Open main menu

Contents

Prawa autorskieEdit

Ładujesz zdjęcia różnych autorów. W jaki sposób możesz dowieść, że masz ich zezwolenie i zdjęcia rzeczywiście są dopuszczone do dowolnego użytku? Ejdzej 06:34, 19 June 2006 (UTC)

 • Proszę pilnie o kontakt. Zgodnie z zasadami Commons źródło i licencja muszą być weryfikowalne: oznacza to, że oprócz autora musisz także podać jego zezwolenie, najlepiej z odpowiednim cytatem i linkiem, a jeśli to niemożliwe: opisać, w jaki sposób je uzyskałeś. Jeśli nie zostanie to uzupełnione w ciągu tygodnia, zdjęcia mogą zostać usunięte. A.J. 10:28, 19 June 2006 (UTC)
 • Nie chodzi tutaj o nic wielkiego: jeśli to np. twoi znajomi a licencję uzyskałeś w ustnej rozmowie, to wystarczy coś podobnego do tego, co ja zrobiłem dodając zdjęcia swojego kolegi z biura Image:Korfu-RG-2005-1.jpg - niekoniecznie z szablonem {{Information}}, chociaż wprowadza on pełen ład. Jeśli wymieniałeś emaile lub inną korespondencję, możesz zamieścić stosowny cytat. Sam autor+szablon wzbudza podejrzenia i to tylko kwestia czasu aż ktoś podważy licencję. A.J. 10:44, 19 June 2006 (UTC)
  • Jeśli już kopiujesz to, co napisałem to utwórz sobie stronę użytkownika na Commons User:Pjahr (oraz zweryfikuj) swój email, albo też: linkuj do strony w polskiej Wikipedii pl:Wikipedysta:Pjahr i podaj. Dziękuję za szybką reakcję! A.J. 11:36, 19 June 2006 (UTC)
  • PS. Proszę też o stały dopływ zdjęć! A.J. 11:37, 19 June 2006 (UTC)

Dziękuję za wszystkie uwagi i zaraz zabieram się do poprawiania. Pozdrawiam Pjahr 11:47, 19 June 2006 (UTC)

Image:ECC Warsaw 2005.jpgEdit

Popraw prosę jeszcze to zdjęcie. Mam nadzieję, że naprawdę uprzedziłeś autorów, iż ich zdjęcia będą odtąd dowolnie kopiowane i modyfikowane nawet bez podania autora :)

Co do pozostałych: wyglądają na ściągnięte z sieci... Jeśli jednak znasz kontakt do autorów i możesz uzyskać pozwolenie, to zamieść wymagane informacje. Możesz przejrzeć całość swojego wkładu klikając na zakładkę "galeria" (działa z pewnym opóźnieniem, ale starsze widać). A.J. 15:00, 19 June 2006 (UTC)

 • Poprawię i to, i jeszcze kilka innych, ale daj mi trochę czasu :) Mam zgodę wszystkich autorów, których zdjęcia łąduję. Nie bardzo mam jak to udowodnić, ale zapewniam, że tak jest. Te zdjęcia, które w swojej niewiedzy (głównie na początku mojej tutaj przygody) wstawiałem na commons bez zgody autora, od razu zaznaczam "do usunięcia". Pjahr 15:08, 19 June 2006 (UTC)

PZPNEdit

No ba... nie pierwszy raz widzę, jak traktuje się {{PD-Polishsymbol}} rozszerzająco :) Logo PZPN oczywiście również nie jest dokumentem urzędowym, więc opis licencji również nie był prawidłowy. A.J. 20:49, 19 June 2006 (UTC)

Rozmaite przypadkiEdit

 • zdjęcie biuletynu turniejowego z logo PZSzach - biuletyn sam w sobie jest (c)opyrighted (no chyba, że jest wprost napisane, że nie)
 • zdjęcie jakiegoś pisma PZSzach z listownikiem również z logo - to samo.
 • zdjęcie sali gier, w tle z szyldem "jakiś tam turniej" i również logo będzie widoczne - to także usuniesz - tu już jest kwestia dyskusyjna. Można podciągnąć taki przypadek pod "wolność przestrzeni publicznej"... chociaż już widziałem przypadek taki, że przekadrowano zdjęcie jakiejś niemieckiej pani minister, bo w kadr właziło logo jakiejś organizacji... Prawo w takich przypadkach nie jest jasne, a w przypadku Commons trzeba brać pod uwagę zarówno prawo kraju, w którym znajduje się użytkownik, jak i też amerykańskie (bo tam znajduje się serwer): ogólnie ten przypadek jest dopuszczalny, natomiast wycięcie samego loga ze zdjęcia już by chyba nie przeszło :) Porównaj jedno z moich zdjęć: Image:Radio Bis Science Picnic 2006.jpg - gdyby logo PZSzach "właziło" w kadr jak w tym przypadku Radio Bis, to ja bym zastrzeżeń nie miał (ale nie gwarantuje, że to rzeczywiście wszystko jest OK pod względem prawnym).

Najprostszym rozwiązaniem jest: napisanie do związku i zapytanie o to, czy ich logo jest chronione prawami autorskimi i na jakich zasadach można go używać, a jeśli będą zbyt restrykcyjne: zalobbowanie o nadanie którejś z wolnych licencji. A.J. 06:22, 20 June 2006 (UTC)

 • OK, pokasowałem grafiki bez licencji. Pomyślę też jak schować gdzieś tą listę użytkowników: na swojej stronie było mi po prostu najprościej, ale to nie jest najlepsze miejsce :). Pozdrawiam~! A.J. 06:23, 23 June 2006 (UTC)

Jan WróblewskiEdit

Czy daty przy zdjęciach są prawidłowe? Jedno jest z 2004 drugie z 2005. A.J. 06:39, 23 June 2006 (UTC)

 • W tym przypadku dociekliwość wynika z czegoś innego niż admińska upierdliwość: jestem głównym autorem notki o Ptaszynie w Wikipedii :). A.J. 07:44, 24 June 2006 (UTC)

Image:Murdzia Piotr.jpgEdit

Wgrałeś inne zdjęcie: tak się nie robi. Ta funkcja służy do tego, aby zastąpić jakieś zdjęcie takim samym lecz lepszej jakości. Jeśli tamto nie miało licencji, należało je usunąć i wgrać nowe. Jeśli oba są OK, należy je udostępnić każde pod inną nazwą. Czy było więcej takich przypadków? A.J. 15:42, 18 August 2006 (UTC)

CommonsEdit

Niestety, raczej tak: Commons jest repozytorium, rodzajem "photostocku" mówiąc żargonem. Siedzimy tutaj jak smoki na skarbach i gromadzimy: rzadko się czegoś pozbywamy :) Radziłbym Ci zrobić jak mówiłem, czyli przywrócić tam stare wersje i wgrać nowe pod inną nazwą.

Zastępowanie zdjęcia "nowszym ładniejszym" nie zawsze jest dobre: a co jak w którejś Wikipedii jest ono podpisane np "Jan Kowalski, Warszawa, 2002" a ty wgrasz zdjęcie z Łodzi w 2006?

Jeśli nie masz akurat czasu, powiedz dokładnie które to zdjęcia, a się tym zajmę w wolnej chwili.

A.J. 10:02, 31 August 2006 (UTC)

Czeski błąd w "Permission"Edit

W tekście który pisałem w "Permission" był czeski błąd (kinLDy zamiast kinDLy) - poczuwam się do odpowiedzialności i będę go poprawiał w wolnych chwilach :) Pozdrawiam! A.J. 09:15, 27 October 2006 (UTC)

Przenoszenie na CommonsEdit

OK. A co do przenoszenia: wystarczy załadować do Commons pod tą samą nazwą, a kopię pl: oznaczysz szablonem NowCommons. Interwencja admina jest potrzebna tylko do usunięcia. A.J. 09:03, 20 November 2006 (UTC)

Zdjęcia telefonówEdit

Praktyka jest taka, że jeżeli jest to przedmiot codziennego użytku nie noszący cech dzieła sztuki, to można fotografować (inaczej nie byłoby zdjęć samochodów) i prawa autorskie tu nie mają nic do rzeczy, a wykorzystanie tego regulują inne przepisy związane np. z ochroną znaku towarowego. Inaczej sprawa się ma, jeśli zdjęcie przedstawia samo logo, ale całe telefony są IMHO OK.

Wesołych Świąt!

A.J. 09:41, 20 December 2006 (UTC)

Przenoszenia: takEdit

Zgadza się. Trzeba tylko wykazać staranność przy podawaniu: autora, źródła i licencji. W tym przypadku jako autora należy podać użytkownika, jako źródło link do zdjęcia. Istnieją też szablony licencji PD i GFDL ułatwiające przenoszenie np {{PD-user-w}} albo {{GFDL-en}} (Czyli GFDL z "disclaimerami" wymaganymi przez prawo USA). Warto traktować licencje (zwłaszcza na grafiki niskiej rozdzielczości) podejrzliwie i jeśli plik na en: nie ma podanych wymaganych informacji (autora, źródła, zezwolenia) to zamiast przenosić go tutaj należy zgłosić problem odpowiednimi szablonami. Plik podany przez Ciebie nie wygląda podejrzanie. Jeśli chcesz, wrzuć mi na stronę dyskusji przeniesiony plik, sprawdzę czy wszystko jest OK. A.J. 12:06, 27 December 2006 (UTC)

Zgoda bez licencji???Edit

Taka zgoda jest niewiele warta... To autor powinien Ci wskazać licencję. Jak dokładnie brzmiała zgoda? A.J. 09:44, 2 February 2007 (UTC)

W takim razie coś jakby {{Attribution}}: ale niekoniecznie taką licencja musi być na Commons. Upewnij się, czy mają prawo do sublicencjonowania, bo to że im wolno używać do wszystkich celów wcale nie musi oznaczać, że wolno im udzielać tego prawa innym. Jeśli tak, to mogą wybrać licencję po prostu {{Attribution}}, a z bardziej restrykcyjncych: CC-BY-SA i GFDL. Nie mogą jednak zastrzec "tylko do użytko użytku niekomercyjnego". GFDL i CC-BY-SA różnią się właściwie w detalach np. na CC-BY-SA można wydać pocztówkę, a na GFDL jest to praktycznie niemożliwe (ale książkę: owszem). A.J. 12:46, 2 February 2007 (UTC)

Card i inne zdjęciaEdit

Cały wkład tego użytkownika kwalifikował się do skasowania. Na razie dostał ostrzeżenie, ale mam na niego oko. Dziękuję za zgłoszenie! A.J. 09:39, 17 April 2007 (UTC)

Zdjęcie RubinsteinaEdit

Wygaśnięcie praw autorskich liczy się nie od daty publikacji, ale od śmierci autora... Wyjątek jest dla utworów anonimowych ({{Anonymous-EU}}, ale w praktyce ciężko jest udowodnić anonimowość pracy (trzeba by się powołać na źródło stwierdzające, że autor jest nieznany i to dość wiarygodne np. archiwum). A.J. 17:56, 9 June 2007 (UTC)

To zależy kogo spytasz... Wielu uważa, że samo nikłe prawdopodobieństwo, że autor się odnajdzie i będzie (lub jego spadkobiercy) miał jakieś pretensje wystarcza do umieszczania. Ja jednak reprezentuję dość rygorystyczne podejście. Pozdrawiam! A.J. 17:59, 9 June 2007 (UTC)
Jeśli już to jako anonimowe, ale wówczas wyleci przy pierwszym zgłoszeniu do usunięcia :) Legalnie można by też spróbować jako {{PD-Polish}}, ale na razie są niewyjaśnione wątpliwośći czy to jest legalne (poza tym równie ciężko zastosować, trzeba podać lepsze źródło niż link do WWW i tam nie może być zastrzeżeń prawa autorskiego). A.J. 18:24, 9 June 2007 (UTC)

Zdjęcia z FlickrEdit

Dzięki za wyśledzenie świetnego zdjęcia Iwety! Mam tylko jedną uwagę: zaleca się ładowanie plików w maksymalnej rozdzielczośći, czyli "Original size" na Flickr. Pozdrawiam! A.J. 07:18, 18 November 2007 (UTC)

Herby i flagi z pl: problemy są...Edit

Ja nie mam wątpliwości, że (za nielicznymi wyjątkami) większość jest poprawnie oznaczona odpowiednim szablonem. Problemy mogą wynikać z:

 • braku źródła
 • braku autora (bo nawet jeśli projekt jest stary, to ktoś go rozrysował współcześnie -- i nawet może sobie do tego rościć prawa autorskie - to dość skomplikowana sp).

Ja bym więc radził powstrzymać się z przenoszeniem: właściwsze wydaje mi się stopniowe zastępowanie rozrysowanymi wg wzoru grafikami w formacie SVG, problem tylko w tym jak skłonić wikigrafików do tego.

A.J. 08:43, 29 May 2008 (UTC)

Nowy uploadEdit

Wow, to teraz rozumiem czemu WarX tak się bulwersował na liście dyskusyjnej commons :) Sugeruję zadać to pytanie w Commons:Bar, też bym chętnie się dowiedział. A.J. 10:31, 30 May 2008 (UTC)

BeaulieuEdit

Thankyou for the photos. The land speed record cars are especially welcome. Andy Dingley (talk) 21:46, 3 July 2008 (UTC)

ThanksEdit

Thanks for sorting out the the chess categories. You're doing a great job! --Kimse (talk) 23:15, 6 August 2008 (UTC)

Category:Photographs by Sławek SkoniecznyEdit

W sumie racja, ale idąc dalej, nie można wpisać go jako autora. Może jeździ z ekipą, może daje aparat przypadkowym ludziom do zrobienia - tego raczej nie dociekniemy. Najważniejsze, że te wszystkie fotki trzymane są w jednym miejscu. Yarl 18:22, 14 August 2008 (UTC)

Correcting license info by KarpidisEdit

Hello Przemek. There is seems to be a problem with some of Karpidis' pictures. He has changed license on Image:Khayala Isgandarova 2008 (03).jpg from CC to (c) photo by Ozgur Akman, Press officer of TCF and Chess Columnist. I didn't have a chance to look at the other ones, but we'll have to check them on Flickr again and start deleting copyright violations. This is not {{Flickr-change-of-license}} since he was not the original creator of the images, but mistakenly licensed them under the previous Creative Commons license as his own work. Let me know what you think. --Kimse (talk) 22:02, 3 September 2008 (UTC)

Hey Przemek. So, if I understood correctly, Ozgur Akman gave him permission to license the images under CC. If that's true, we can keep them and just change the Author's name. But I checked the above image, it's still (c). Therefore, I think there are two thinks we can do to keep them: either ask him to change the license back or have him email me or you (for OTRS permission) stating that the images are released under CC license. What do you think? --Kimse (talk) 08:26, 8 September 2008 (UTC)
I'm surprised by Karpidis' negative reaction towards Wikimedia. What was his concern? Did you show him the Karpidis category (Category:Photographs by karpidis) and the various Wikipedia articles with his images? Of course, if there's no written permission from Ozgur Akman that we can show to OTRS, these images will have to go. --Kimse (talk) 22:55, 8 September 2008 (UTC)

Fiedorczuk i inniEdit

Witaj, Pjahrze :). Dotarło do mnie na ircu, że ściągałeś ze stron ładowanych przez siebie grafik szablony o braku źródeł, tak jak tutaj: [1]. Jak rozumiem, osoba wymieniona tam jako właściciel praw autorskich do zdjęcia udzieliła Ci zgody na jego zamieszczenie na wolnej licencji. Czy mógłbyś więc tego pana poprosić o przesłanie jej również na OTRS, na adres permissions-commons-pl@wikimedia.org, albo sam prześlij tę, którą posiadasz? Będzie wtedy dla każdego jasne i łatwo weryfikowalne, że ze zdjęciami jest wszystko w porządku, nikt się nie będzie miał do czego przyczepić, uniknie się niepotrzebnych rewertów tak jak ten wskazany wyżej, nerwów, a może nawet i jakiejś blokady, jakbyś taki szablon znów ściągał. I wszedłbyś może na irca? Pozdrawiam serdecznie :) Maire (talk) 19:31, 18 September 2008 (UTC)Hi Pjahr,
please don't take the accusation by Sterkebak on COM:AN/V too personally. Though I wasn't involved at all, I can understand your first reaction. We try to be mellow, but nearly everybody here sometimes gets a nasty comment by another user, often by misunderstanding of language or of edits. But, please take some time (or a break) to think again about your decision. --Túrelio (talk) 09:34, 20 September 2008 (UTC)

RogowoEdit

W podpisie do twojego zdjęcia Image:Rogowo church.jpg, podajesz, że jest to "Kościół pw. św. Mikołaja we wsi Rogowo, woj. kujawsko-pomorskie, pow. toruński." Tymczasem w tym Rogowie jest kościół pw Podwyższenia Krzyża Świętego i wygląda o zupełnie inaczej, co można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na internetowej stronie sołectwa Rogowo: [2]. Czy mógłbyś zatem podać poprawny opis do tego zdjęcia. Aotearoa (talk) 07:35, 26 September 2008 (UTC)

Image:Wisla Krakow2.JPGEdit

Tą grafikę przesłałem kiedyś na Wikipedię, a ty przeniosłeś ją tutaj. Przeniosłeś ją bardzo dobrze z zaznaczeniem, że to moja grafika. Gdy już jednak założyłem sobie konto na Commons postanowiłem przesłac zdjęcie jeszcze raz ,że tak powiem: po swojemu. Zapisałem je pod nazwą Image:Krakow3.jpg. Teraz jedno z nich wymaga usunięcia. Proponuję to pierwsze, ponieważ do "Krakow3" coś już podlinkowałem. Niepotrzebnie więc usunąłeś szablon, który tam wstawiłem. Michal mwr (talk) 17:13, 6 October 2008 (UTC)

Barnstar for User:Samson1964Edit

Thanks for the Barnstar! --Frank Hoppe (talk) 20:35, 30 November 2008 (UTC) nyereménykifizetéseútán egy revansrarendelkezésreállok 1996. —Preceding unsigned comment was added by 193.6.50.26 (talk) 14:20, 21 December 2015 (UTC)

File:Haczow - kosciol.jpgEdit

Please provide a link to the exact location on plwiki where the image exists or existed! Thank you! Bastique demandez 18:59, 23 January 2009 (UTC)

Przenoszenie grafik z pl.wikiEdit

Witaj! Na wstępie ogromne słowa podziękowania za to, ze podjąłeś się tego czasochłonnego zadania - należy się Tobie za to co najmniej order, a nie gwiazdka :) I teraz moja drobna uwaga. Przepraszam, że jestem upierdliwy, ale jestem wielkim przeciwnikiem watermarks i stąd moja zastrzeżenie. Otóż załadowałeś np. dwie takie grafiki File:TeatrWielkiLwow1.jpg i File:TeatrWielkiLwow2.jpg, i niestety nie oznaczyłeś ich jako posiadające znaki wodne. Proszę, ażebyś jednak dodawała ten maleńki szablon {{watermark}} :-) Z góry dziękuję i pozdrawiam! Patrol110 talk 20:26, 3 February 2009 (UTC)

TUSC token 1795a0feba5d31b98864133825dea028Edit

I am now proud owner of a TUSC account!

File:Poczta w Sopocie.PNGEdit

Witaj!

Zdjęcie to ma mylną nazwę. Piękny budynek na pierwszym planie, nie jest głównym urzędem pocztowym w Sopocie. Tę rolę pełni ten sąsiedni, pomarańczowy. --Starscream (talk) 23:42, 3 April 2009 (UTC)

Image:British Chess Magazine 1923.jpgEdit

Hi Pjahr, I noticed that you removed the {{Delete}} template from Image:British Chess Magazine 1923.jpg and I'm not sure why. The deletion request is still open and removing the template from the file's page won't change anything to that. I know that it can be frustrating to have a deletion request open for so long, but removing the {{Delete}} template certainly isn't going to speed up the process. Cheers, Pruneautalk 08:28, 27 April 2009 (UTC)

Crop requestEdit

Dear chess friend, please also crop this picture: http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:Zude_Arno_20090425.jpg - if you manage to remove or censor the newspaper with keeping the photo good, you can upload it to Commons. Many thanks, --Lovuschka (talk) 14:50, 29 April 2009 (UTC)

Janusz RadekEdit

I can't read Polish... You can confirm that he's not an opera singer? --Eusebius (talk) 14:06, 15 May 2009 (UTC)

Górka KlasztornaEdit

Dziękuję za kategoryzację. Już kolejny raz przy ładowaniu grafik wylatuje mi w kosmos kategoria. Albertus teolog (talk) 16:27, 10 September 2009 (UTC)


Copyright status: Image:Szachy 1 90.jpgEdit

беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | فارسی | suomi | français | magyar | italiano | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | 日本語 | norsk bokmål | polski | português | português do Brasil | română | slovenščina | svenska | українська | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
Thanks for uploading Image:Szachy 1 90.jpg. I notice that the file page either doesn't contain enough information about the license or it contains contradictory information about the license, so the copyright status is unclear.

If you created this file yourself, then you must provide a valid copyright tag. For example, you can tag it with {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} to release it under the multi-license GFDL plus Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version license or you can tag it with {{PD-self}} to release it into the public domain. (See Commons:Copyright tags for the full list of license tags that you can use.)

If you did not create the file yourself or if it is a derivative of another work that is possibly subject to copyright protection, then you must specify where you found it (e.g. usually a link to the web page where you got it), you must provide proof that it has a license that is acceptable for Commons (e.g. usually a link to the terms of use for content from that page), and you must add an appropriate license tag. If you did not create the file yourself and the specific source and license information is not available on the web, you must obtain permission through the OTRS system and follow the procedure described there.

Note that any unsourced or improperly licensed files will be deleted one week after they have been marked as lacking proper information, as described in criteria for deletion. If you have uploaded other files, please confirm that you have provided the proper information for those files, too. If you have any questions about licenses please ask at Commons:Village pump/Copyright or see our help pages. Thank you.

A.J. (talk) 09:40, 2 October 2009 (UTC)

I moje uwagi:

 • układ typograficzny okładki jest prosty, ale może już spełniać wymogi oryginalności stawiane utworom
 • sama okładka NIE JEST zdjęciem, więc nie stosuje się do nich {{PD-Polish}}
 • za tydzień lub później ktoś usunie, więc do tego czasu możesz wyciąć same zdjęcia i załadować osobno.

Pozdrawiam! A.J. (talk) 09:40, 2 October 2009 (UTC)

Tydzień po to, żeby wyciąć same zdjęcia - chyba że masz te magazyny i je zeskanujesz osobno, to wtedy można by wcześniej (nie chciałem od razu, bo mogłoby się okazać, że skanowałeś wypożyczone gazety i nie można już powtórzyć). Okładka "Szachisty" już bez wątpienia jest utworem w rozumieniu PA.

Od jakiegoś czasu myślę o zmianie nazwy i treści szablonu PD-Polish dla uwypuklenia, że dotyczy tylko i wyłącznie zdjęć: chyba czas podjąć w tym kierunku konkretne działania.

Z pozrowieniami, A.J. (talk) 06:24, 3 October 2009 (UTC)

File:Hhezbollah fighter memorial.jpgEdit

Przeniosłeś mój plik z plWiki, jednak z błędem w tytule – powinno być Hezbollah, a nie Hhezbollah. Aotearoa (talk) 08:42, 8 December 2009 (UTC)

To jest dobry przykład na to, po co powinniśmy mieć na plWiki możliwość oznaczania grafik by ich nie przenosić na Commons. Bo tu są takie zasady, że ktoś sobie zgłasza grafikę do usunięcia, nie informując o tym fakcie autora (po przeniesieniu grafiki autor nie ma jej w obserwowanych), a nawet jak autor się o tym fakcie przez przypadek dowie, to fakt prowadzenia dyskusji po angielsku mocna ogranicza możliwość jej prowadzenia dla osób nie biegłych w tym języku (tak jak np. ja). Już z Masurem miałem małe spięcie, bo skasował dwie moje grafiki powoiłując się na prawo libańskie, gdy wg mnie nalezy do nich stosować prawo polskie (dzieła wykonane przez obywateli Polski podlegają pod polskie prawo autorskie). A co do tego konkretnego zdjęcia, to oczywiście się z uzasadnieniem kompletnie nie zgadzam. Praca zależna byłaby gdyby ta fotografia (bo chyba o to chodzi) była głównym elementem mojego zdjęcia (czyli moje zdjęcie byłoby reprodukcją tamtego zdjęcia). Tematem mojego zdjęcia jest natomiast cała gablotka-"ołtarzyk" upamiętniająca poległego bojownika/terrrorystę (w zależności od punktu widzenia) Hezbollahu, a fotografia jest tylko jednym z kilku elementów tej gablotki i całego zdjęcia (zakładam, że zgłaszający nie traktuje tej gablotki jako "dzieła" tudzież egsponatów z dwóch pozostałych pułek tej gablotki). Aotearoa (talk) 17:12, 8 December 2009 (UTC)
O kłopotach z przenoszeniem pisałem tylko na marginesie - obserwuję swoje grafiki załadowane na plWiki (już ostały się pojedyncze niedobitki) i po przeniesieniu ich przez kogoś innego na Commons (część sam poprzenosiłem jakiś czas temu, fakt na resztę zabrakło mi zapału) wrzucam do swoich obserwowanych na Commons – jednak myślę, że nie każdy ładujący grafiki na plWiki ma konto na Commons. A kwestia tej konkretnej grafiki tylko pokazuje, że trudniej jest walczyć o swoje racje, jeżeli dyskusja prowadzona jest w języku obcym. Aotearoa (talk) 17:36, 8 December 2009 (UTC)

File:Muhabbet.jpgEdit

Hi Pjahr, did you make this request for deletion of your image (while not logged-in) or do you have any idea who did it? --Túrelio (talk) 18:00, 17 December 2009 (UTC)

File:Krzysztof Olszewski in Kielce, 19 september 2007.jpgEdit

Ta wersja nie wygląda lepiej, gdyż rozciąga zdjęcie w dół. W ten sposób wygląda ono bardzo nienaturalnie. Marek Banach (talk) 09:32, 28 December 2009 (UTC)

File:Nona_Gaprindaschwili_1982_Kissingen.jpgEdit

I have a new photo of Nona Gaprindaschwili. --GFHund (talk) 17:03, 3 April 2010 (UTC)

more victim imagesEdit

Hi Pjahr,
as you've edited Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem - zdjęcia poległych, for your information, I have searched for existent images of those persons who are only in the list of victims on the gallery page and added the results invisibly (to see, click on edit) behind their names. So, if you want to add some of these image into the gallery on top of the page, you may do so. --Túrelio (talk) 12:32, 11 April 2010 (UTC)

Do you know the ticket number?Edit

Hi! Do you know the ticket number for File:Chór-Akademicki-UW-2006.jpg and File:R-350m przygotowanie tasmy.gif? Or perhaps you can find it on plwiki? --MGA73 (talk) 20:38, 14 April 2010 (UTC)

wojskoEdit

Jesli mzoesz - zrób tez zdjecia budynku głownego politechniki czestochowskiej. To byłe ksozary. oczywiscie mogłbyś porobić zdjecia pozostałym koszarom (byłym) i powsadzac je do artów o przedwojennych pułkach--keriM (talk) 19:49, 24 May 2010 (UTC)

 • tak przynajmniej wynika z historii ze zrobiłeś zdjecie jednego z budynków politechniki częstochowskiej. ja prosiłem o drugi:)--keriM (talk) 07:50, 25 May 2010 (UTC)
  • juz rozumiem moja pomyłke--- ty jedynie przeniosłes zdjecie do commons ....nie ejstes jego autorem...ot..okulary:)--keriM (talk) 07:54, 25 May 2010 (UTC)

JelonekEdit

Znakomite! Albertus teolog (talk) 09:15, 26 May 2010 (UTC)

Chess Olympiad 1976 at IsraelEdit

What do You mean to my new picture Chess Olympiad 1976 Israel.jpg? Can You use it? --GFHund (talk) 09:00, 30 June 2010 (UTC) undefined Otourly (talk) 18:06, 19 August 2010 (UTC)

Photo Size for Shinsaku Uesugi at Dresden Olympiad 2008.jpgEdit

You changed the photo size for Shinsaku Uesugi at Dresden Olympiad 2008.jpg on AUG 22nd. The size of the photo is too big for the linked wiki site. Please return it to the NOV 27th 2009 version. Thank you. Bondorio

Dortmund 1982Edit

Barbara - Isabel was a draw. See the article on Wikipedia: Internationales Damenschachturnier 1982 or Internationales Damenschachturnier 1982.--GFHund (talk) 05:57, 20 January 2011 (UTC)

Olympiad 1986Edit

We have a problem! See diskussion. I have a new one on Wikipedia in Germany. You can it transfer to the Wiki in Poland. See Schacholympiade 1986.--GFHund (talk) 16:21, 2 February 2011 (UTC)

Perhaps I can load the new version on the Polish Wikipedia (the version on Olympiade 1986.--GFHund (talk) 09:09, 3 February 2011 (UTC)

I will play at Bad Wörishofen. If You need pictures, than write me.--GFHund (talk) 09:09, 3 February 2011 (UTC)

This is the list of participents.--GFHund (talk) 13:34, 7 February 2011 (UTC)

Speedy requestEdit

Hi - sorry but given the fact that the file has OTRS permission it cannot be deleted speedily. I suggest you open a DR and give a little more info. It seems odd that having given permission explicitly it should be withdrawn? Regards --Herby talk thyme 12:12, 28 July 2011 (UTC)

365chess and standardsEdit

Hi, at the moment are very interesting discussions on Schachportal /Diskussion in the German Wikipedia. --GFHund (talk) 13:15, 17 August 2011 (UTC)

File:Teimour Radjabov grandmaster.jpgEdit

Hi, sorry Teimour Radjabov is Chess players from Azerbaijan. Why you deleat [3] Category:Chess players from Azerbaijan in this file [4]? Regards --Moonsun1981 (talk) 06:58, 22 September 2011 (UTC)

article in other languagesEdit

If You are interested, to find article of chess players in other languages, so can help the URL for players from Russia. For other languages change the code (e.g. en instead of ru). --GFHund (talk) 12:13, 30 September 2011 (UTC)

Tworzenie kategorii dla własnych ilustracjiEdit

Cześć! Mam pytanie techniczne do Ciebie. Widzę, że utworzyłeś kategorię dla swoich ilustracji Category:Photographs by pjahr - stworzyłeś ją względnie niedawno, więc rozumiem że uczyniłeś to chyba za pomocą bota. Czy mógłbyś mnie poinstruować jak tego dokonać, gdyż też chciałbym utworzyć osobną kategorii dla swoich fotografii, a nie wiem jak to uczynić. Dzięki z góry za pomoc! :-) --Lowdown (talk) 21:20, 18 February 2012 (UTC)

Ach, to chyba rozumiem. Czyli zrobiłeś to ręcznie edytując każdy plik osobno i dodając kategorię. Myślałem, że istnieje ustawienie bota i zedytowanie automatyczne wszystkich zuploadowanych przez siebie ilustracji :-) --Lowdown (talk) 21:28, 18 February 2012 (UTC)
OK, dzięki. Szkoda, że nie pomyślałem o tym na początku, bo teraz przy tylu plikach będzie dużo klikania :-) --Lowdown (talk) 21:32, 18 February 2012 (UTC)

Lokalizacja zdjęciaEdit

Cześć! Pozwalam sobie napisać do Ciebie ws. lokalizacji pomnika, który sfotografowałeś [5] Z opisu zdjęcia oraz hasła o wsi Mokre, które ono ilustruje nie wynika bezpośrednio, gdzie fotografowany obiekt się znajduje choć można odnieść wrażenie, że w samej wsi. Tymczasem na stronach Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa jest podane, że znajduje się on poza wsią, na "skrzyżowaniu dróg Grudziądz-Kwidzyn oraz Mokre-Białochowo" [6]. Czy mógłbyś to potwierdzić? Byłoby to dla mnie bardzo pomocne, bo szykuję się do napisania hasła na pl.wiki na temat tej zbrodni. PozdrawiamDreamcatcher25 (talk) 20:08, 29 February 2012 (UTC)

Nazwa zdjęć przedstawiających kościół w StaroźrebachEdit

Kościół w Staroźrebach jest pod wezwaniem Aniołów Stróżów, św. Onufry jest patronem parafii. Za: http://www.diecezjaplocka.pl/index.php?akcja=spis_wyswietlParafie&p_id=7 Proszę o zmianę nazwy zdjęć.

IM ?Edit

Hi Pjahr, what is the meaning of the "IM" which you put in front of the name of the depicted in several of you uploads of chess-player portraits? I've removed it from the description in File:Bluebaum Matthias 2012.jpg, as in Germany this has a very bad meaning (IM=informeller Mitarbeiter; secret agent of the internal spying agency of former communist Germany). --Túrelio (talk) 08:38, 16 August 2012 (UTC)

Ding Yixin's imageEdit

If you want an image of Ding, you can crop from this image: http://www.flickr.com/photos/feva/7950342772/ (Ding is the nearest girl of China team with blue blouson). Demon Witch (talk) 10:54, 14 September 2012 (UTC)

Picture of the Year voting round 1 openEdit

Dear Wikimedians,

Wikimedia Commons is happy to announce that the 2012 Picture of the Year competition is now open. We're interested in your opinion as to which images qualify to be the Picture of the Year for 2012. Voting is open to established Wikimedia users who meet the following criteria:

 1. Users must have an account, at any Wikimedia project, which was registered before Tue, 01 Jan 2013 00:00:00 +0000 [UTC].
 2. This user account must have more than 75 edits on any single Wikimedia project before Tue, 01 Jan 2013 00:00:00 +0000 [UTC]. Please check your account eligibility at the POTY 2012 Contest Eligibility tool.
 3. Users must vote with an account meeting the above requirements either on Commons or another SUL-related Wikimedia project (for other Wikimedia projects, the account must be attached to the user's Commons account through SUL).

Hundreds of images that have been rated Featured Pictures by the international Wikimedia Commons community in the past year are all entered in this competition. From professional animal and plant shots to breathtaking panoramas and skylines, restorations of historically relevant images, images portraying the world's best architecture, maps, emblems, diagrams created with the most modern technology, and impressive human portraits, Commons features pictures of all flavors.

For your convenience, we have sorted the images into topic categories. Two rounds of voting will be held: In the first round, you can vote for as many images as you like. The first round category winners and the top ten overall will then make it to the final. In the final round, when a limited number of images are left, you must decide on the one image that you want to become the Picture of the Year.

To see the candidate images just go to the POTY 2012 page on Wikimedia Commons

Wikimedia Commons celebrates our featured images of 2012 with this contest. Your votes decide the Picture of the Year, so remember to vote in the first round by January 30, 2013.

Thanks,
the Wikimedia Commons Picture of the Year committee


Delivered by Orbot1 (talk) at 10:07, 19 January 2013 (UTC) - you are receiving this message because you voted last year

File:2013-01 Święciechowa 11.jpgEdit

If you want to use a cropped version please upload it with a different name. I made that view on purpose. thx. ...Sicherlich talk 23:33, 14 February 2013 (UTC)

"Do you make Commons as your hosting server? It is not kind" - you may check Commons:Project scope. It is a hosting server. There is no need that an image is used on an Wikimedia project. And the purpose is simple; showing how the village looks like. ...Sicherlich talk 08:16, 15 February 2013 (UTC)

Image:ICCF Women World Correspondence Championship I.jpegEdit

Hi, I have upload the above document. It is an official document of the ICCF (International Correspondence Chess Federation) concerning the finals of the first Correspondence Chess World Championship for Ladies (1968 to 1971). The ICCF President Eric Ruch authorized me to use the document on the Wikipedia. He sent to me an E-Mail (two month ago). Can I send this E-Mail to You? It is helpful, if we have an OTRS number. Can You get an OTRS, therefor we can crop some details (e.g. Rubzova). Best regards --GFHund (talk) 07:19, 11 July 2013 (UTC)

In the meantime the document get an OTRS-number, therefore it can used in the Wikipedia. Best regards--GFHund (talk) 14:18, 26 July 2013 (UTC)

Locator maps vs. location mapsEdit

Hej! Zapoznaj się proszę z tym szablonem (niestety nie ma polskiej wersji, ale zapewne nie jest to dla Ciebie wielki problem). Moim zdaniem, kategoryzując ostatnio dodane przeze mnie mapki polskich miast z OSM (np. Ełku), pomyliłeś trochę te dwa rodzaje map. Zrobione przeze mnie mapy nie zawierają kropek oznaczających położenie konkretnego obiektu, tylko są przygotowane pod szablony lokalizacyjne na poszczególnych wiki i dopiero na tym poziomie zaznaczane są obiekty. Tym samym, wg terminologii Commons, są to IMHO raczej location maps, a nie locator maps. Pozdrawiam! Powerek38 (talk) 17:55, 12 May 2014 (UTC)

To jest być może szczegół (chociaż różnica jest spora, to kwestia zupełnie innej techniki osiągania tego samego celu edytorskiego), ale ten szczegół wprowadza zamęt w kategoryzacji, która jest osobna dla obu tych typów. Generalnie fajnie, jeśli location maps są osobno, bo wtedy dużo łatwiej jest szukać osobom (takim jak ja w przypadku plWiki), które tworzą nowe szablony lokalizacyjne i przeglądają Commons w poszukiwaniu map do nich. Tak jak napisałem, w moim odczuciu warto byłoby to nazewnictwo skorygować zgodnie ze standardami Commons. Powerek38 (talk) 18:23, 12 May 2014 (UTC)
Dzięki, chodziło mi dokładnie o to, co robisz w swoich ostatnich edycjach (np. z mapą mojego ukochanego Milanówka). Teraz super. Powerek38 (talk) 19:57, 12 May 2014 (UTC)

Du erhältst einen Orden!Edit

  Der Fotografenorden
Dzień dobry,

chcielibyśmy Pana poinformować, że zdjęcie przedstawiające jezioro w Nowym Strączu – oczywiście po podaniu informacji dot. praw autorskich – zostało umieszczone na stronie naszego niekomercyjnego projektu << Kalendarza FVKS "W Podróży" 2014 >>. Motywem przewodnim są "widoki". Nie wykluczone, że pojawią się tam kolejne zdjęcia Pana autorstwa.

http://kalender.fvks.eu/pl/

http://kalender.fvks.eu/pl/2014/06/26/jezioro-nowe-stracze-pl/

Mamy nadzieję, że wszystko się zgadza.

Pozdrawiamy FVKS - Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V. (Stowarzyszenie Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec t.z.) kalender@fvks.eu, Agata, Cornelia, Matthias fvks (talk) 16:08, 31 July 2014 (UTC)

Maps of BelarusEdit

You can create the same maps[7][8] for districts of Belarus, or at least for large cities in Belarus? --Чаховіч Уладзіслаў (talk) 12:51, 30 March 2015 (UTC)

Hi. There are a lot of districts of Belarus, so I cannot do that - first I must finish maps of Polish communes. Which cities you are thinking of? I could create, let's say, 10 maps - I don't have much time for that :) Regards, pjahr @ 13:08, 30 March 2015 (UTC)
Ok, Homel, Mohylew, Brześć, Pińsk, Orsza, Połock, Nowogródek, Słonim, Mścisław, Nieśwież. --Чаховіч Уладзіслаў (talk) 14:19, 30 March 2015 (UTC)
OK, I will place them here. pjahr @ 15:28, 30 March 2015 (UTC)
I will upload more maps of cities in Belarus (in free time), so keep looking :) pjahr @ 14:13, 31 March 2015 (UTC)

Sanatorium Sejmikowe im. Stanisława Okulicza w OtwockuEdit

Cześć. Widzę, że wykonywałeś zdjęcia w Otwocku. Czy kojarzysz może istnienie tam budynku sanatorium o którym mowa w artykule? Być może wykonałe jego zdjęcie? Pzdr. Lowdown (talk) 18:53, 1 May 2015 (UTC)

File:Trójmiasto location map.pngEdit

Cześć, bardzo przydałaby mi się podobna mapa, ale w wersji kolejowej (ten sam obszar, ale zaznaczone byłby tylko granice miast oraz linie kolejowe). Czy byłbyś w stanie coś takiego zrobić? Therud (talk) 17:38, 13 July 2015 (UTC)

Nazwisko autora na fotografiiEdit

Czy takie coś jest dozwolone czy należy to usunąć? Jak tutaj w prawym dolnym rogu. Blackfish (talk) 10:59, 22 September 2015 (UTC)

Odp: KategorieEdit

Ok, starałem się doszkolić, żeby zrobić to prawidłowo, ale to mi umknęło. Dziękuję za sprostowanie. Polskawliczbach (talk) 09:34, 5 January 2016 (UTC)

File:Mu Ke 2014.jpgEdit

Hello,

the subject of this photo is not Mu Ke, who is a male, but Lei Tingjie (see File talk:Mu Ke 2014.jpg). Sophia91 (talk) 10:59, 16 April 2016 (UTC)

Odp: KategorieEdit

Dzięki, na przyszłość będę już oznaczał poprawnie. Polskawliczbach (talk) 22:20, 13 January 2017 (UTC)

File:Aleksander Kwasniewski i George Robertson.jpgEdit

 
File:Aleksander Kwasniewski i George Robertson.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Jcb (talk) 00:00, 27 January 2017 (UTC)

File source is not properly indicated: File:Collins with Bobby Fischer.jpgEdit

العربية | asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | español | euskara | فارسی | suomi | français | galego | עברית | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | português do Brasil | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media was probably deleted.
A file that you have uploaded to Wikimedia Commons, File:Collins with Bobby Fischer.jpg, was missing information about where it comes from or who created it, which is needed to verify its copyright status. The file probably has been deleted. If you've got all required information, request undeletion providing this information and the link to the concerned file ([[:File:Collins with Bobby Fischer.jpg]]).

If you created the content yourself, enter {{Own}} as the source. If you did not add a licensing template, you must add one. You may use, for example, {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} or {{Cc-zero}} to release certain rights to your work.

If someone else created the content, or if it is based on someone else's work, the source should be the address to the web page where you found it, the name and ISBN of the book you scanned it from, or similar. You should also name the author, provide verifiable information to show that the content is in the public domain or has been published under a free license by its author, and add an appropriate template identifying the public domain or licensing status, if you have not already done so.

Please add the required information for this and other files you have uploaded before adding more files. If you need assistance, please ask at the help desk. Thank you!

clpo13(talk) 21:58, 2 February 2017 (UTC)

File:Zaorski Andrzej.jpgEdit

 
File:Zaorski Andrzej.jpg has been marked as a possible copyright violation. Wikimedia Commons only accepts free content—that is, images and other media files that can be used by anyone, for any purpose. Traditional copyright law does not grant these freedoms, and unless noted otherwise, everything you find on the web is copyrighted and not permitted here. For details on what is acceptable, please read Commons:Licensing. You may also find Commons:Copyright rules useful, or you can ask questions about Commons policies at the Commons:Help desk.

The file you added has been deleted. If you believe that the deletion was not in accordance with policy, you may request undeletion.

Wikimedia Commons takes copyright violations very seriously and persistent violators will be blocked from editing.

Afrikaans | العربية | asturianu | azərbaycanca | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | español | euskara | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | 한국어 | Lëtzebuergesch | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | Malti | မြန်မာဘာသာ | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | norsk | polski | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | српски | svenska | тоҷикӣ | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

reddogsix (talk) 05:32, 13 February 2017 (UTC)

File:Dubai World Trade Centre.jpgEdit

 
File:Dubai World Trade Centre.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

...Captain......Tälk tö me.. 18:21, 28 February 2017 (UTC)

File:Krzyz Harcerski wg projektu ksiedza Lutoslawskiego.pngEdit

 
File:Krzyz Harcerski wg projektu ksiedza Lutoslawskiego.png has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Jcb (talk) 19:51, 18 June 2017 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, --Jonatan Svensson Glad (talk) 04:20, 19 October 2017 (UTC)

File:Jarzębiak-vodka.jpgEdit

 
File:Jarzębiak-vodka.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Ellin Beltz (talk) 18:40, 25 December 2017 (UTC)

File:Wikipedysta Mariusz Rupik.jpgEdit

 
File:Wikipedysta Mariusz Rupik.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Mariusz Rupik (talk) 19:21, 25 March 2018 (UTC)

File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpgEdit

 
File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Marwo21 (talk) 11:59, 4 June 2018 (UTC)

File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpgEdit

 
File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Flawiuszott1 (talk) 14:34, 16 July 2018 (UTC)

File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpgEdit

 
File:Zdzisław Otello Horodecki 2008.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Flawiuszott1 (talk) 05:15, 10 October 2018 (UTC)

Vasrady or Martin?Edit

Dear Van Wiel, Are you sure about the identification of Angel Martin Gonzalez in this photo? Other possibility is the Hungarian chess player Imre Varasdy, as can be seen at the source. On the other hand, Martin Gonzalez could be in this photograph. Vysotsky (talk) 00:30, 23 November 2018 (UTC)

File tagging File:Alina Tarachowicz 1992.jpgEdit

беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Ελληνικά | English | español | euskara | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | italiano | 日本語 | 한국어 | lietuvių | македонски | മലയാളം | मराठी | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | српски / srpski | svenska | Türkçe | українська | اردو | Tiếng Việt | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
Thanks for uploading File:Alina Tarachowicz 1992.jpg. This media is missing permission information. A source is given, but there is no proof that the author or copyright holder agreed to license the file under the given license. Please provide a link to an appropriate webpage with license information, or send an email with copy of a written permission to OTRS (permissions-commons@wikimedia.org). This also applies if you are the author yourself.

Please see this page for more information on how to confirm permission, and Commons:Permission if you would like to understand why we ask for permission when uploading work that is not your own.

Unless the permission information is given, the file may be deleted after seven days. Thank you.

Patrick Rogel (talk) 23:31, 22 August 2019 (UTC)

Please do not remove problem tagsEdit

Čeština | Deutsch | English | Español | Suomi | Français | עברית | Magyar | Italiano | 日本語 | Македонски | Plattdüütsch | Nederlands | Norsk bokmål | Polski | Português | Português do Brasil | Русский | Svenska | Українська | +/−


 
Hi! It has come to my attention that you have removed a warning which says that a file doesn't have enough information about the source or license conditions. Nevertheless, it seems to me that this information is still missing and I have restored the tag. You may either add the required information or, if you think that required information is already given, put the image up for a deletion request so that it won't automatically be deleted. Thank you.

--Patrick Rogel (talk) 11:51, 25 August 2019 (UTC)

File:Alina Tarachowicz 1992.jpgEdit

 
File:Alina Tarachowicz 1992.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Patrick Rogel (talk) 11:52, 25 August 2019 (UTC)

Return to the user page of "VanWiel".