Open main menu

Afrikaans | Alemannisch | aragonés | العربية | asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | brezhoneg | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | Esperanto | español | euskara | estremeñu | suomi | français | galego | ગુજરાતી | עברית | hrvatski | magyar | հայերեն | interlingua | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | ქართული | ភាសាខ្មែរ | 한국어 | Lëtzebuergesch | 文言 | македонски | മലയാളം | молдовеняскэ | Bahasa Melayu | Bân-lâm-gú | norsk | Nederlands | occitan | polski | português | română | русский | slovenčina | slovenščina | shqip | Basa Sunda | svenska | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 粵語 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Bashkësi mendon se fotografitë dhe vizatimet e mëposhtëme janë nga më të mirat tek Commons.

Nëse mendon se ke hasur në ndonjë fotografirë që mendon se është e shkëlqyeshme, mund ta vendosësh tek kandidatët për fotografi të shkëlqyeshme ku do të merret mendimi i bashkësisë. Ajo faqe ka më shumë informacion për procesin e kandidimit. Gjithashtu mund të njiheni me disa nga fotografët më të zotë të Commons tek Takoni fotografët tonë, të cilët kanë dhënë të paktën 10 Fotografi të Shkëlqyera në Commons.

Në lidhjet e mëposhtëme mund të gjeni fotografitë e shkëlqyeshme të renditura sipas datës: 2004 2005 2006 dhe muajin e tanishëm


See also Commons:Featured pictures

Contents

AnimalsEdit

AstronomyEdit

Food and drinkEdit

HistoricalEdit

Natural phenomenaEdit

ObjectsEdit

More featured images of objects ...
»   Land vehicles ·   Water transport ·   Air transport ·   Rocks and minerals ·   Sculptures ·   Others

Other lifeformsEdit

PeopleEdit

More featured images of people ...
  People ·   Portrait

PlacesEdit

PlantsEdit

More featured images of plants ...
»   Plants ·   Asparagales ·   Asterales

FungiEdit

Space explorationEdit

SportsEdit

Non-photographic mediaEdit

More featured images of non-photographic media ...
»   Computer-generated ·   Maps ·   Others

AnimatedEdit