User talk:Olga Loboda 0806/Archive 5

5 днів Вікі любить пам'ятки 2022 в Україні / 5 days of Wiki Loves Monuments 2022 in Ukraine

Привіт!

Українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» вже почалася — за 5 днів фотозмагання Україна вийшла на 12-е місце за кількістю світлин у світі. Не кількістю єдиною, звісно, але гарно було б не надто сильно відстати від російської частини конкурсу, і хоча б потрапити до почесних топ-5.

 

Цього року вперше у конкурсі є спеціальна номінація «Фотоплівка» — на неї можна подавати скани світлин, зроблених на фотоплівці — мова може йти й про скани самої фотоплівки і скани з віддрукованих знімків із неї. Ця спецномінація покликана мотивувати оцифровувати й ділитися своїми фотоархівами: частина об'єктів уже виглядає дуже відмінно, а частина — більше не існує… Враховуючи сучасну ситуацію із російським вторгненням і можливість потенційної втрати таких фотоархівів, ця спецномінація — актуальна. Врахуйте, що для того, щоб світлина потрапила на спецномінацію, потрібно вибрати відповідне поле у Завантажувачі.

Автори світлин маловідомих пам'яток України зможуть позмагатися за відзнаку від «Україна Інкогніта».

Також уже традиційно пройде спецномінація «Відео» — для участі робіт у цій спецномінації не потрібно обирати нічого у Завантажувачі — роботи зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Нагадаємо, що всі фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук. У нас також є сторінка в інстаграмі та твіттері.

Важливо! Цього року ми проводимо конкурс вже за чинним адміністративно-територіальним устроєм. Приймаються тільки ті світлини та відео, які були зняті до 23 лютого 2022 року включно.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 19:30, 5 October 2022 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

Source of derivative work is not properly indicated: File:Могила С. А. Крушельницької.jpg

العربية  català  čeština  Deutsch  English  español  hrvatski  italiano  slovenščina  Tiếng Việt  беларуская‎  беларуская (тарашкевіца)‎  русский  ไทย  မြန်မာဘာသာ  ပအိုဝ်ႏဘာႏသာႏ  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  فارسی  +/−
 
This file may be deleted.
A file that you have uploaded to Wikimedia Commons, File:Могила С. А. Крушельницької.jpg, is a derivative work, containing an "image within an image". Examples of such works would include a photograph of a sculpture, a scan of a magazine cover, or a map that has been altered from the original. In each of these cases, the rights of the creator of the original must be considered, as well as those of the creator of the derivative work.

While the description page states who made this derivative work, it currently doesn't specify who created the original work, so the overall copyright status is unclear. If you did not create the original work depicted in this image, you will need to specify the owner of the copyright.

Please edit the file description and add the missing information, or the file may be deleted. If you created the original content yourself, enter this information as the source. If someone else created the content, the source should be the address to the web page where you found it, the name and ISBN of the book you scanned it from, or similar. You should also name the author, provide verifiable information to show that the content is in the public domain or has been published under a free license by its author, and add an appropriate template identifying the public domain or licensing status, if you have not already done so. Please add the required information for this and other files you have uploaded before adding more files. If you need assistance, please ask at the help desk. Thank you!

Микола Василечко (talk) 15:29, 7 October 2022 (UTC)

Ювілейні 3000, 3500 та 4500 фото

Доброго дня! Дякуємо Вам за активну участь у конкурсі! Ми сподіваємося, що Ви та Ваша родина у безпеці.

Цього року Ви завантажили ювілейні 3000, 3500 та 4500 світлини: File:Могила народного артиста України С. І. Шкурата в Ромнах.jpg , File:Братська могила в с. Хоминці.jpg та File:Звіринець у Софіївці.jpg .

Ми б хотіли написати короткий пост про вас у соціальних мережах, тож хотіли б почути невеликий коментар. Якщо буде час, відпишіть нам, будь ласка: Яка історія цих фото (чи вашої поїздки до цих пам'яток)? Підкажіть, що саме мотивувало вас взяти участь у конкурсі? Чи є щось таке, чим ви хотіли б поділитися з підписниками наших сторінок у соцмережах (можливо побажання чи якісь цікаві історії тощо)? Як краще вказати Ваші дані у соціальних мережах: нік чи можливо ім'я та прізвище?

Дякуємо! Сподіваємося побачити ще багато Ваших конкурсних світлин. Успіхів!

З повагою,

Дарина Вознюк менеджерка проєкту «Вікі любить пам’ятки» DarynaVozniuk (WMUA)

Вікі любить пам'ятки 2022 в Україні: дякуємо! Пройдіть опитування!

 

Привіт!

Прийом робіт на цьогорічний фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» завершено! Ми дуже вдячні, що Ви взяли участь у змаганні!

Попри війну, разом ми змогли зібрати близько 14 тисяч світлин пам'яток української культурної спадщини від майже 300 учасників та учасниць.

Детальніша статистика (за об'єктами, завантажувачами тощо) буде трохи згодом. Стежте за оновленнями у блозі wlm.org.ua — підпишіться, щоб отримувати повідомлення про нові дописи на електронну пошту! 

Дуже просимо пройти опитування, щоб ми могли удосконалити наш конкурс наступного разу: відгук у Google-формі.

Інформація про те, як отримати електронний сертифікат учасника конкурсу (якщо такий вам потрібен) — в опитуванні.

Протягом наступних двох місяців журі буде оцінювати роботи, а оргкомітет — переглядати світлини й виправляти помилки. Якщо Ви помітили якісь неточності (не та пам'ятка на конкурсних фотографіях тощо), будь ласка, напишіть нам на електронну адресу: wlm wikimedia.org.ua чи у фейсбук.

Тим часом ви можете номінувати найкращі зі своїх світлин на «якісні» чи «вибрані» у Вікісховищі. Детальніше про це тут: «Вибираємо значущі, якісні, вибрані зображення». А також ілюструвати світлинами статті у Вікіпедії, де це буде доречно. 

З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 19:53, 19 November 2022 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви взяли участь в Вікі любить пам'ятки 2022 в Україні.

Thank you for participating in Wiki Loves Monuments 2022! Please help with this survey

 
Wiki Loves Monuments logo

Dear Olga Loboda 0806/Archive 5,

Thank you for contributing to Wiki Loves Monuments 2022, and for sharing your pictures with the whole world! We would like to ask again for a few minutes of your time. Thanks to the participation of people like you, the contest gathered more than 150K+ pictures of cultural heritage objects from more than 35 countries around the world.

You can find all your pictures in your upload log, and are of course very welcome to keep uploading images and help develop Wikimedia Commons, even though you will not be able to win more prizes (just yet). To make future contests even more successful than this year, we would like to invite you to share your experiences with us in a short survey.

Please fill in this short survey and help us learn what you liked and didn't like about Wiki Loves Monuments 2022.

Kind regards, Wiki Loves Monuments team, 09:39, 10 January 2023 (UTC)

Введення в оману

Вітаю! У рамках проекту «Вікі любить пам'ятки 2019» Ви розмістили фото символічної могили полеглим за волю України в селі Середній Березів і підписали як "Файл:Братська могила вояків у селі Старий Угринів.jpg". Дане фото привернуло мою увагу типовою гуцульською скульптурою, зовсім непритаманною бойківському Старому Угринову, та спонукало зняти фото символічної могили полеглим за волю України в селі Старий Угринів і розмістити на сторінці Вікі про село. Про неправильність назви для Вас я написав 22.05.2022 в обговоренні Вашого файлу. Однак за 9 місяців Ви не виправили помилки, тому додатково повідомляю про свій намір вилучити фото у випадку невиправлення Вами помилки. З повагою. Oleh z Kalusha (talk) 20:22, 9 February 2023 (UTC)

Oleh z Kalusha (talk) Дякую за уточнення. Це важливо. Ми були в Середньому Березіві кілька років тому, ретельно записувала назви населених пунктів, де проїжджали. Але десь промилилася. Я не знаю, чи можна виправити назву в уже завантаженому фото. Тому, звичайно, видаляйте. Це не було введення в оману. Я так думаю--Olga Loboda 0806 (talk) 13:15, 10 February 2023 (UTC)

Звернув увагу на цю гілку, мені здається, що ви, пані Ольго досить сильно переплутали географію. Я побачив, що ви завантажили багато фото за 2019-07-06, але там очевидно є помилки.

Тож у цей день явно кілька неправильно підписаних місць. За можливості, будь ласка, перегляньте свої фото та нотатки за цей день та уточніть місця, де ви робили ці фото. Я можу їх перейменувати на правильні назви, але я не всюди знаю, що там (напр., я точно знаю, що на File:Національний природний парк у Верховині.jpg не Верховинський НПП, але я не знаю, де це насправді) — NickK (talk) 16:44, 5 March 2023 (UTC)

NickK, До речі. вище звертав увагу, що файл File:Пам'ятник в Матіївці.jpg — це в Батурині. --Mitte27 (talk) 19:09, 5 March 2023 (UTC)
Return to the user page of "Olga Loboda 0806/Archive 5".