دادم که ایشان فارسی متوجه نشد و حذف کرد...البته من در بحث خود جواب دادم به انگلیسی به ایشان اما نمیدانم چرا نیست الان!Mojtaba2361 (talk) 22:38, 15 April 2019 (UTC)
File:Hootan Shakiba va simorgh bloorin fajr37.jpg را خود من برچسب حذف سریع زده بودم چون از وبگاه آفتاب بود، و آن مدیر انگلیسی‌زبان هم به‌سرعت و به‌درستی حذفش کرد.
مابقی تصاویر شما را به اشتباه برای حذف معمولی به نظرخواهی برده است که این تصاویر حذف نخواهند شد (و جمع‌بندی‌شان هم ممکن است چند ماه طول بکشد).
توضیح/دفاع شما در File talk:Hootan Shakiba va simorgh bloorin fajr37.jpg موجود است و من الان خواندمش (اگر حذف شده بود هم می‌توانستم بخوانمش). متأسفانه توضیحتان قانع‌کننده نیست. این عبارت کوتاه «استفاده از مطالب و عکس ها با ذکر منبع بلامانع است» که در پایین خیلی از وبگاه‌های ایرانی می‌آید برای ویکی‌انبار کافی نیست، چون طبق سیاست پروانه‌دهی باید دو موضوع به روشنی مشخص شده باشد: ۱) آیا استفاده تجاری نیز مجاز است؟ ۲) آیا تولید اثر اشتقاقی هم مجاز است؟ یعنی آیا من نوعی می‌توانم اثر را به دلخواه تغییر دهم حتی تحریف کنم و سپس منتشر کنم؟ چون آن عبارت کوتاه دربارهٔ این سؤالات مهم سکوت کرده، مجوزش قابل‌قبول نیست. اما مجوزهای CC این مسائل را با جزئیات می‌شکافند و پاسخ‌های مکفی و قابل‌ارائه در دادگاه می‌دهند. لطفاً COM:L/fa را مطالعه کنید. 4nn1l2 (talk) 22:53, 15 April 2019 (UTC)

خب الان شما نمیتوانید برچسب هایی که زد را برداربد برای این تصاویر؟ برای هر یک تاییدیه بزنید همچون عکس محسن قرایی که در بالا لینک دادم حل میشه دیگه موضوع..چون این عکس ها حساس هستند و برای برندگان سیمرغ اخیر اگز صفحه عکس نداشته باشد زشت است از نظر ظاهری..اما من نمیدانستم که برای هر عکس بعد توضیحات جامع به هنگام بارگذاری باید درخواست تایید هم داد! دردسرش زیاد میشود..ببخشید وقت شما هم گرفته شدMojtaba2361 (talk) 23:01, 15 April 2019 (UTC)

متأسفانه خیر، برچسب‌ها متفاوت هستند. قبلی‌ها برچسب {{No permission since}} (حذف زماندار) یا {{Copyvio}} (حذف سریع) بودند، که من می‌توانستم به راحتی بردارمشان. اما این‌ها مال نظرخواهی از اجتماع است ({{Delete}}) که حداقل یک هفته باید در جریان باشد. همچنین من در نظرخواهی شرکت کرده و رأی داده‌ام، بنابراین نمی‌توانم خودم نظرخواهی را جمع‌بندی کنم. باید صبر کنید تا یک مدیر غیردرگیر اقدام کند. جای نگرانی نیست. تصاویر حذف نخواهند شد. به فرض محال، اگر هم حذف شدند با یک کلیک قابل احیایند (همانند کاری که من برای تصویر لیلا حاتمی در فیلم کمال‌الملک کردم). 4nn1l2 (talk) 23:17, 15 April 2019 (UTC)

ممنون از شما ...پس زحمت تایید این را بکشید تا کسی برچسب نزده .File:Hootan shakiba fajr37.jpg..وقت شما بخیر دوست من..Mojtaba2361 (talk) 23:29, 15 April 2019 (UTC)

@Mojtaba2361: چشم. با این حال، چند نکته برای دریافت سریع‌تر دسترسی گشت خودکار:
۱) منبع تصویر اشتباه است. تصویر را در آن گالری پیدا نکردم.
۲) لطفاً بزرگ‌ترین رزلوشن از عکس را آپلود کنید. طول تصاویر مهر معمولاً ۱۰۰۰ پیکسل است. طول تصویری که شما آپلود کرده‌اید، ۷۵۰ پیکسل است.
۳) لطفا از الگوی {{Mehr}} استفاده کنید (و ترجیحاً {{subst:Mehr/subst}} جهت درخواست تأیید به صورت خودکار) تا پروانه درست ذکر شود. الان شما تقریباً همیشه CC BY-SA 4.0 را انتخاب می‌کنید، در حالی که پروانهٔ صحیح CC BY 4.0 است.
۴) می‌توانید از Special:Preferences#mw-prefsection-gadgets ابزار CropTool را فعال کنید و از منوی سمت چپ (یا راست اگر وبگاه انبار را در حالت فارسی مشاهده می‌کنید) آن را انتخاب کنید و تصاویر را در حالت lossless با این ابزار برش بزنید تا به‌مرور زمان از کیفیتشان کاسته نشود.
با تشکر 4nn1l2 (talk) 23:44, 15 April 2019 (UTC)

مرسی از نکات..اما شما هم گیر نده لطفا عکس رو تایید کن من از همانجا گرفتم (قبلا تو آرشیوم بود برای همین سریع جایگزین کردم..شاید الان چند تا رو پاک کردند از گزارش تصویری مورد نظر) خودم که واتر پرو نکردم روی عکس اسم عکاس و مهر مهر را ! وقتی ثابت شده عکس از مهر است دیگر کافیست..من از آفیس استفاده میکنم برای کروپ راحتترم..این عکس کیفیت اصلیش همینه.من سایز اصلی را هم بارگذاری کردم دوست من ..Mojtaba2361 (talk) 10:26, 16 April 2019 (UTC)

در کمال شرمندگی، نمی‌توانم این یک مورد را در حال حاضر تأیید کنم. کل این پروسه و «دنگ‌وفنگ‌ها» برای این است که حداقل دو نفر مستقل از یکدیگر انتشار عکس در منبع با مجوز آزاد را تأیید کرده باشند تا در صورتی که عکس از منبع حذف شد یا صاحب حق نشر، نظرش را عوض کرد، بتوان تصویر را همچنان در اینجا نگه داشت. حال این اتفاق افتاده (تصویر از منبع حذف شده یا صاحب نظرش را تغییر داده). بی‌معنی است که من در این صورت تصویر را تأیید کنم. Archive.org (۱۵ آوریل) و کش گوگل (۱ آوریل) و بینگ (۳ آوریل) را نیز چک کردم. در هیچ‌یک موجود نبود. خلاصه باید زودتر اقدام می‌کردید.
با این حاصل تصویر در نسخهٔ عربی [5] و ترکی [6] سایت مهر موجود است (لینک مستقیم). ولی این نسخه‌های سایت هنوز CC نشده‌اند. به محض اینکه اعلان کپی‌رایت سایت مهر، اصلاح شد، می‌توان منبع تصویر را به یکی از این دو تغییر داد و سپس تصویر را تأیید کرد. 4nn1l2 (talk) 12:22, 16 April 2019 (UTC)

حذف سریعEdit

درود. من چندتا تصویر که بارگذاری کردم را کاندید حذف سریع کردم. در هیچ مقاله استفاده نشدند. لطفا آنها را هرچه زودتر حذف کنید. ممنون.Gharouni (talk) 10:26, 23 April 2019 (UTC)

@Gharouni: سلام قارونی‌جان. متأسفانه تصاویر (جز تصویر جلد کتاب آناتومی) قدیمی (مال پارسال) هستند، و طبق سیاست باید به نظرخواهی گذاشته شوند (COM:CSD#G7). البته شما از همان اول، آن‌ها را به نظرخواهی برده بودید (نامزد حذف سریع نکرده بودید). چون تصاویر ۱۹ آوریل نامزد حذف معمولی شده‌اند، من می‌توانم نظرخواهی‌ها را ۲۶ آوریل ببندم، و تصاویر را حذف کنم.
با این حال، اگر عجله هست (مثلاً خدای ناکرده مشکل امنیتی پیش آمده) می‌توانم تصاویر را همین حالا حذف کنم، منتها نظرخواهی‌ها باید به قوت خود باقی بماند و شاید (که احتمالش خیلی کم است) جامعه بخواهد آن‌ها را برگرداند. در کمال شرمندگی 4nn1l2 (talk) 14:45, 23 April 2019 (UTC)
درود. من درخواست حذف تصاویر یاد شده را دارم لطفا انجام دهید. من در توضیحات گفتم بدلیل عدم استفاده و دلایلی که قبلا به شما عرض کردم متوجه نمیشوم چرا انجام نمیشود. Gharouni (talk) 01:57, 26 April 2019 (UTC)
@Gharouni: سلام. همانطور که گفتم، عدم استفاده نمی‌تواند دلیل حذف باشد. چون تصاویر قدیمی هستند (مال بیش از یک هفته پیش)، حذف آن‌ها تنها با نظرخواهی از اجتماع میسر است که اجتماع با این خواستهٔ شما موافقت نکرد. من نمی‌توانم خلاف اجماع اجتماع اقدام کنم.
مشکل شما را می‌شود به‌راحتی با بارگذاری نسخهٔ بدون اگزیف و سپس پنهان کردن نسخهٔ اولیه رفع کرد و نیاز به حذف کلی تصویر نیست. اگزیف را می‌توانم حذف کنم ولی در حال حاضر توان بارگذاری فایل‌های حجیم را در انبار ندارم (تا یکشنبه). اگر خودتان می‌توانید اگزیف را با نرم‌افزارها حذف کنید، لطفاً اقدام کنید تا نسخه‌ها را سریع‌تر پنهان کنم.
در ضمن، وقتی کاری نیاز به محرمانگی دارد، لطفاً آن را در تابلوی اعلانات مدیران مطرح نکنید، چون آن صفحه در معرض دید همه‌جور آدمی هست. بهتر است در صفحهٔ بحثم به فارسی بنویسید، یا از آن بهتر فقط ایمیل بزنید. 4nn1l2 (talk) 06:56, 26 April 2019 (UTC)

کپی رایتEdit

سلام من آرم دانشگاه را از سایتی برداشتم و موقع وارد کردن اسم سایت را هم آوردم آیا این مجاز است(Talebyali1 (talk) 16:55, 24 April 2019 (UTC))

@Talebyali1: سلام. در حالت کلی خیر. ویکی‌انبار فقط از محتوای آزاد میزبانی می‌کند (COM:L/fa). دو راه دارید: ۱) با مسئولان دانشگاه تماس بگیرید و ازشان بخواهید که آرم دانشگاه را تحت پروانهٔ آزاد منتشر کنند. اگر موافقت کردند، اجازه‌نامه را باید به permissions-commons wikimedia.org بفرستند؛ ۲) آرم را با استناد به fa:وپ:منصفانه در ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری کنید. در fa:ویکی‌پدیا:بارگذاری، گلولهٔ دوم را دنبال کنید. 4nn1l2 (talk) 18:29, 24 April 2019 (UTC)

درخواست تاییدEdit

سلام..لطفا عکس های جدید را که بارگذاری کردم را تایید کنید تا این خارجی ها بحث مرا شلوغ نکنند..خودتان ریزه کاری های مربوط را انجام دهید چون من زیاد وارد نیستم که مثلا الگوی تسنیم اصافه کنم به عکس ها...سر فرصت هم دسترسی گشت به من دهید تا انقدر روی عکس هایم خارجی ها حسایت نشان ندهند!ممنون--Mojtaba2361 (talk) 22:16, 24 April 2019 (UTC)

@Mojtaba2361: سلام. لطفاً در قسمت منبع، لینک مستقیم تصویر را نگذارید، در عوض لینک صفحه(گالری)‌ای را بگذارید که تصویر در آنجا دیده می‌شود. مثلاً File:Mahlagha bagheri98.jpg را تأیید کردم، چون منبع را درست ذکر کرده بودید، ولی در مابقی مستقیماً به خود تصویر لینک داده بودید. در ضمن رعایت ریزه‌کاری‌ها (حداقل انتخاب پروانهٔ صحیح CC BY 4.0 به جای پروانهٔ پیش‌فرض CC BY-SA 4.0) از ملزومات اعطای دسترسی گشت خودکار است. دسترسی گشت خودکار را وقتی می‌دهند که کاربر همهٔ ریزه‌کاری‌ها و ظرایف را خودش به درستی رعایت کند. 4nn1l2 (talk) 05:15, 25 April 2019 (UTC)
منبع عکس ها را درست کردم.. CC BY 4.0 را ندیدم در صفحه بارگذاری عکس ..ورژن 4 فقط همان پیش فرض بود ! شایدم من دقت نکردم...من اطلاع نداشتم این موضوع را..--Mojtaba2361 (talk) 11:34, 25 April 2019 (UTC)
  شد. 4nn1l2 (talk) 23:10, 25 April 2019 (UTC)
 • سلام ..یک سوال این پرونده مشکلی ندارد در مجموع ؟ Farimah Farjami Sorb.jpg --Mojtaba2361 (talk) 21:47, 26 April 2019 (UTC)
  @Mojtaba2361: سلام. fa:پرونده:Farimah Farjami Sorb.jpg به صورت محلی در خود ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری شده، ولی به نظرم در معیارهای fa:وپ:منصفانه نمی‌گنجد. یک قاعده سرانگشتی برای عکس از اشخاص این است که برای شخص زنده نمی‌توان به استفادهٔ منصفانه متوسل شد، چون همیشه این امکان هست که خودت با صرف مقدار معقولی پول و زمان، یک عکس مناسب و آزاد از شخص تهیه کنی. 4nn1l2 (talk) 22:11, 26 April 2019 (UTC)
  پس چرا حذف نمی شود این پرونده؟ البته من مخالف این حرف شما که میگویید خودتان از بازیگر و افراد معروف عکس بگیرید! مثلا شما خودتان حاضرید هزینه صرف کنید بروید از گلزار یا شهاب حسینی را عکس بگیرید؟ اگر هم موفق شوید عکس مورد نظر ایده‌آل نخواهد بود به لحاظ خیلی موارد..بعدشم این همه سختگیری لازم نیست در مورد عکس..چون کلا ویکی پدیا بابت مقالات و عکس‌ها پولی به نویسنده ها نمیدهد! (اگر میداد ارزش داشت!)..در مجموع همین اندازه که ما توی این زمونه وقت میگذاریم اینجا خودش خیلی با ارزش است آنهم رایگان...بگذریم..این پرونده Elmira-dehghani-fajj37-1.jpg چطور؟ از سایت عکسیاتو میشه منصفانه عکس گذاشت با ذکر نام عکاس؟ چون عکس خیلی به مقالات کمک میکند..خیلی از صفحات بازیگران عکس ندارد یا عکسشان مناسب نیست متاسفانه..--Mojtaba2361 (talk) 22:23, 26 April 2019 (UTC)
  شما می‌توانید نامزد حذفش کنید. من در ویکی‌پدیای فارسی دسترسی برای حذف ندارم.
  از گلزار و شهاب حسینی که کلی عکس آزاد در مهر و تسنیم و ... هست. با این حال جواب سؤالتان این است که بله حاضرم، و تا حالا هم کرده‌ام. اشتباهتان این است که دنبال عکس «ایده‌آل» هستید، در حالی که در عرصه محتوای آزاد (منظور همین لینوکس و نرم‌افزارهای باز و ویکی‌پدیا و ... هست) بایستی دنبال رفع نیازهای اولیه و عمومی باشیم و دوروبر ایده‌آل‌گرایی نگردیم. اگر کسی دنبال کالای درجهٔ یک است باید پول خرج کند. ویکی‌پدیا/ویکی‌انبار نمی‌خواهد بهترین و کامل‌ترین و ... باشد؛ آزاد بودن، مستقل بودن، و در دسترسِ همهٔ اقشار بودن در اولویت هستند. 4nn1l2 (talk) 22:38, 26 April 2019 (UTC)
  بله درست متوجه شدید من آدم ایده‌آل گرایی هستم..در هر حال سوال بنده را جواب ندادید.. از سایت عکسیاتو http://aksiato.com/ میشه منصفانه عکس گذاشت با ذکر نام عکاس؟ راستی این ماه میلادی به بنده دسترسی گشت می دهید یا خورشیدی؟ :دی--Mojtaba2361 (talk) 23:01, 26 April 2019 (UTC)
  خیر. مادامی که عکس آزاد موجود باشد (که خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و مهر و ...) منتشر می‌کنند، استفادهٔ منصفانه مجاز نیست. در کل استفادهٔ منصفانه برای فرد زنده مجاز نیست. فقط برای اشخاص مرده می‌توان به استفادهٔ منصفانه متوسل شد.
  ماه میلادی مه. طبق Commons:Requests_for_rights#Autopatrol در حالت عادی باید چیزی در حدود ۵۰۰ ویرایش داشت و در ۳۰ روز اخیر فعال بود. زیاد به دسترسی فکر نکنید. چیز مهمی نیست. 4nn1l2 (talk) 10:22, 27 April 2019 (UTC)

File:Fullsizeoutput 12ab.jpgEdit

At Commons:Deletion requests/File:Fullsizeoutput 12ab.jpg, regarding File:Fullsizeoutput 12ab.jpg, you invoke COM:CSD#G7 to support deletion. However that criteria covers only files uploaded in the previous week, and I find it strange that this would be the only file (among eleven) with deletion requested by the uploader on 19 April which was a indeed a recent upload. Are you sure this deletion was properly justified? -- Tuválkin 11:04, 25 April 2019 (UTC)

@Tuvalkin: File:Fullsizeoutput 12ab.jpg was uploaded on 19 April [7], and I deleted it on 23 April. The file was deleted only 4 days after being uploaded to Commons, so I believe its deletion was justified. 4nn1l2 (talk) 21:09, 25 April 2019 (UTC)
 • I can see that «2019-04-19T05:38:25 Gharouni (talk | contribs) uploaded File:Fullsizeoutput 12ab.jpg (Cross-wiki upload from fr.wikipedia.org) Tag: Cross-wiki upload» — meaning not only that the image was not recently uploaded to an WMF project and that it might be by a different author: These are two reasons why COM:CSD#G7 should not be warranted. -- Tuválkin 22:09, 26 April 2019 (UTC)
@Tuvalkin: The file was uploaded to Commons via the French Wikipedia visual editor on 19 April 2019. How isn't that recent? Please also see Commons:Cross-wiki media upload tool for the cross-wiki upload tag. There is nothing wrong with my deletion. 4nn1l2 (talk) 22:24, 26 April 2019 (UTC)
 • Thanks for explaining and apologies for coming out hamfisted like this. My excuse is that most often cross-wiki file transfers are done long time after the original upload and by unrelated users, and also because sadly too many admins often err on the side of deletion. -- Tuválkin 11:25, 30 April 2019 (UTC)
 
You can directly upload your file from another project to Commons using Visual Editor. This is called cross-wiki upload.
@Tuvalkin: You're welcome. The point is the file was not transferred from another project to Commons. It was directly and remotely uploaded to Commons using Visual Editor of the French Wikipedia. Please see mw:Upload dialog. 4nn1l2 (talk) 13:22, 30 April 2019 (UTC)

Code issues in User:4nn1l2/common.jsEdit

Hi 4nn1l2, I am a bored bot (this is kind of a computer program) that is watching the recent changes and tapping buttons like I did now.

Curious about the reason? Possibly not but I will tell you anyway:

 1. You edited User:4nn1l2/common.js. Glad to see you coding in javascript! Have you ever considered becoming a MediaWiki hacker?
 2. Though, that change appears to introduce 6 new jshint issues — the page's status is now having warnings. Note that invalid or ambiguous code often has unwanted side effects like breaking other tools for you. If you cannot find out how to fix it, I suggest blanking the page for now.
 3. To help you understanding where the issues are, I have aggregated a report here and now. If you have questions, don't hesitate to ask users experienced in javascript writing for help. But do not ask the bot's operators (chronically overwrought) unless you suspect an error of mine. If you prefer not getting spammed by me, you can opt-out reports by adding {{ValidationOptOut|type=all}} to your user page. Good luck at Wikimedia Commons and happy hacking!
 1. ISSUE: line 1 character 1: 'importScript' is not defined. - Evidence: importScript('User:Perhelion/massrename.js');
 2. ISSUE: line 2 character 1: 'importScript' is not defined. - Evidence: importScript('User:Majora/LicenseReview.js');
 3. ISSUE: line 3 character 1: 'importScript' is not defined. - Evidence: importScript('User:Samwilson/GoogleOCR.js');
 4. ISSUE: line 4 character 1: 'importScript' is not defined. - Evidence: importScript('User:4nn1l2/diffpermalink.js');
 5. ISSUE: line 5 character 1: 'importScript' is not defined. - Evidence: importScript('User:Rillke/SVGedit.js');
 6. ISSUE: line 43 character 1: '$' is not defined. - Evidence: $(document).on('scriptLoaded', function (evt, st, o) {

Your CommonsMaintenanceBot (talk) at 11:53, 27 April 2019 (UTC).

Looking to other uploads of problematic usersEdit

Thank you for helping with Commons maintenance! I could also recommend to look on other uploads performed by problematic user and Help:VisualFileChange.js is great for this purpose. --EugeneZelenko (talk) 14:40, 27 April 2019 (UTC)

Thanks for the recommendation. 4nn1l2 (talk) 02:04, 9 May 2019 (UTC)

Please delete File:OBS Willem Wilmink - Twee vriendinnen.webmEdit

Willem Wilmink passed away in 2003 and subtitles are part of the video, so they can't be removed. The only notable person is all the way at the end, but a better screenshot of her can be obtained from File:OBS Willem Wilmink (gesprek).webm. So File:OBS Willem Wilmink - Twee vriendinnen.webm isn't really needed. I know I can start a DR, but this borders on G7. (it's been more than 7 days, but otherwise uncontroversial and not in use on wiki) - Alexis Jazz ping plz 01:53, 9 May 2019 (UTC)

  Deleted. 4nn1l2 (talk) 02:03, 9 May 2019 (UTC)

Thanks for the blockEdit

Mind pushing the delete button a few times here? GMGtalk 15:16, 11 May 2019 (UTC)

  Done 4nn1l2 (talk) 15:20, 11 May 2019 (UTC)

کپی‌رایت پرونده‌ها (به غیر از عکس)Edit

سلام. خاطرم هست یک بار یکی از پرونده‌های بارگذاری‌شده از تسنیم که عکس نبود پاک شد. با وجود پروانهٔ کریتیو کامنز آیا به غیر عکس هیچ اثری را نمی‌توان از وبسایت‌های ایرانی بارگذاری کرد؟ اینفوگرافیک، کارتون، پوستر و… (مثل این). Hanooz 18:24, 14 May 2019 (UTC)

سلام. در حالت کلی چنین محدودیتی وجود ندارد و خودم هم از تسنیم کارتون بارگذاری کرده‌ام. با این حال، متأسفانه تسنیم (و احتمالاً سایر وبگاه‌های ایرانی) حرفه‌ای عمل نمی‌کند و قوانین کپی‌رایت را همیشه با دقت مراعات نمی‌کند. دربارهٔ کارتون آنگ سان سوچی در صفحهٔ بحث توضیح بیشتری نوشتم. در کل برای موضوعات جهانی باید احتیاط بیشتری کرد، ولی برای موضوعات داخلی (مثلاً ماه رمضان در تهران) بعید است خارجی‌ها کارتون کار کنند، بنابراین با احتمال زیاد می‌توان گفت کار اوریجینال است. 4nn1l2 (talk) 21:52, 14 May 2019 (UTC)
خیلی ممنون. الان کمی گشتم و این مصاحبه را پیدا کردم. سعی می‌کنم یک فهرست سفید مشابه مهر بسازم. Hanooz 22:04, 14 May 2019 (UTC)
پ.ن: حدس شما درست بود. Hanooz 11:59, 16 May 2019 (UTC)

Re: Autopatrol givenEdit

Thanks for your trust. Regards. -- Catherine Laurence 02:47, 18 May 2019 (UTC)

Protected edit requestEdit

Hi, you did my last "protected edits"; thanks! Now I need some more, of very heavily used templates; may be better to do one after the other, with one ore more days inbetween? They are PD-user (85 K transclusions), U (6.285 K) and later Created with (another time, 824 K) and Image generation (298 K transclusions). May I ask you to start with {{PD-user}}? -- sarang사랑 09:20, 22 May 2019 (UTC)

@Sarang: Sorry for the delay in responding to you. I started with Template:PD-user, and will continue as you said (one day inbetween). 4nn1l2 (talk) 15:21, 25 May 2019 (UTC)
Depending on Template:Image generation, a substantial redesign was necessary. I checked all functions, one after the other, carefully for now three weeks; but I am aware that nevertheless something might do not so well. I hope that I checked everything and it will work fine - but when not it depends on the severity of the possible failure whether a swift repair, or an undo helps better. At the moment I do not know what I can test more, so I ask you for the transfer of the sandbox. -- sarang사랑 15:04, 28 May 2019 (UTC)
Template talk:Image generation does not have an active edit request. I fulfilled your edit request at Template talk:Created with. 4nn1l2 (talk) 02:47, 29 May 2019 (UTC)
Now I set an active edit request at Template talk:Image generation.
Despite of all checks, I found today an error in Template:U with the new parameters - I did not detect it with all my tests. Would you mind to copy again the U/sandbox to U, or do you need that I set the ER-box? Cheers -- sarang사랑 17:20, 3 June 2019 (UTC)
  Done. 4nn1l2 (talk) 20:20, 3 June 2019 (UTC)

Translation requiredEdit

The Template:Created with/fa would need a translation, to display the more difficult cases with SVG. An example is Created with/en (and some others, handling the different settings of the parameters w3c, err, big, top, what. When you see the possibility to expand the displayed text, but need more information (it's a bit complicated), I can tell you everything. We are also waiting since long for a translation of the Template:Created with/ar. -- sarang사랑 09:20, 22 May 2019 (UTC)

@Sarang: Thanks for the offer. I translated the template into Persian (fa). As a genderless language, it was not that difficult. However, I didn't understand the {{{big}}} part. Why 20 for en, 19 for de, 17 for fr, etc? How should I choose an appropriate number for Persian? 4nn1l2 (talk) 07:16, 24 May 2019 (UTC)
Thank you! I cannot check the result of your edit because I cannot even read farsi - but I trust you, I am sure you did it well. I can see that you checked very carefully the needs.
The number to check large SVGs comes from historical reasons. Many years ago the parameter got the value <nowiki/>; later that was passed to other templates, and the only possibility I found out to check that setting (whether it was set to nowiki) was to check the length: nowiki results in a string length of ~ 20. It is one of my to-dos to replace that with a real parameter value! -- sarang사랑 09:18, 24 May 2019 (UTC)

تصاویر دکترناصرکاتوزیانEdit

باسلام تمامی تصاویری که دراین مدت درج نمودم ،با ذکر منبع بوده ،واقعاً متوجه نمی شوم مشکل کجاست TREEOLD (talk) 21:55, 23 May 2019 (UTC)

@TREEOLD: سلام. مشکل اینجاست که ویکی‌انبار (خواهر ویکی‌پدیا) به موضوع کپی‌رایت خیلی اهمیت می‌دهد. شما فقط می‌توانید فایل‌های را آپلود کنید که ۱) کپی‌رایتشان در اثر مرور زمان منقضی شده باشد؛ ۲) از ابتدا با مجوز آزاد منتشر شده باشند. دستهٔ اول فقط شامل تصاویر خیلی قدیمی می‌شود. دستهٔ دوم فقط شامل معدودی از تصاویر از وبگاه‌های مشخص (مثلاً خبرگزاری تسنیم) می‌شود. هر چیز دیگری که در اینترنت پیدا می‌شود، آزاد نیست (کپی‌رایت دارد) و نباید آن را در انبار آپلود کنید. لطفاً COM:L/fa و Help:Commons for Persians (هر دو به فارسی) را مطالعه کنید. تشکر 4nn1l2 (talk) 15:28, 25 May 2019 (UTC)

Why did you delete Kevin_Techakanokboon.jpg falsely claiming Copyright violation?Edit

@4nn1l2: You have removed the image Kevin_Techakanokboon.jpg (see below), citing Copyright infringement. I have uploaded this image to Wiki Commons for the express purpose for it to be in the public realm. I also have taken this image personally and have been authorized to use this image by the subject depicted in this image. All this I have warranted at the time of upload. Overstepping proper protocol and abusing oversight is unbecoming to anybody. From you as an administrator one should expect protection of proper protocol instead of breaking it down. curprev 08:04, 26 May 2019‎ CommonsDelinker talk contribs‎ 3,814 bytes -25‎ Removing Kevin_Techakanokboon.jpg, it has been deleted from Commons by 4nn1l2 because: Copyright violation: Per EXIF, (c) Susco Media 2014 - all rights reserved. undo--Stefantast (talk) 00:16, 27 May 2019 (UTC)
See Commons:Deletion requests/File:Kevin Techakanokboon.jpg. Please don't question users' motivations [8]. Read Commons:Assume good faith. 4nn1l2 (talk) 08:47, 27 May 2019 (UTC)

I need your please...Edit

Hi, there - how are you? Sorry for disturbing you, I see that you are one of those OTRS volunteers. I have obtained permission from the South African Government Communications Department website to use an image of the Free State Premier, Ms Sisi Ntombela. The image can be found here. I filled in an application and they have since approved my application. Now, what do I do? Lefcentreright (talk) 20:24, 1 June 2019 (UTC)

Hi Lefcentreright,
Have you (or they) uploaded the pictures to Commons? If not, please do so and tag the files with {{subst:OP}}.
You should also have them contact permissions-commons wikimedia.org directly. Have you done so? If yes, what is the ticket number?
4nn1l2 (talk) 13:02, 2 June 2019 (UTC)
@4nn1l2: Ok, I have uploaded the image. Must they (a representative or spokesperson) just contact OTRS or how? Lefcentreright (talk) 13:15, 2 June 2019 (UTC)
@Lefcentreright: The easiest way is to follow Commons:Wikimedia OTRS release generator. It will generate the text they should send to us. The full instructions are available at COM:OTRS. 4nn1l2 (talk) 13:25, 2 June 2019 (UTC)
@4nn1l2: Never mind. Sorry for inconvenience. Lefcentreright (talk) 19:36, 7 June 2019 (UTC)

edit requestEdit

Hi, would you mind to care for my requests concerning templates Superseded and mage generation? Thank you -- sarang사랑 04:27, 11 June 2019 (UTC)

Hi Sarang, done. Please also see Commons:Village_pump/Proposals#Create_user_group_'template_editor' which might be of interest to you. Thank you. 4nn1l2 (talk) 18:14, 11 June 2019 (UTC)

1987 Iran imageEdit

File:Ali Meshkini and Ali Khamenei visit an IRGC Military base, Khuzestan - 1987.jpg

What do you think? - Alexis Jazz ping plz 14:13, 19 June 2019 (UTC)

@Alexis Jazz: This image was created in 1987, but we don't know about its publication status. Iranian copyright law works based on the first publication date in respect of images.
Ali Khamenei was not the supreme leader of Iran in 1987, so there were probably less security concerns back then. Today, we know that only his office photographers are allowed to take pictures of him.
I searched his official website, but could not find this particular image. Here are some free images of Ali Meshkini and Ali Khamenei. 4nn1l2 (talk) 04:43, 20 June 2019 (UTC)
I believe that in general we assume images that look like they were made to be published were actually published, unless there is evidence to suggest they weren't. Which I find not unreasonable, because we can't track down every old newspaper and magazine. Context is not obvious to me, does this photo look like something that wasn't made to be published shortly after creation? - Alexis Jazz ping plz 05:24, 20 June 2019 (UTC)
@Alexis Jazz: I disagree with this assumption. One is not obliged to contribute to Commons with questionable PD images. One is welcome to contribute to Commons if he/she is sure about the copyright status of images. And we as volunteers should not put our time into fixing someone else's mess. With all due respect, this person (Rafic.Mufid/Chyah/Sonia Sevilla) was known to disregard copyright.
Regarding the context, the then-president Ali Khamenei visits a military base in a war zone during the bloody Iran–Iraq War. I have no idea if this image was published then or not. A simple Google search of "عکس منتشرنشده" (unpublished photo in Persian) returns many results most of which are of political authorities. 4nn1l2 (talk) 06:18, 20 June 2019 (UTC)
That's not my general experience with Rafic.Mufid/Chyah/Sonia. But maybe you know things that I don't. For {{PD-US-expired}}, we already generally assume works were published while rarely asking for proof. Granted, the bar for "published" under PD-US-expired is much lower. Following COM:PRP, if you believe there is significant doubt whether this file was published back in the 80s, okay. The file was tagged because it had the wrong license tag, not because of missing publication information. - Alexis Jazz ping plz 21:05, 20 June 2019 (UTC)
@Alexis Jazz: Actually I don't care why the image has been tagged. If the image should be gone, then it makes no difference if it has been tagged for the wrong license or for missing publication information. And I believe this image should be gone. It is easy to batch-upload old photos and assume they are in the PD. (BTW, why not import them by bots?) What is hard is cataloguing them, i.e., obtaining the date of first publication and backing up that by providing credible sources, choosing a valid license template, describing the images properly, etc. I don't support the idea of just uploading old photos to Commons so that they may be used on Wikipedia or other places. This is an abuse of Commons, and I would not help such uploaders.
That being said, you can always convert the npd tag to a regular DR. 4nn1l2 (talk) 10:24, 21 June 2019 (UTC)
I mostly agree, though I think it's not wrong to help such uploaders as long as they act in good faith. But that doesn't mean such uploaders shouldn't be blocked if they continue. On the other hand, if you have content that is most likely PD (perhaps not this file), I think deleting it is wrong. Deletion of free content punishes the community, not the uploader. - Alexis Jazz ping plz 18:21, 21 June 2019 (UTC)

Commons:Deletion requests/Files uploaded by Alaa dfghEdit

Hi, All files by this user need a detailed review. Feel free to change the block if needed. Thanks for your help. Regards, Yann (talk) 16:46, 20 June 2019 (UTC)

Hi.   Done. 4nn1l2 (talk) 05:09, 21 June 2019 (UTC)

Laghi di Fusine, NaturpuurEdit

Hallo 4nn1l2, .. neue Version soeben hochgeladen. LG --Naturpuur (talk) 17:13, 22 June 2019 (UTC)

Thanks. 4nn1l2 (talk) 11:49, 23 June 2019 (UTC)

Regarding request on Requests for rights for Filemover.Edit

I added a request on page Requests for rights under Filemover section. Link for my request --Benipal hardarshanTalk 07:28, 23 June 2019 (UTC)

I will reply there. 4nn1l2 (talk) 11:50, 23 June 2019 (UTC)

Autopatrol rightsEdit

Thanks for the rights Hmains (talk) 02:51, 26 June 2019 (UTC)

Re: MorgankevinjEdit

Why did you close Commons:Administrators' noticeboard/User problems#Morgankevinj early?--Kai3952 (talk) 13:45, 3 July 2019 (UTC)

Because your request will not be fulfilled, no matter how much you push for it. 4nn1l2 (talk) 13:53, 3 July 2019 (UTC)

درخواست حذفEdit

درود، لطفا این تصویر را به دلیل نقض حق تکثیر و مجوز اشتباه حذف کنید. تصویر یک و تصویر دو در سایت‌های دیگر وجود دارند. --Kasir (talk) 11:08, 12 July 2019 (UTC)

سلام. شد. 4nn1l2 (talk) 17:04, 12 July 2019 (UTC)

جلدهاEdit

سلام، خسته نباشید. الآن در حال بررسی بارگذاری‌های تازه بودم، چندین مورد در اینجا به چشمم خورد. یکی از این پرونده‌ها الآن نامزد حذف زمان‌دار برای ارسال اجازه به OTRS شده. البته همیشه احتمالش وجود دارد که بارگذار طراح اثر هم باشد. من تا الآن روی جلد دو فیلم برچسب حذف سریع زده‌ام (File:Mohandas Film Poster.jpg و File:Criminal Justice.jpg) که هر دو هم حذف شدند. حالا پرسشم این است که کجا باید به این‌ها حذف سریع زد و کجا زمان‌دار؛ File:Jojo's Bizarre Adventure part 1.jpg و File:Jojo's Bizarre Adventure Phantom Blood.jpg هم همین پرسش را برایم به‌وجود آوردند. ممنون می‌شوم پاسخ بدهید. AhmadTalk 19:31, 13 July 2019 (UTC)

سلام. ویکی‌انبار به اندازهٔ ویکی‌پدیا بوروکراتیک نیست. قاعدهٔ کلی این است که اگر تشخیص می‌دهی کاربر بتواند اجازه‌نامه بفرستد، برچسب {{Npd}} بزنی، وگرنه {{Copyvio}}. چه‌طوری تشخیص بدهی؟ معمولاً از روی نام کاربری، میزان آشنایی با و سابقه‌اش در پروژه‌ها، متاداده (اگزیف) عکس، و ... ولی مهم‌ترین فاکتور این است که ببینید کاربر ادعای own work کرده یا نه، و اینکه آیا نام بارگذار با نام پدیدآور یکسان است یا خیر. اگر ادعای own work نکرده ولی مدرکی هم از انتشار آزاد در دست نیست (مثلاً منبع لینک به صفحهٔ اینترنتی ندارد) برچسب حذف زماندار بزنید (npd)، اگر منبع نگذاشته (nsd)، و اگر لیسانس یادش رفته (nld). اما اگر کاربر ادعای own work کرده، دیگر از npd استفاده نکنید. بسته به شرایط از حذف سریع یا حذف معمولی استفاده کنید. من جلدها و پوسترها و ... را حذف سریع می‌زنم (چون بیشترشان ادعای own work دروغ یا از روی سهل‌انگاری هستند) و در سایر موارد احتمالاً حذف معمولی را ترجیح می‌دهم.
طبیعت پروژه‌ها هم متفاوت است. میزان ورودی و خروجی (بارگذاری/حذف) اینجا خیلی بیشتر ولی کاربران (به‌ویژه نگهبانان) کم‌ترند. بنابراین در پایان روز، اینکه از حذف سریع، حذف زماندار، حذف معمولی استفاده کنید، خیلی توفیری نمی‌کند. هرجا شک داشتید، حذف معمولی امن‌ترین گزینه است. 4nn1l2 (talk) 00:01, 14 July 2019 (UTC)
خیلی ممنون. من هم یادم هست اشتباهاً و چون مجوز پیش‌فرض CC-BY-SA 4.0 است، اوایل تعدادی پرونده (از جمله جلد یک اثر) را با همین مجوز بارگذاری کردم و حذف شدند. خیلی ownها تقریباً مشخص است که از روی ناآگاهی لایسنس شده‌اند.
انبار محیط جالبی دارد. یک جورهایی آزادتر گرفته می‌شود و انگار مثل محیط ویکی‌پدیا عملکردی پیشگیرانه ندارد. همین آزادی در عمل برای کاربران می‌تواند جذاب باشد؛ چیزی که شبیهش در ویکی‌پدیا (حداقل فارسی) کمتر پیش می‌آید. AhmadTalk 12:15, 14 July 2019 (UTC)
در انبار نوعی فرهنگ Just do it حکمفرماست :-) 4nn1l2 (talk) 01:46, 15 July 2019 (UTC)
 :)) Ahmadtalk 16:39, 15 July 2019 (UTC)

Redirect deletionEdit

Hello. Would you mind deleting this redirect that links to a file about the wrong person? Thanks! AlbanGeller (talk) 01:27, 16 July 2019 (UTC)

Hello AlbanGeller   Done. 4nn1l2 (talk) 01:33, 16 July 2019 (UTC)
Thank you. If it's not too much to ask, can you also have a look at crossing out (hiding rather than removing entirely) each revision for File:Stanley Baldwin ggbain.32267.jpg from (and including) 21:55, 30 September 2018 to 22:21, 13 January 2019? These frames were derived from the National Portrait Gallery in London and, because they have credited their version to Walter Stoneman (died 1958), these frames will remain in copyright for the next ten years. AlbanGeller (talk) 04:04, 16 July 2019 (UTC)
  Thank you. Best wishes. AlbanGeller (talk) 04:17, 16 July 2019 (UTC)

دلمهEdit

سلام. من فکر کردم فقط نشانی تغییر کرده اما گویا عکس‌ها هم یکی نیستند. اگر ممکن است همه را به درخواست من حذف کنید تا عکس‌های جدید را از این‌جا بارگذاری کنم. Hanooz 10:36, 18 July 2019 (UTC)

@Hanooz: سلام.   شد. 4nn1l2 (talk) 11:02, 18 July 2019 (UTC)

Belgian public domain template?Edit

Tell me about {{{PD-Belgium}}} template? instead of {{{PD-old-70}}}, due to legislation status. --TaleofTalisman123 (talk) 00:37, 20 July 2019 (UTC)

I don't understand you. However, please see Commons:Deletion requests/Template:PD-Belgium. 4nn1l2 (talk) 01:45, 20 July 2019 (UTC)

۲ درخواست حذفEdit

سلام، لطفا به این درخواست حذف رسیدگی کنید. عکس‌های یک بازیگر رو که مشخصا واترمارک سایت‌ها و عکاس‌ها روشون هست با عنوان اثر شخصی آپلود کرده است. واترمارک‌ها به زبان فارسی هستند و نیاز به رسیدگی یک مدیر فارسی زبان دارند.

با تشکر In2wiki (talk) 09:22, 21 July 2019 (UTC)

@In2wiki: سلام.   شد. 4nn1l2 (talk) 09:26, 21 July 2019 (UTC)

My undeletion requestEdit

Dear 4nn1l2, you wrote under my undeletion request for "File:Kirchenfenster Altdorf.jpg" and "File:Willi Baumeister - "Aufsteigende Sonne" - Raiffeisenbank Arnstorf.jpg" : "Kontra: undeletion requests should come from OTRS agents. Please be patient." How can I achieve, that an OTRS agent is taking care of it? Fact is, that I got the release for both fotos under [Ticket#: 2019050210005107] 03.05.2019. I even was in contact before with the user Martin Sg., who nominated the fotos for deletion. He nominated three fotos for deletion. The last message (the other messages do not exist any more at my discussion place) he sent me was : "everything o.k.,released". Maybe he forgot to undo two of the three nominations for deletion? Anyway ... can you help me to find someone who takes care of this? Thanks a lot and sorry for bothering you! --Atina B. (talk) 06:30, 24 July 2019 (UTC)

Return to the user page of "4nn1l2".