Open main menu

Contents

What I could find outEdit

If I got it right, the lake is just outside a town called Nădlac (and, yes, it most likely is a reservoir). I found no mention of its name, however, and it may be that it just doesn't have one, and is considered part of the Mureş River. Dahn 19:34, 18 October 2007 (UTC)

Thank you. I uploaded it as Image:Reservoir by Nădlac.jpg. --Dezidor 19:46, 18 October 2007 (UTC)

PLS CATEGORISE, Prosím o přesnější kategorizaci fotografií na Commons (např. Category:Prague by byla brzy plná). Díky, s pozdravem --Krokodyl 23:20, 20 November 2007 (UTC)

Vždyť se snažím. Teda pořád si říkám, že to nejdřív nahraju a pak někdy rozkategorizuju, ale pak zas řeším dilema, zda nahrávat nové fotky či kategorizovat ty stávající a nějak tak vítezí to první. --Dezidor 16:22, 21 November 2007 (UTC)

Já jen tak trochu hlídám aby nebylo mnoho fotek v kategorii: Prague abychom nedopadli jako v kategorii Bratislava, kde je v kmenové kategorii asi 360 fotek. V tom se nikdo nevyzná a už by mne to nebavilo kategorizovat. Stejně tak si myslím, že třeba jsou i důležité fotografie skleníků, ale nechce se mi hledat Category:Rozbité skleníky :)).. Hodně zdaru při dalším focení, s pozdravem --Krokodyl 17:09, 22 November 2007 (UTC)

Zrovna u toho rozsáhlého areálu skleníků je problém v tom, že nevím, zda se jedná o Hloubětín nebo již Kyje. Ale asi bych tam mohl dávat ten odkaz na mapy.cz, aby to případně někdo znalý někdy doplnil a nedozvěděl se z fotografie a jejího popisu pouze, že vedle teče Rokytka. --Dezidor 12:00, 23 November 2007 (UTC)

OTLEdit

Hi. The answer is yes: to my knowledge, there aren't any private tram operators in Romania, and the city lines for trams, buses et al. all belong to the respective mayor's office as a rule. I did a quick search just to confirm that this is not an exception, and, although I found nothing definite, it seems that it is indeed the only tram operator in the city. Dahn 04:05, 18 December 2007 (UTC)

personality rightsEdit

Hallo Dezidor   was muss ich tun, dass diese Warnung wieder verschwindet? Dieser Bube ist mein Sohn und ich erlaube Wikmedia das Benutzen dieses Bild.

This template is not for you but for people that want to use this image. It doesn´t mean that this image should be deleted by it only says that this image is under some licence (Creative Commons Attribution ShareAlike 2.5) but also images of living or recently deceased persons are restricted by laws pertaining to personality rights, independent from their copyright status. For example in some jurisdictions is prohibited to use image of somebody else in libellous content. --Dezidor 15:38, 1 January 2008 (UTC)

thnxEdit

Thank you for support :) Or, in Ukrainian: Дякую! --Yarko 10:41, 2 January 2008 (UTC)

It isn´t support of you, but support of commons sence. --Dezidor 11:52, 2 January 2008 (UTC)
I understood this, but anyway i appreciated your help against wiki-stupidity. --Yarko 14:35, 2 January 2008 (UTC)

Category:Palace and gardens of SchönbrunnEdit

hello there, thank you for uploading your images of Category:Palace and gardens of Schönbrunn. Please take care in sorting the images into each specific category instead of just dumping them into the main one. Gryffindor 20:53, 26 February 2008 (UTC)

ŽdírecEdit

Jo, ten nad Doubravou jsem tam sám nedal, ponevadž jsem si říkal, že se snad názvem plést nebude. Ale jenom dobře...

Na začátku tohle sousto vypadalo úplně nevinně, ale teď se zdá, že se mi vzpříčilo v krku. Projel jsem si ty obce, zjistil, že je to používané a odkazované u cs:Ždírec (okres Havlíčkův Brod), fotky všechny od tebe a tys to taky byl, kdo je do článku přikládal. Tak jsem to rozseknul, přeházel, ještě chtěl dodělat nějaké popisky k těm sochám. Nalistoval Umělecké památky Čech, tam Ždírec /Havlíčkův Brod/. Antonín, Nepomuk, kostel sv. Václava po pohořalém kostele předešlém, to všechno se tam zmiňuje. Zatím pořád OK. Jenže já nemohl na mapě najít to rozcestí na Střítež (popis k obrázku sochy sv. Antonína). A pak na mě nešťastníka vypadla tahle stránka se všemi těmi pamětihodnostmi - o Ždírci (okres Jihlava)! Tam by i cesta na Střítež byla. Takže teď už vážně nevím co s tím. Je na těch obrázcích ten Ždírec kousek sv. od HB nebo ten kousek jz. od Polné? Tedy, myslím si, že Umělecké památky tam nějakou shodou okolností mají omyl v určení obce a že tys to onehdy přifařil k nepravému článku, jinak řečeno, že ne HB, ale JI je správně. Podívej se, prosím, na tu záležitost, potvrď mi to nebo vyvrať, hlavně ať nakonec nešíříme nějaké bludy... Já osobně znám jen ten Ždírec CL, což nám teď moc platné není. :-) Miaow Miaow 18:35, 17 March 2008 (UTC)

Hups. Je tam tenhle. --Dezidor 18:55, 17 March 2008 (UTC)
Teď mě ještě napadá, zda je dobrý nápad dávat části obcí pryč z kategorie "Villages of Vysočina Region". Přeci jen "obec" a "vesnice" jsou dvě trochu jiné věci. --Dezidor 19:45, 17 March 2008 (UTC)
Zaplaťpámbu, že je ten Ždírec už v pořádku...
A k té druhé otázce: Podle mého to JSOU dvě různé věci - hierarchicky. Ono samozřejmě záleží, jak moc co vidíme v tom slově village. Protože tu na Commons v názvech kategorií (různé to Cities and Villages) nějak neoperujeme se slovem municipality, stává se nám chtě nechtě village zastoupením i pro význam "obec". Přičemž já osobně přikládám členění po obcích velkou vážnost, byť jsem si vědom, že právě pro Vysočinu jsou obce, sestávající třeba z deseti roztroušených vesnic obzvlášť typické. Prakticky se pod kategorií té obce sejde všechno možné - tu jednotlivé fotografie, tu kategorie či galerie pro všechna dílčí sídla, většinou asi jen takový neúplný mix. Je tu důležitý argument na podporu mého postupu - k mnoha těm vesnicím zatím články neexistují a třeba jen tak existovat nebudou. Když by byly v té krajské kategorii, jsou dost v luftě, zatímco zařazením do kategorie pod názvem obce získávají solidní ukotvení na existující články a funguje to i naopak - odkaz z článku o obci, směřující z cs: na Commons zahrne i místní části, v článku vyjmenované. Miaow Miaow 21:19, 17 March 2008 (UTC)
O řazení částí pod obec vůbec nepochybuji, spíš mi šlo o to, zda je neřadit jak pod obec, tak pod kraj. I když to by bylo zase dost nesystematické je mít v kategoriích různých stupňů. --Dezidor 21:29, 17 March 2008 (UTC)

Ahoj Dezidore, měl jsem s Miaowem podobnou diskusi (ohledně Orlického Podhůří). Souhlasím s ním, že jeho řešení je z praktického hlediska přínosné (jednodušší systém se snáze udržuje) a problém je hlavně v té matoucí terminologii v nadpisech. Prozatím jsem to ošetřil vysvětlující šablonou Template:Villages-municipalities, kterou jsem dal na úvod všech kategorií "Villages v určité oblasti" (jakákoliv zdokonalení vítám). Prozatím se mi to zdá jako postačující. V nějaké hodně vzdálené budoucnosti by mohlo být možné ještě rozlišit členění podle sídel od členění podle území obcí, ale není to akutní a možná to ani za tu práci nebude stát. --ŠJů 16:15, 5 April 2008 (UTC)

St. Aleksander Church in NarwaEdit

Hello,

Church from this image is not orthodox (pravoslavný), but lutheran. Red 81 18:56, 24 March 2008 (UTC)

OK. --Dezidor 19:35, 24 March 2008 (UTC)

HiddencatEdit

Ahoj. Jestli ti dělalo problém skrytí tvé kategorie Category:Files by User:Dezidor, tak stačí docela jednoduše kliknout si na “nastavení” -> “různé” a zaškrtnout poslední položku (zobrazit skryté kategorie). Osobně nepovažuji za tak velký přínos téhle funkce, že kategorie skrývá, ale to, že tyhle skryté kategorie (což by měly být právě takovéto různé pomocné, technické, administrativní atd.) pak vypisuje odděleně na zvláštním řádku, takže se nepletou mezi ty tématické kategorie. --ŠJů 15:56, 5 April 2008 (UTC)

Category:Communist labour camps in CzechoslovakiaEdit

Kolegové, prosím o Vaše vyjádření k následující kategorizaci v Commons. Už delší dobu si navzájem revertujeme s uživatelem Soman v Category:Communist labour camps in Czechoslovakia zda to má být podkategorie Category:Komunistická strana Čech a Moravy. Já se domnívám, že ano, vzhledem k tomu, že se KSČM plně neodpoutala od své minulosti a je to legální pokračovatel(ka) KSČ. Už mne tyhle revertovací války nebaví, tak bych chtěl znát váš názor. V případě, že je to zbytečné, přestanu s tím, pokud si myslíte, že ne tak mne podpořte. Já si se svým názorem úplně jistý nejsem, ale uživatele Soman, podle jeho příspěvků (extrémně levicové strany po celém světě) považuji za zaujatého. Díky za vaše názory. --Krokodyl 20:59, 6 April 2008 (UTC)

Možná by bylo lepší založit (pokud již nejsou založeny) kategorii KSČ a Komunistický režim v Československu a dát to pod ně. O tom, co je KSČM zač, snad není pochyb, ale na straně druhé, to dát pod historicky přesnější kategorie by nebylo ku škodě věci. --Dezidor 16:31, 7 April 2008 (UTC)
Díky za vyjádření, upravil jsem to, vytvořil Category:Communist Party of Czechoslovakia dal jsem do ní jako podkategorii Category:Komunistická strana Čech a Moravy, což uživatel Soman podle očekávání revertoval. Jsem však moudřejší a do revertovacích válek nepůjdu a nechám to na jiných :). Zdravím --Krokodyl 08:59, 9 April 2008 (UTC)

food imagesEdit

Hi Dezidor,

Sorry for the wrong category. can you please add correct categories to food images you upload? the category:food should not include images, just sub-categories.

Thanks, Gveret Tered 17:53, 22 May 2008 (UTC)

I gradually adding more accurate categories to my images. I really don´t know all cotegories at Commons so at first I upload photos to more general category. --Dezidor 18:16, 22 May 2008 (UTC)
That is O.K. and I'll be glad to help you if you want - I know commons' food categories pretty good. I intend to arrange photos that you have categorized in category:food. Would you please add a short description (even 2-3 words) in English to each one, so I'll be able to categorize them in the right place? Thanks, Gveret Tered 11:38, 5 June 2008 (UTC)
Hi, I'm still waiting for your cooperation with the food images u uploaded to category:food - THIS is not the right category! please add a short English description. Thanks, Gveret Tered (talk) 11:26, 15 June 2008 (UTC)
Thank you for adding English description, it helped a lot! There are still some images there without English description, I'd appreciate it if u could help with those too. Regards, Gveret Tered (talk) 11:06, 24 June 2008 (UTC)

ThanksEdit

Ahoj Dezidor

Thank you for you spelling corrections on my user page (Czech cuisine). It is very welcome, as only understand little Czech. You also have some nice photos of Czech food. Maybe we can make a gallery with the best photos of the most typical dishes? Anyway, more photos will come soon, since I like to visit Czech Republic, its hills and pubs on my bike (I live close to the border). Nillerdk (talk) 20:26, 27 June 2008 (UTC)


Kategorizace a popisy fotekEdit

Ahoj. Trochu teď třídím kategorie týkající se České republiky a poměrně často narážím na nepříliš podrobně kategorizované fotky od Tebe. Pravda je, že většina jich je jen pár dní stará. Předpokládám, že je tedy kategorizuješ později.

Víc mi ale vadí nic neříkající popisky fotek. Např. Image:Brno 3517.jpg, Image:Brno 3508.jpg jsou starý už čtvrt roku, a podle mě jsou nepoužitelný, protože jediný, co se člověk dozví z kategorií, popisu i názvu samotného je pouhé "Brno". Nevím, jestli jsi je při svém dotřiďování přehlédl, ale zkus se na ně podívat a příště prosím přidej nějakou poznámku do popisu, co vlastně na obrázku je. Díky. --doktory (talk) 08:40, 12 July 2008 (UTC)

Co se kategorizace týče, tak existují dva hlavní důvody, proč někdy podrobně nekategorizuji. První je, že na to zkrátka nemám čas. Jen teď mám asi 5000 digitálních fotek, které jsem ještě ani nenahrál a žiji v přesvědčení, že i Commons je společným dílem, takže existuje slušná šance, že to zvládne kategorizovat někdo jiný. Druhý důvod je, že zkrátka neznám některý údaj o předmětu fotky či vhodnou kategorii. Nedávno mi na cs.wiki Kirk vynadal za chybnou kategorizaci Brna. Sice se zcela spletl, jelikož to nebyla má chyba kategorizace, ale přesně do něčeho takového, čím si nejsem zcela jistý, se nechci pouštět. Snažím se však vždy kategorizovat aspoň do nějaké nadřazené kategorie.
U popisků je to dáno též časem (tím zejména), neznalostí, děravou pamětí či tím, že bych do popisku psal věc již z samotné fotografie zjevnou. Vždy si říkám, že to někdy časem doplním, ale na požádání dodám to, co vím, či třeba aspoň místo, kde to bylo foceno. S tou "nepoužitelností" bych nesouhlasil, nelze nikdy dopředu říct, co se komu bude hodit. --Dezidor (talk) 19:51, 15 July 2008 (UTC)
S Tvou fotografickou produktivitou docela chápu, že to nestíháš. Když tedy narazím na něco, co se mi nebude moc zdát, zkusím to vyřešit sám (kategorizace, případně popis), trochu jsem se bál Ti v tom vrtat. --doktory (talk) 16:29, 19 July 2008 (UTC)

Ahoj. Procházím kategorie České republiky a také narážím na Tvé fotky, často v nesprávných kategoriích. I když jich máš moc, přeci jenom nedá moc práce zkopírovat místo Category:Czech Republic nižší kategorii, například název obce jako Category:Křídla atp. Navíc Branišovů a Zvolí je více, tak nevím, které jsi zrovna vyfotil. A fotky typu Rozlitá barva či Pouštění draka nevím do jaké zařadit kategorie, nicméně v České republice se moc nevyjímají. --P.matel (talk) 09:35, 28 October 2008 (UTC)

Na Commons píší, že všechny fotky mají být kategorizovány, tak tam dávám aspoň základní kategorie. Jinak tohle je podle mě nesmysl, kategorizaci podle místa a podle osob je škodlivé směšovat, jelikož pak už není jasný ani region. Navíc stráň pod památníkem s osobou až zas tak nesouvisí. --Dezidor (talk) 09:55, 28 October 2008 (UTC)
K mé editaci - vím, že to asi není košér, ale nevím kam jinam bych měl zařadit svah, který je blízko toho památníku. Ale je to celkem nepodstatné, jenom mi to nesedí v Jihomoravském kraji, pokud najdeš jinou lepší kategorii, klidně to překategorizuj.--P.matel (talk) 14:39, 28 October 2008 (UTC)
Mně to pořád více sedne k území než k osobnosti. Možná to dát do nějaké podkategorie o přírodě v kraji či přesně zjistit obec (v případě, že jde o Brno tak i jeho část), na jejímž území se památník S. K. Neumanna a okolí nacházejí, těžko říct, co s tím... --Dezidor (talk) 15:23, 28 October 2008 (UTC)
Je to sice pěkné, ale ty jsi autor a ty víš, kde jsi fotku vyfotil, tak bys ji měl zařadit do přesné kategorie a ne do takřka nicneříkající Czech Republic nebo South Moravian Region. Když to má dohledávat a překategorizovávat někdo jiný, zabere to spoustu energie a dochází k nepřesnostem.--P.matel (talk) 19:25, 28 October 2008 (UTC)
Jinak Branišov, Zvole a Křídla jsou u sebe. V případě jakékoliv nejasnosti se na místo se stačí zeptat na mé zdejší diskusní strance. Zda něco, co leží třeba mezi Bílovicema a Brnem, leží v té či oné obci však orpavdu nevím, proto dávám nadřazenou krajskou kategorii. --Dezidor (talk) 09:59, 28 October 2008 (UTC)

Nějak nechápu proč je přes padesát fotek obce Úvaly zařazeno do kategorie Středočeský kraj. Category:Central Bohemian Region, když máme kategorii Category:Úvaly, rád upřesňuji kategorie po někom, ale tohle mne nebaví. Krokodyl (talk) 10:17, 29 April 2012 (UTC)

Sure?Edit

Are you sure? There is another upload with another name by the same uploader. -- Cecil (talk) 16:35, 6 August 2008 (UTC)

Assume good faiht (or prove copyright violation). Photo has metadata and autor claims that it is her own work. --Dezidor ( ) 17:13, 6 August 2008 (UTC)

LocationEdit

Ahoj. Je moc dobře, že přidáváš lokace do fotek, hodně to usnadní práci při případné rekategorizaci či úpravě popisku. Jen přemýšlím, proč používáš {{Location dms}} místo pouhého {{Location}} - "location dms" vypadá jen jako přesměrování. Možná by tedy bylo lepší používat jen "location". --Doktory (talk) 13:12, 24 September 2008 (UTC)

Dělám to podle http://www.giswiki.org/hjl_geocoding.htm a zkrátka zkopíruji, co mi to vyhodí. --Dezidor (talk) 09:31, 25 September 2008 (UTC)
Aha. Já jen jestli to můžu umazávat, když budu Tvé soubory editovat. Já používám tohle. --Doktory (talk) 11:07, 25 September 2008 (UTC)


Kategorizace do nejhloubější kategorieEdit

Ahoj. Existuje důležité pravidlo, jak kategorizovat: Pozor: snažte se být co nejkonkrétnější. Nepřidávejte obrázky do přeplněné kořenové kategorie, snažte se najít kategorii co nejhlouběji ve stromu kategorií. Znamená to, že když vyfotíš kačenu, tak ji nezařazuj do kategorie [[Category:Birds]], ale přímo do kategorie kačeny - [[Category:Ducks]]. Ušetříš tím spoustu práce jiným a sobě ji moc nepřidáš. Díky.--P.matel (talk) 13:16, 5 November 2008 (UTC)

Zrovna tedy je to pod očekavatelným anglickým názvem, ale velmi často je to latinsky a nejsem odborníkem na taxonomii. --Dezidor (talk) 18:19, 5 November 2008 (UTC)

Jde to udělat tak, že si vyhledáš podobný obrázek, klidně i vyhledáním českého "kachna" a podíváš se, jak je zařazený a podle něj kategorizuješ i Tvůj. Nebo si vyhledáš odborný název na cs:wiki. Ten Tvůj obrázek kačeny je jen příklad, procházel jsem ostatní Tvé obrázky a u mnohých, kde je vybrání nejhlubší kategorie průzračnější než u kačeny (i když si myslím, že zařadit kačenu není vůbec problém), máš hodně obecnou kategorii. Zkus se na to u svých fotek zaměřit. Díky.--P.matel (talk) 18:48, 5 November 2008 (UTC)

Ono se u těch nejhloubějších je problém, že je jich tam větší množství. Uvedu-li příklad, tak třeba Image:RT6N1 v Brně.jpg je ve třech kategoriích a dokáži si teoreticky představit i další dvě. Když tam dám nějakou nadřazenou, je větší šance, že to někdo rozdělí do správných kategorií, než kdybych to patlal já, či to bylo zapadlo jen do jedné z nich. Beru Commons, stejně jako Wikipedii jako kolektivní dílo, a do něčeho, co mě nebaví a moc tomu nerozumím, se raději ani nehrnu. Stejně tak na cs.wiki dělám kategorizaci minimálně a často tam dávám na někým jiným založené články jen kategorii obecnější, kterou přeci jen vidím jako lepší než kategorii žádnou. Přeci jen nahrávám na ní v rámci svého volného času a raději dělám, co mě baví. Vím, že mi to tu bude do diskuse pořád někdo psát, občas se i snažím (třeba mnou nahrané hřibovité houby), ale žádný zázrak kategorizace z mé strany asi nejspíš nikdy nebude. --Dezidor (talk) 19:20, 5 November 2008 (UTC)

Re:Image:Islamabad_Pictures.jpgEdit

You have tagged this montage for deletion. I have mentioned all the source/sources I copied the images from. And I checked whether they are copyrighted or not. Kindly review them. If you find any problems with the copyrights, please inform me and delete the image. Thankyou. Marsa Lahminal (talk) 18:30, 15 November 2008 (UTC)

Řádná kategorizaceEdit

Zase jsem nahlédl do tvých přidaných fotek a zjistil jsem závažné nedostatky v kategorizaci. Přece nemůžeš dávat fotky Západních Tater do kategorie Slovakia! Jak snadné je přidat zrovna do Tatra Mountains! Nenechávej zbytečenou rekategorizaci tvých lajdácky zařazených fotek na druhých, navíc když vkládáš obrovská kvanta fotek. Díky. --P.matel (talk) 17:05, 24 November 2008 (UTC)

Ještě dodatek: Pokud by takhle kategorizoval začátečník nebo občasný uživatel, který vložil celkem 5 fotek, tak neřeknu nic. Ale pokud takhle kategorizuje dlouhodobý uživatel, tak je to smutné.--P.matel (talk) 17:11, 24 November 2008 (UTC)

Už jsem na to výše odpovídal, od té doby se nic nezměnilo. Tapetování diskuse mi náladu něco dělat akorát zkazí. Zrovna ty Tatry jsem hodlal večer kategorizovat a doplnit popisky. Nyní na http://www.turistickamapa.sk/ hledám přesná místa. Pokud znáš lepší turistickou online mapu Západních Tater, dej vědět. --Dezidor (talk) 17:17, 24 November 2008 (UTC)

Dobře, omlouvám se, ale nemyslím to ve zlém. Podle mě je nejlepší, když kategorizuje sám autor. Chápu, že třeba nemáš čas, ale uznej, že pokud to překategorizovává někdo jiný, tak mu to zabere dvakrát dýl času. Chápu, že v některých případech ty sám nevíš třeba kategorii, ale většinou je volba vhodné kategorie průzračná (třeba ty Tatry), jen se stačí podívat a ne bezhlavě tlačit fotky do nadřazených kategorií. Běžný uživatel ani nepořádně zakategorizovanou fotku nenajde. Taktéž si myslím, že by kvantita měla být vyrovnáva s kvalitou - za kvalitu lze považovat dobrý snímek, který má svůj účel a smysl, něco konkrétního zobrazuje a je použitelný v nějakém článku; je přijatelně na fotografické úrovni; je dobře nazván, popsán a zařezen v kategorii. Pokud něco z toho chybí, není to dobře.--P.matel (talk) 17:42, 24 November 2008 (UTC)

S něčím z toho souhlasím, s něčím ne. Třeba jsem přesvědčen, že není-li tu něco dokonale fotograficky zdokumentováno, tak platí, že lepší nějaký snímek, než žádný. Taky není nutné, aby byla fotka použitelná v článku, u mnohých postačí, když bude v kategorii odkazované z článku.
Mám-li na výběr mezi nahráváním a kategorizováním, mám zkrátka obvykle náladu na to první. U někoho je to zcela opačně, jiný zas rád maže, blokuje, hlídá autorská práva či vybírá nejlepší fotky. Opravdu nechci být otrokem Wikipedie, abych ve svém volném čase dělal něco, co mě fakt nebaví. Navíc si vždy položím otázku, co se s fotkou stane, pokud ji přesně nezakategorizuji či nenahraji. Zrovna u těch Roháčů jsem to zakategozovat a především popsat chtěl.
Některé věci tu mám rozdělané a předpokládám, že se k nim časem vrátím. Třeba u Category:Latvian Ethnographic Open-Air Museum je sice kategorie, ale popisy tam jsou někam do čísla 40.
Za dobu co píšu tuto odpověď jsem mohl něco nahrát či zakategorizovat. --Dezidor (talk) 18:09, 24 November 2008 (UTC)

Kategorizace tramvajíEdit

Ahoj. Když víš přesný typ tramvaje (T3R.P, T3M, atd.) tak tu fotku zařaď do příslušné kategorie. Nedávno jsem právě pro všechny typy, které mají fotky, vytvořil příslušnou kategorii, viz Category:Tatra T3 a podkategorie. Ale jinak díky za pěkné fotky. :-) Právě se chystám nahrát T3RF (tvůj požadavek na cs), i když mám asi jen dvě použitelné fotky. --Harold (talk) 21:51, 9 January 2009 (UTC)

OK, ještě teda chybí kategorie T3 SUCS a T3 SU. Když už tomu rozumíš, tak pražské 7001 - 7020 jsou vlastně co? Různé zdroje udávají SU či SUCS. Za otočení fotky děkuji, ale netřeba si přidělávat práci, o 90, 180 a 270 to otočí robot. --Dezidor (talk) 21:54, 9 January 2009 (UTC)

To s tím otočením jsem nevěděl, ale zas tolik práce to nedalo. :-) SUCS a další exportní označení (R, SU, D, YU) jsem nevytvářel záměrně, neboť jde o prakticky standardní T3. Ale jestli chceš, není problém kategorie vytvořit. Mě šlo hlavně o ty různé modernizace od začátku 90. let. Co se týče těch 20 pražských vozů, měly by to být T3SU uvolněné z dodávek pro SSSR. Další tramvaje od 7021 výše jsou určitě T3SUCS. Nicméně na jednom dopravním fóru jsem četl, že i 7001-7020 byly oficiálně označeny jako T3SUCS. Při kategorizaci a popisu fotek bych se osobně přiklonil k T3SU, i když ještě nedávno jsem preferoval opačný názor. --Harold (talk) 22:32, 9 January 2009 (UTC)

Zda to tak kategorizovat či ne nechám na tobě. V Praze mi to přijde jako zaběhlé označení, ale je otázkou, zda to svědčí o větší odlišnosti či jen zvyku v jednom městě. Kategorie T3SUCS-DVC by už však byla asi příliš.
Pravdou je, že ty poslední modernizace T3 nějak moc nesleduju a tak si to musím dohledávat u některých typů podle čísel. --Dezidor (talk) 22:46, 9 January 2009 (UTC)

Deletions by an author's requestEdit

Please see a discussion Commons:Village pump#Deletions by an author's request. --ŠJů (talk) 19:37, 18 February 2009 (UTC)

Můžeš mi napsat oč jde (zejména kdo požádal o smazání čeho), nemám teď chuť si to celé pročítat. --Dezidor (talk) 16:40, 19 February 2009 (UTC)
Jedudědek si požádal o smazání jednoho svého lehce rozmazaného Svatého Jana, a zřejmě Aktron o smazání jakési své fotky od Nového Spojení. Bylo jim oběma vyhověno obratem v režimu rychlého smazání. Všiml jsem si samozřejmě jen fotek, které jsem z nějakého důvodu měl ve sledovaných stránkách - možná toho jinak bylo víc. Té Jedudědkovy fotky je, řekl bych, i trochu škoda - dva roky vydržela v infoboxu v článku aniž by někomu vadila, a teprve teď, když někdo dal hlasovat o mé ještě rozmazanější fotce Svatého Jana, tak najednou se maže i tohle. Za signifikantní považuju, že tihle dva byli v pořadí hned za náma v těch hodnostech. Tedy zřejmě začali panikařit (či začali být "uvědomělí"), aby na ně někdo také nezačal vytahovat méně kvalitní fotky. Že by podobné samomazací aktivity dělal teď někdo zespodu žebříčku jsem si nevšiml. Jinak předpokládám, že technicky dokonalá a dokonale popsaná a zakategorizovaná fotka vypadá takhle, alespoň od Chmee2 bych jinou neočekával. Jo jinak - e-mailem mě kontaktoval jistý správce z Commons a zajímalo ho, co se to tu děje za mobbing, že se od českých wikipedistů objevují podezřelé návrhy na smazání. Tak jsem mu zhruba nastínil situaci. --ŠJů (talk) 18:05, 19 February 2009 (UTC)
Když někdo nechá mazat kvůli nějaké současné módě či hysterii své fotky, sice tím škodí projektu a porušuje ten nejzákladnější princip, že nahratí pod svobodnou licencí je neodvolatelné, ale když je to jen u pár věcí, kde jsou aspoň zdánlivě podobné fotky, nechal bych to spíš plavat. Pokud tam bylo něco cenného (třeba ten smínek Nového spojení byl unikátní) požádej o undelete, popravdě řečeno si ty fotky nepamatuju či jsem je možná nikdy neviděl. Hlavně ať zas Někdo netrolluje a neotravuje svou představou ostatní, zvláště pak lidi, se kterými měl v minulosti spory i o jiné věci. --Dezidor (talk) 12:59, 20 February 2009 (UTC)

Village PumpEdit

I wrote something here that may be of interest to you. Regards, Finn Rindahl (talk) 18:09, 19 February 2009 (UTC)

SorryEdit

I mispelled you name, sorry about that, and thanks for the correction! -- Avi (talk) 17:35, 13 March 2009 (UTC) PS. The "right mind" statement was too hyperbolic AND implied that I would consider you and Peter insane, which is most definitely not the case. I removed the line. As an aside, I believe I do understand your concerns about censorship, and I personally would oppose blanket removal of Latuff cartoons. Whether one likes them or not, as a class, they serve a purpose. However, we can be selective and choose cartoons that are unquestionably WITHIN the scope of Commons, and with over a 100 or so, I think we have that pretty much covered. -- Avi (talk) 17:39, 13 March 2009 (UTC)

Problem is that "selective and choose cartoons" means some special kind of falsification. For example if you remove his Dershowitz catoon and cartoons that caricature namely another public persons, than gallery of his images will say to our reader that Latuff caricatures only groups (police, skinheads, American and Israeli soldiers...) and ideas (neoconservativism, free market, neonazism, zionism...) and not concrete politicians and activists. I really don´t want compare Carlos Latuff to Rembrandt van Rijn, but it would be also bad idea to delete some his images only because we have some different. Carlos Latuff is notable as a cartoonist, so it is good idea to provide our readers his works in its misrepresented meaning.
I provided reason why is this cartoon more notable than some other cartoons by the same author (it is part of F-D controversy and there are sources about this cartoon), I don´t think that another cartoons by Lautuff were discussed in The Jerusalem Post and in other sources (Yes, you can prove something different and add sources that are not connected with Lautuff to all his another images). So if you want to select his cartoons (I disagree with this idea, Commons is not paper) this one is obviously the notable one.
PS: I am not his supporter but he also doesn´t shock me. Carlos Lautuff is simply notable and his are works under free licence. I will be also against deleting images of notable author with opposite or different point of view. --Dezidor (talk) 18:09, 13 March 2009 (UTC)

Opět tramvajeEdit

Nazdar. Chtěl bych tě poprosit o změnu kategorizování tramvají. Dosavadní stav, kdy by fotka v ideálním případě měla být umístěna ve dvou kategoriích (např. Trams in Prague a Tatra KT8D5), byl ŠJůem změněn (s čímž souhlasím) tak, že stačí fotku vložit do jediné kategorie (např. Tatra KT8D5 in Prague), jako jsem to udělal zde. Důvodem je zpřehlednění kategorií s mnoha fotkami (typicky Trams in Prague/in Brno nebo Tatra T3), kde bylo dost obtížné najít fotku konkrétního typu nebo vozu z konkrétního města. Díky. --Harold (talk) 18:32, 31 March 2009 (UTC)

OK. Sice jsem si již všiml, ale pokusím se podle toho řídit. Se změnou také souhlasím, jen si myslím, že by byly dobré mezikategorie ve stylu "KT8D5 podle města" a "KT8D5 podle typu". Například právě Category:Tatra KT8D5 obsahuje podkategorie podle dvou jasně oddělitelných kritérií. --Dezidor (talk) 18:49, 31 March 2009 (UTC)

Jo, to je dobrá připomínka. Určitě by se to hodilo, napíšu to ŠJůovi. --Harold (talk) 19:02, 31 March 2009 (UTC)

Myslím, že dokud je v kategorii jen 5 + 4 podkategorií, přičemž ty 4 se drží pohromadě díky stejnému začátku, tak je to ještě předčasné (a zejména by to bylo nevhodné v kategoriích, kde je ještě méně podkategorií) a dokud ta kritéria jsou zatím jen dvě, tak je lepší udělat mezistupeň jen pro jedno z nich. Každý mezistupeň je zároveň komplikací a tedy by měl být vytvářen vždy až ve chvíli, kdy jeho užitečnost je větší než tato komplikace. Ale třeba v kategorii Category:Tatra T3 to určitě bylo akutně zapotřebí, proto jsem tam také kategoii "by country" udělal už tři dny před touto připomínkou. Mimochodem, pokud od nějakého typu tramvaje bude dohromady třeba jen pět fotek, každá z jiného města, tak samozřejmě není žádoucí pro ně hned zakládat pět kategorií, ale je vhodnější použít dosavadní systém: jednu kategorii pro typ a druhou podle města. To jen aby bylo jasno - proti kategorii pro dvě fotky už bych nic nenamítal :-) --ŠJů (talk) 06:54, 1 April 2009 (UTC)

Popisy fotekEdit

Hojky Dezidore. Tak jsem se podíval na tvé poslední příspěvky, především z oblasti Brna a místních akcí. První máj je pro některé lásky čas, pro jiné dobou kdy chtějí vyjádřit svoji nespokojenost s kýmkoliv, kdo jim leží na srci. Což je koneckonců na posledních snímcích taky pěkně vidět :-). Chci říct, že mi nepříjde dobré tyhle pletence tahat na wiki, a to přímo do názvů souborů. Je pěkné, že někde nepodlehli hysterii ale copak to patří do názvu souboru? Nebo že policie omezuje občany Brna... Možná jo, možná ne ale tímhle způsobem to dávat na commons mi to připadá krajně nevhodné. A určitě nebudu sám, komu se to nelíbí. Já bych byl docela rád, kdybys uvážil svůj přístup k téhle věci a rovněž si vzpoměl i na principy NPOV které na Wikipedii vyznáváme. Díky. --Aktron (talk) 12:05, 8 May 2009 (UTC)

Jde o NPOV, většina ulic byla prázdých (o jarním víkendu něco neobvyklého) a to ne z důvodu, že by to procházející se tak chtěli. Policie blokovala všechny kromě účastníků prvomájové demonstrace na Svoboďáku ve vstupu do centra Brna. Kamarádka se díky téhle policejní šaškárně nedostala včas na směnu, já měl problém se dostat na nádraží. Obchody měly na základě přehnaného zastrašujícího sdělení ze strany vedení Brna a policie zavřeno (mám i kopii sdělení, které majitelé či provozovatelé dostali), nedal se koupit ani oběd, což i o státním svátku, jako např. dnes, v centru vždy jde. Ti, co měli otevřeno, přicházeli o tržbu, jelikož policie blokovala vstup zákazníků do oblasti, kde se nachází jejich podnik, či obtěžovala v jeho okolí hromada arogantně vystupujících těžkooděnců.
Pokud policie někoho nepouští do centra druhého největšího města, omezuje tím jeho pohyb po městě. Pokud se někdo po dlouhých minutách tázaní policisty dozví, že ji projít od nádraží přes Svoboďák k budově u České nechá, ale jen když jí provede osobní prohlídku a zapíše si k náznámému účelu její osobní údaje, neustále jde o dosti razantní omezení volného pohybu. V tom nevidím nic zaujatého. Pokud máš nějaký zdroj, který tvrdí, že k omezování obyvatel Brna ve svobodě pohybu nedocházelo, velmi by mě to překvapilo. --Dezidor (talk) 12:35, 8 May 2009 (UTC)
Já se domnívám, že si správně nepochopil, co jsem ti chtěl sdělit. Nepozastavoval jsem nad tím, že došlo k omezení svobody pohybu a fakticky zastavení života v Brně a taky jsem řekl, že k tomu klidně dojít mohlo. Na místě jsem nebyl a mé informace jsou omezené. Co mě ale znepokojuje je skutečnost, že ty o tom píšeš jako by to byla daná pravda, byť se jedná o věc značně kontroverzní. Tím dochází k porušování principu NPOV. To je nevhodné. Mě osobně to může být jedno, já si nahrávám na commons svoje fotky a těší mě to. Obecně vzato ale, když tohle bude pokračovat, vystavuješ se riziku, že to fakt někdo začne řešit a třeba i dost nevhodným způsobem (viz diskuze na cs.wiki, mnohé ohledně fotek jsou dost hnůj). Vážně si myslíš, že stojí opravdu zato to sem neustále cpát? Jaký má encyklopedický význam fotka vylidněného Brna? nebo dejme tomu jediné restaurace které se nebála otevřít? Jaký má smysl vnucovat svůj úhel pohledu ostatním čtenářům, které popravdě řečeno nezajímá a kteří chtějí vidět co se jasně na snímku odehrává? Tady nejsme v politickém fóru, tady se mají objevovat využitelné fotografie. Já to taky nedělám a nikdo ostatní taky ne. Bylo by fér vzít toto na vědomí. Aktron (talk) 12:55, 8 May 2009 (UTC)
Že došlo k ochromení života v centru Brna (nikoliv Brně, jak píšeš) a omezení obvyvatel ve vstupu do centra je fakt. Jistě se můžou lišit názory, zda to bylo správné či nikoliv, ale samotné ochromení a přemrštěná varování a "doporučení" jsou opět fakt. Význam fotek tkví v potenciální využitelnosti pro projekty typu Wikizprávy. Navíc fotografie centra města a ulic jako Mečová mají význam i bez vztahu k v minulosti aktuálním událostem, fotka policejní techniky se také hodí a jsou tam i požitelné fotky pro článek o tzv. Antikonflitním týmu Policie ČR [1]. Stejně tak je se hodí do článku o KSM a jeho symbolice. --Dezidor (talk) 13:30, 8 May 2009 (UTC)
Myslím, že narozdíl od tónu předchozích příspěvků se na tomhle shodneme :-) Ale pozor, stále je rozdíl fotka liduprázdného Brna a policejních vozů :-) --Aktron (talk) 19:42, 8 May 2009 (UTC)
Myslím, že krom zbytečně hodnotícího sousloví "nepodlehly hysterii" jsou názvy těch fotek poměrně věcné a popisné, přičemž je nesmysl označovat tyto fotky za zbytečné či nepoužitelné. Názor, zda podnikatelé rozumně vyhodnotili rizika a situaci anebo zda podlehli hysterii, by asi opravdu neměl patřit ani do názvu fotky, ani do jejího popisu. --ŠJů (talk) 20:07, 10 May 2009 (UTC)


File:Koně v Boňkově (10).jpgEdit

Is Koně v Boňkově a breed (cs:Kategorie:Plemena koní)? If not: Do you know the breed oft the horses? --Kersti (talk) 10:32, 27 May 2009 (UTC)

It is not breed, but location of the photo. I have no idea about breed. --Dezidor (talk) 10:34, 27 May 2009 (UTC)

Tip: Categorizing imagesEdit

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Ελληνικά | English | Esperanto | español | فارسی | suomi | français | galego | עברית | magyar | íslenska | italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | norsk bokmål | polski | português | português do Brasil | română | русский | slovenčina | slovenščina | српски / srpski | svenska | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | +/−


Hello, Dezidor!

Thanks a lot for contributing to the Wikimedia Commons! Here's a tip to make your uploads more useful: Why not add some categories to describe them? This will help more people to find and use them.

Here's how:

1) If you're using the UploadWizard, you can add categories to each file when you describe it. Just click "more options" for the file and add the categories which make sense:

2) You can also pick the file from your list of uploads, edit the file description page, and manually add the category code at the end of the page.

[[Category:Category name]]

For example, if you are uploading a diagram showing the orbits of comets, you add the following code:

[[Category:Astronomical diagrams]]
[[Category:Comets]]

This will make the diagram show up in the categories "Astronomical diagrams" and "Comets".

When picking categories, try to choose a specific category ("Astronomical diagrams") over a generic one ("Illustrations").

Thanks again for your uploads! More information about categorization can be found in Commons:Categories, and don't hesitate to leave a note on the help desk.

BotMultichillT 05:46, 28 May 2009 (UTC)

File:Kocanda.jpgEdit

Ahoj, zkus prosím doplnit popis a případně opravit kategorii u File:Kocanda.jpg. V rozcestníku cs:Kocanda jsem žádnou Kocandu v okrese Havlíčkův Brod nenašel a obrázek není ani zařazen v žádném článku ani popsán tak, aby šlo najít, o kterou Kocandu jde. Zatím jsem to zakategorizoval pod tu Kocandu, která se mi zdála nejbližší, ale obávám se, že to asi není ta správná. --ŠJů (talk) 23:10, 26 August 2009 (UTC)

http://www.mapy.cz/#mm=TP@x=135088768@y=134460160@z=13 --Dezidor (talk) 09:47, 27 August 2009 (UTC)

ZbýšovEdit

Čau, kdybys nahrával ještě nějaké fotky ze Zbýšova, hoď je prosím do kategorie Category:Industrial Railway Museum in Zbýšov. A taky jsem všiml, že na fotce File:Muzeum průmyslových železnic (24).jpg jsi mě odchytil i s mojí sestrou... :-) --Harold (talk) 20:57, 29 September 2009 (UTC)

Asi jsem slepej nebo jsi někde hodně v dáli a ještě s vlasama. Aspoň někdo nahraje některé fotky v lepší kvalitě, u některých z interiéru jako tato to jistě bude zapotřebí. --Dezidor (talk) 09:07, 30 September 2009 (UTC)

Takové ty dvě kráčející postavičky vlevo od vlaku. :-) Jo, něco určitě nahraju, mám i pár fotek vlaku na volné trati, nicméně zatím jsou ještě ve foťáku. --Harold (talk) 12:21, 30 September 2009 (UTC)


File source is not properly indicated: File:Karosa_v_Bílovicích_nad_Svitavou.jpgEdit

العربية | asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | español | euskara | فارسی | suomi | français | galego | עברית | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | português do Brasil | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
 
This media may be deleted.
A file that you have uploaded to Wikimedia Commons, File:Karosa_v_Bílovicích_nad_Svitavou.jpg, is missing information about where it comes from or who created it, which is needed to verify its copyright status. Please edit the file description and add the missing information, or the file may be deleted.

If you created the content yourself, enter {{Own}} as the source. If you did not add a licensing template, you must add one. You may use, for example, {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} or {{Cc-zero}} to release certain rights to your work.

If someone else created the content, or if it is based on someone else's work, the source should be the address to the web page where you found it, the name and ISBN of the book you scanned it from, or similar. You should also name the author, provide verifiable information to show that the content is in the public domain or has been published under a free license by its author, and add an appropriate template identifying the public domain or licensing status, if you have not already done so.

Please add the required information for this and other files you have uploaded before adding more files. If you need assistance, please ask at the help desk. Thank you!

High Contrast (talk) 20:31, 21 November 2009 (UTC)

VrbovecEdit

Ahoj Dezidore, díky za opravu toho Vrbovce, jsem se drobet seknul :-´) --Podzemnik (talk) 08:54, 22 January 2010 (UTC)

Dead fishesEdit

Hi Dezidor, please put images of dead fishes like File:Pstruh duhový (3).jpg into category:dead fishes. Greetings, -- Ies (talk) 10:26, 21 February 2010 (UTC)


File:Kalhov, znak.jpgEdit

Wikimedia Commons does not accept derivative works of non-free works such as File:Kalhov, znak.jpg. It only accepts free content, which is images and other media files that can be used by anyone, for any purpose. Reproductions of copyrighted works are also subject to the same copyright, and therefore this file must unfortunately be considered non-free. For more information, please read Commons:Derivative works and Commons:Freedom of panorama. You can ask questions about Commons policies in Commons:Help desk. The file you added will soon be deleted. If you believe this file is not a derivative work of a non-free work, please explain why on the file's talk page.

беларуская (тарашкевіца)‎ | български | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | español | français | hrvatski | italiano | magyar | македонски | 日本語 | polski | português | português do Brasil | русский | slovenščina | suomi | svenska | ไทย | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

--Lokal_Profil 13:59, 20 March 2010 (UTC)

Sorry about that. Mistaken nomination by me. I've closed the deletion request as "kept". /Lokal_Profil 15:29, 24 March 2010 (UTC)

File:Kosatec síťovaný.jpgEdit

Hi Dezidor - this file appears to be corrupted; it gives a warning: "This file may contain malicious code, by executing it your system may be compromised". Can you try re-uploading it? Or should it just be deleted? - MPF (talk) 09:35, 29 March 2010 (UTC)

I have no idea what happened. Delete it. I will re-upload in future. --Dezidor (talk) 09:56, 29 March 2010 (UTC)

KategorizaceEdit

Ahoj, prosím respektuj zejména u kategorií category:Czech Republic a category:Prague šablonu, která říká: Toto je hlavní kategorie nebo podkategorie, jejíž obsah je třeba pravidelně třídit. Mnoho obrázků a multimediálních souborů by mělo být přesunuto do správné podkategorie nebo i do více podkategorií. Mohou být vytvořeny i nové podkategorie. Jak správně kategorizovat naleznete zde. Trochu mě překvapuje, že to musím připomínat tak zkušenému uživateli, jako jsi ty. --Daniel Baránek (talk) 22:16, 29 March 2010 (UTC)

Školu Na Smetance jsem chtěl lépe zakategorizovat sám, ostatně mám dojem, že sem již její jinou fotku na Commons nahrával, takže by to šlo udělat zkopírováním kategorií. Kategorii pro Jetřebí hory jsem tu nenalezl a nebyl jsem si jistý, zda do ní dávat i fotky objektů, ne pouze jejich přírodu a pohledy na kopečky. Stejně tak bych nedokázal určit, které všechny fotky jiných autorů tam patří, a popravdě řečeno, bych je ani neměl chuť vyhledávat. Nechal jsem to tedy na někomu jiném. --Dezidor (talk) 06:54, 30 March 2010 (UTC)

Děkuji za pomoc s kategorizací některých mých fotek. Kategorie na Commons jsou pro mě ještě nepřehlednější než na csWiki - tím spíš, že jsou tady většinou v angličtině a občas i v češtině. --Bazi (talk) 20:01, 5 April 2010 (UTC)

Pro mě jsou zmatené taky, hlavně nikdy člověk nevymyslí, jaké všechny tam přidat. Samotného mne moc kategorizace nebaví a nechávám ji často na jiných (stačí s přečíst tuto diskusní stránku a kritiku za to), ale když projíždím cizí fotky, občas tam nějakou kategorii tu přidám. --Dezidor (talk) 20:23, 5 April 2010 (UTC)

Ještě jednou děkuji za spolupráci, tentokrát s typy tramvají na mých fotkách. Na přesné určení jsem si netroufal, protože se v nich nevyznám, a nechtěl jsem to odhadovat jen od oka. Pokud budu přidávat další fotky s tramvajemi, dovolím si zařazovat je raději obecně, abych to přesné určení nechal na někom, kdo tomu rozumí. --Bazi (talk) 20:54, 29 April 2010 (UTC)

Klidně to nadkategorie, on to pak vždy někdo zakategorizuje lépe. Srozumitelná evidence podle čísel vozů a typu je kdyžtak zde: http://www.bmhd.cz/evidence-dpmb/evidence.php Snad jen, že tamní Tatra T3P je tu vedena jako Tatra T3R.P. --Dezidor (talk) 20:59, 29 April 2010 (UTC)


Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

--Mormegil (talk) 19:36, 3 May 2010 (UTC)

CowsEdit

Hi Dezidor, where did you take these photos? I guess it's better to categorize them under Category:Cattle by country instead of just "cows" :-) --:bdk: 16:34, 21 July 2010 (UTC)

Czech Republic, Vysočina Region. --Dezidor (talk) 16:38, 21 July 2010 (UTC)
Thanks --:bdk: 16:48, 21 July 2010 (UTC)


Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Fernrohr (talk) 21:21, 23 August 2010 (UTC)

Identifikace místa File:Osobní vůz.jpgEdit

Ahoj, dokážeš určit, na kterém nádraží jsi vyfotil File:Osobní vůz.jpg? --ŠJů (talk) 22:11, 26 August 2010 (UTC)

Nejspíš Pardubice hlavní nádraží, možná Kolín či něco jiného mezi Prahou a Českou Třebovou. --Dezidor (talk) 22:28, 26 August 2010 (UTC)
Dík. Tak to necháme do budoucna, z pardubických nástupišť zatím žádný snímek pro porovnání nemáme, hodil jsem to zatím do trati 010. --ŠJů (talk) 00:37, 27 August 2010 (UTC)
Podle tohohle: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003265-28-rijen-S-jizdenkou-z-hypace-bylo-nam-do-place-1.asp (foto: http://www.vlaky.net/upload/images/reports/003265/04.jpg) to budou Pardubice. Stejné sloupy, stejný spodek střechy, stejný typ podchodu. --Dezidor (talk) 07:19, 27 August 2010 (UTC)

MiG-21 or Su-9Edit

Hello, You're right on these two photos File:Letecké muzeum Kbely (1).jpg & File:Letecké muzeum Kbely (225).jpg, I identified different aircraft. I have some difficulties to see the difference but now it corrected. Duch.seb (talk) 16:53, 7 September 2010 (UTC)

VěžeEdit

Ahoj, mohl bys dát prosím do pořádku tento obrázek? Bez popisku a kategorizace je na commons úplně k ničemu. --Daniel Baránek (talk) 19:58, 12 September 2010 (UTC)

No, pro věže jsou samostatné kategorie, které takže i bez uvedení přesného místa smysl mají. Podívám se na to někdy, slibuji tak do týdne. Pokud bys měl náladu ty, tak je to někde mezi Chocní a Václavicemi. Konkrétně ve Václavicích jsem byl vlakem v 17:27 a tohle bylo foceno v 17:09 napravo po směru jízdy. --Dezidor (talk) 21:29, 12 September 2010 (UTC)

k jisté fotceEdit

Dezidore, prosím tě, nestalo se ti něco, že doslova blbneš a fotíš tohle? Tahle fotka má jako dokumentovat brněnskou vozovnu? Chceš mi jako tvrdit, že stejný snímek při troše prasáctví nezvládne "naaranžovat" doma (nebo jinde) kdokoliv v tomto státě? Kdyby záleželo na mě, tak bych byl pro smazání téhle fotky. Mě by nevadila fotka středověkého WC na nějakém hradě. Ta by něco dokumentovala, ale tohle je fakt příliš. Fakt zkus prosím trošku víc uvažovat než něco vyfotíš. Nebo chceš fotit aji každé hovno (tím mám na mysli stolicu), které někde uvidíš? --Kirk (talk) 00:23, 6 November 2010 (UTC)

To máš jako s touto fotkou. Jistě by to šlo dovést kamkoliv v ČR i ve světě a vyfotit to tam. Na druhou stranu to bylo, stejně jako fotka předchozí, součástí dne otevřených dvěří v oné vozovně. Navíc pokud mi vyčítáš řazení do kategorie, které jsi odstranil, tak si stěžuješ u špatného člověka. [2] --Dezidor (talk) 10:40, 6 November 2010 (UTC)
„Tramvaje v Brně (13)“ je pěkně nepatřičný název stejně jako popis. Vůbec z toho nepoznám, co na té fotce je. Takže co na té fotce je? Dokud z toho není jasné, co to zobrazuje, tak je to fotka úplně na nic. Já tam vidím jen jakési harampádí neznámého účelu. A pokud jde o nějaký posraný hajzl, tak to snad není nutné fotit. To už se dá považovat za úchylnost. --Kirk (talk) 13:21, 6 November 2010 (UTC)
Kirku, pokud nepoznáš, co na té fotce je, a z názvu a popisu souboru vidíš, že to nepoznal ani autor fotky, tak to vůbec neznamená, že nemělo smysl dotyčné předměty fotit ani že tyto fotky nemají smysl. Ty předměty jsou vyfocené docela dobře, takže by ses k řešení tvého problému měl obrátit spíše na někoho, kdo se vyzná v příslušných dopravních technologiích, jestli nepozná, co to je (ač jsem k oboru nemíval daleko, tak se přiznám, že ani já netuším, o co jde). Pokud je snímek zařazen v kategorii vozovny, tak je nenulová pravděpodobnost, že ho tam někdy v budoucnu najde někdo, kdo rozumí věcem, které se nacházejí ve vozovnách. Co se týče té první fotky, tak pokud bychom se měli řídit subjektivními dojmy, že některé věci jsou vhodné k focení a jiné z principu ne, tak tu za chvíli nebude všeobecný vzdělávací projekt, ale jakási Strážná věž se stále stejnými obrázky jásavých barev a monotónních témat a úhlů pohledu. Ostatně třeba zrovna v článku s tajemným názvem Toaletní kartáč (pod tím názvem bych čekal nejspíš kartáčový hřeben na vlasy, článek je o záchodové štětce) chyběla jakákoliv fotka související s reálným použitím. Fotky detailů staveb včetně fotek jejich technického či sociálního zázemí a vybavení patří do kategorie příslušné stavby stejně jako fotky jejich exteriérů - není důvod ke zbytečným výjimkám. Kdyby o fotkách rozhodovali jen potěmkinovci, tak by sbírka fotek nepodávala reálný obraz světa a objektů a dějů v něm. Čerstvě nahozené průčelní fasády a nablýskané nikým nedotčené záchody jsou jen zlomkem obrazu světa. --ŠJů (talk) 04:15, 1 December 2010 (UTC)

Image rotatingEdit

Hi Dezidor, to get images rotated by the rotatebot use the tag {{rotate|degree}}.

  • {{rotate|90}} for a rotating of 90 degrees clockwise.
  • {{rotate|180}} for a rotating of 180 degrees clockwise.
  • {{rotate|270}} for a rotating of 270 degrees clockwise = 90 degrees counterclockwise.

The bot will rotate the image after some minutes (and of course will also delete the then useless tag). -- Ies (talk) 16:46, 1 December 2010 (UTC)

I know how to rotate image (see history of my edits). Now I am uploading (with really slow speed connection) and will add templates after I will finish with uploading. --Dezidor (talk) 16:53, 1 December 2010 (UTC)
Sorry for disturbing. Users that don't know how to rotate images on their own computer are usually not familiar with the rotatebot... -- Ies (talk) 18:08, 1 December 2010 (UTC)

SouřadniceEdit

Ahoj, tak jsem neměl do čeho píchnout, tak jsem ti asi k 10-15 fotkám z Prahy a Brna přidal souřadnice. Není toho moc ale ono to vypisuje že "zbývá 10 400" tak nehodlám dělat zbytek ;-) ale kdybys nááhodou chtěl tak samozřejmě nástroje jsou ;-) Kdyžtak až budu mít chuť a nebude se mi chtít dělat nic jinýho tak zase kousek udělam. Aktron (talk) 16:21, 2 January 2011 (UTC)

Jo díky. S mapamy teď pracovat moc nehodlám, jsem připojen na veřejnou bezdrátovou síť a ta rychlost načítání mě ničí. U načítání fotek na Commons to není tak hrozné, páč dám nahrát a dělám něco jiného, ale ty čtverečky u map mě vážně ničí. Na druhou stranu bych tomu ani moc nedal, kdybych měl připojení rychlé, stejně jako dřív. Každopádně díky za kategorizaci, kdybys potřeboval cokoliv upřesnit, pokusím se v paměti vylovit k fotografii nějaké podrobnosti. PS: Není nějaký nástroj, který mi vypíše všechny mé fotky, na kterých je šablona location possible? --Dezidor (talk) 17:08, 2 January 2011 (UTC)
Ad nástroj: To nevím, ale tento je lepší. --Aktron (talk) 20:36, 2 January 2011 (UTC)

piz join usEdit

 
Join Wikiproject USA


— Preceding unsigned comment added by E4337yewuu (talk • contribs) 11:29, 3 January 2011 (UTC)

Location not applicableEdit

Zdravím. Kategorie Category:Location not applicable je určena primárně pro ty soubory, u nichž lokalizaci z principu nelze určit, resp. nedávala by smysl (například grafiky, diagramy či kresby vytvořené na počítači atd.). Pro případ fotek, které byly pořízeny na konkrétním místě, ale lokalizaci se nepodařilo zjistit (popřípadě se ji nepodařilo zjistit tak přesně, aby ji bylo možno zapsat souřadnicemi), je obecně určena (v případě potřeby) spíše kategorie Category:Unidentified locations. Odstavené, ale i provozované železniční vozy (i tehdy, když jsou vyfoceny bez okolí) patří mezi objekty, u nichž může být relevantní údaj, kde zrovna se v dobu vyfocení nacházely (kde byly odstaveny, kde byly nasazeny v provozu) - tedy nejde ani o případ, kdy by lokalizační údaj byl z principu neužitečný (i když nemusí zajímat úplně každého uživatele). Pokud si chceš pro svou potřebu značkovat své fotky, u kterých jsi vzdal snahu zjistit přesné souřadnice, tak by asi bylo lepší najít nějaký jiný způsob, třeba nějakou uživatelskou kategorii nebo šablonu. --ŠJů (talk) 15:02, 3 January 2011 (UTC)

Postupoval jsem podle toho, kde je lokalizace z principu neužitečná a nedávala by smysl. Typicky fotka jídla na talíři, interiér jedoucí tramvaje či vlaku, kde není vidět exteriér, detail květu zahradního kultivaru kytky, plod ovoce u mě na stole. Samozřejmě se teď bavím o smysluplnosti kategorizace souřadnicové, nikoliv textové a kategorizační. Jistě je u interiéru tramvaje smysluplné uvést, v jakém městě je provozována, ale pokud jsou tam za okny vidět jen fleky či šmouhy, není důvod dávat souřadnice. --Dezidor (talk) 15:51, 3 January 2011 (UTC)
(Asi se ti umázl konec textu, tak reaguji na to, co vidím.) S detailem jídla na talíři nebo abstrahované fotky drobného spotřebního zboří lze ve většině případů souhlasit (nejde-li o nějakou jedinečnou úpravu jídla typickou pro nějaký konkrétní podnik nebo o jídlo vytvořené v rámci jedinečné události, třeba pokusu o rekord). U těch interiérů vozidel souhlasím s tím, že většinou nemá smysl k nim dávat souřadnice, ale jako "not applicable" bych to asi neoznačoval - ony ty souřadnice v podstatě "applicable" jsou, ale ne "applied". (Lokalizaci je vhodnější v takových případech provést třeba jen zařazením do kategorie trati či alespoň dopravce.) U dlouhodobě odstavených vozidel mohou mít souřadnice smysl, i když je fotka jen z interiéru. Také z hlediska dokumentace provozu může mít lokalizace (aspoň formou popisu fotky, když už ne přímo souřadnicemi) i u interiérů vozidel smysl: na fotce je někdy vidět obsazenost vozidla, sociální složení cestujících, charakteristická poškození interiéru atd. Ale šlo mi hlavně o to, že někteří kolegové občas používají kategorii Category:Location not applicable spíš ve významu "už si nepamatuju a nedokážu přesně určit, kde (případně co) jsem to vyfotil", a to je případ, kdy je to špatně, protože ten patří do "unidentified locations". --ŠJů (talk) 15:49, 3 January 2011 (UTC)
Neumázl, z neznámého důvodu mi zhasla obrazovka notebooku a tak jsem před restartem po slepu uložil tabulátorem a enterem rozepsaný text. Doplňuji, co jsem chtěl napsat. Na to, co jsi teď napsal, odpovím, až si to přečtu. --Dezidor (talk) 15:51, 3 January 2011 (UTC)
Už chápu, kde je problém. Lišíme se asi v chápání smyslu té kategorie. Chápuji ji jako technickou kategorii, do které patří fotky, které nemá smysl označovat konkrétním místem na mapě. This is a category for images and galleries for which a geocoded location isn't possible, isn't useful, or would otherwise not make sense... This category is mutually exclusive with Category:Media with locations.
Zmínka např. o regionu výskytu motýla na květu, lese u houby na detailu kmene, místě provozu tramvaje či něčeho podobného se s kategorií nevylučuje, geocoded location ano. --Dezidor (talk) 16:01, 3 January 2011 (UTC)
Myslím, že třeba zrovna u organismů v jejich přirozeném biotopu (nebo třeba hornin v místě jejich původu) jsou souřadnice pro odborníka vždycky zajímavé - dá se z nich zjistit oblast výskytu (každý biologický druh má své místní variace, tak jako jsou typické určité rysy lidí v určitých regionech), u houby či rostliny je vždycky relevantní, v jakém biotopu, na jakém svahu, v jaké výšce atd. se vyskytuje. Pokud člověk k takové fotce dokáže souřadnice určit, tak smysl mají úplně stejný jako třeba u ulic a budov, jen se mnohem hůř určují, pokud si je člověk nezměřil na místě nebo si přesně nepamatuje, kde fotil. "Mutually exclusive" znamená, že se ty možnosti vzájemně vylučují, t. j. že fotka, na které jsou souřadnice, logicky nemůže být označena "not applicable". Ale "not applicable" by neměla být označena ani žádná fotka, na které by souřadnice hypoteticky mohly být. "Užitečnost" (usefullness?) údajů je velmi relativní - obecně předpokládám, že užitečný je co nejpřesnější popis fotky, i když komukoliv (třeba i uploaderovi v okamžiku nahrávání) se může někdy zdát kterýkoliv údaj nepotřebný. U detailů věcí je smysluplnost souřadnic, pravda, obecně na pováženou. Nejde ale jenom o to, jestli okolí věci přímo je vidět, ale i o to, jestli věc má k místu, kde byla vyfocena, nějaký vztah - jinak řečeno, jestli by tam tu věc člověk hledal, jestli tam patří, jestli má nějakou logiku, že se v danou chvíli vyskytla zrovna v daném místě - čím jedinečnější a konkrétnější věc, tím je ten vztah silnější. Jinak postupuji podobně jako ty - pokud je fotka z interiéru jedoucího vozidla a není vidět nic z okolí, tak většinou souřadnice spíš nepoužiju (ani kdybych si je dokázal přesně vybavit), popřípadě je sice uvedu, ale nějak potlačím, aby ikonka fotky nelezla do map. Je třeba si uvědomit, že mezi "location applied" a "location not applicable" je určitá šedá zóna, kdy souřadnice z nějakého důvodu použity nejsou, ale hypoteticky by mohly být a dávaly by smysl (typicky třeba ty vraky v České Třebové). Potíž se souřadnicemi mám třeba také u podzemních fotek (z metra a podobně), protože nemám vhodnou mapu, ale to je také případ, kdy já určení souřadnic sice vzdám (nebo střílím těžce od boku), ale teoreticky je možné je přesně určit. Zvláštním případem může být i to, když člověk fotí v soukromých prostorech a uvádět souřadnice b bylo netaktní vůči majiteli či uživateli - to je také případ, který nepatří do "not applicable". --ŠJů (talk) 20:34, 4 January 2011 (UTC)
U rostlin jsem psal záměrně o zahradních kultivarech, kde je to do očí bijící. U některých těch fotek květů bych dnes s přesností na metr určil, kde byly pořízeny, ale je typicky jedno, když není vidět okolí, zda detail květu růže v kontejneru vyfotím v obchodě, kde se prodává, či po zakoupení v něm a vysazení v Praze, Věži, Ústí nad Labem či Vyškově. Ale jinak, podle toho, co oba píšeme, nevidím u drtivé většiny mou ošablonovaných fotek mezi námi rozpor. --Dezidor (talk) 03:45, 5 January 2011 (UTC)


Category:PlantsEdit

Please understand that this is NOT a correct category for your images! -- Ies (talk) 21:46, 26 February 2011 (UTC)

Pokud se ti to nelíbí, dávej je do jiné. --Dezidor (talk) 19:58, 27 February 2011 (UTC)

File:Obchod a tolerance, Brno - Lužánky.jpgEdit

Hi Dezidor, can you make an English discription too please. I would like to use it somewhere. thank you Lotje ʘ‿ʘ (talk) 16:43, 13 March 2011 (UTC)

Done. --Dezidor (talk) 17:59, 13 March 2011 (UTC)

Kategorizace dle lokalityEdit

Ahoj, nějak jsem nepochopil, jaký má smysl, žes mi zařadil fotky do kategorie Unidentified locations in Prague. Ty fotky mají přesně určující název a popis a k tomu jsou opatřeny GPSkou, o nějaké neidentifikovaném místě tedy nemůže být řeč. To je problém místo přidání téhle technické kategorie rovnou kategorizovat minimálně do Category:Modřany a tím ušetřit dalším lidem práci? Nemluvě o tom, že fotka do té kategorie nepatří. — Jagro (talk) 20:53, 27 March 2011 (UTC)

Snažím se teď o to, aby u kategorií, kde není uvedena zakategorizována lokalita (ačkoliv je okolí tramvaje významným způsobem vidět), ale jen typ vozidla v Praze, bylo uvedeno i místo. Všiml jsem si, že to často zapadne, ačkoliv tam kromě tramvaje je vidět třeba i celá ulice. Nejčastěji teda u mých fotek, ale to je jiná kapitola. Opravdu u mnohých míst neznám katastrální hranice, abych napsal přesně čtvrť. U některých fotek čtvrť rovnou doplňuji, ale mám poslední půl roku takový zásadní problém, že si neplatím internet, ale připojuji se na jednu veřejnou bezdrátovou síť, která funguje strašně pomalu. Pokud vedle toho ještě něco nahrávám či stahuji, mapa se pomalu nenačte, natož abych s ní pak mohl rychle a smysluplně pracovat. Název kategorie Unidentified locations in Prague asi není přesný, ale odvodil jsem tento způsob z editací Dan Baránka, který také občas tímto způsobem kategorizuje nejen fotky jen lokalitou nejasné, ale i podle lokality jen hlouběji nezakategorizované. --Dezidor (talk) 21:41, 27 March 2011 (UTC)

File:Rakvere 5488.jpgEdit

Hei! Could you please clarify where exactly you took this photo or what house is it. I suspect the house is not in Rakvere as it has the coat of arms of Narva on it. 90.190.114.172 13:30, 22 April 2011 (UTC)

Yes, it looks like photo from of Narva. According metadata this photo File:Narva, pevnost.jpg was made in a similar time. --Dezidor (talk) 14:04, 22 April 2011 (UTC)
I found out it's the railway station and as it needs renaming anyways, I requested more exact name. (But in English, you may translate the reqest to Czech if you like.) 90.190.114.172 15:04, 22 April 2011 (UTC)

File:Hostivařský_lesopark,_umazané_dítě.jpgEdit

 
File:Hostivařský_lesopark,_umazané_dítě.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Civa (talk) 13:40, 1 May 2011 (UTC)

False and FalselyEdit

One of the joys and problems with the English language is its subtlety. While "Untrue, not factual, factually incorrect / Based on factually incorrect premises" are all correct, the implication with "false" is always that the person knew that the statement was wrong. My desk dictionary includes "deceitful", "without sincerity", "deceiving", and "untruthful". The OED definition is similar and includes "purposely untrue".

"Incorrect" is a much safer word for most purposes as it suggests simple error, without excluding the possibility of purposeful wrong.

Regards,      Jim . . . . Jameslwoodward (talk to me) 22:48, 12 May 2011 (UTC)

File:Nový_les_u_Kuksu_(9).jpgEdit

 
File:Nový_les_u_Kuksu_(9).jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

alofok* 10:34, 22 May 2011 (UTC)

Please give images good descriptionsEdit

العربية | català | čeština | dansk | Deutsch | English | español | suomi | français | galego | עברית | magyar | italiano | 日本語 | македонски | മലയാളം | Nederlands | occitan | polski | português | русский | українська | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | +/−


I noticed you've uploaded File:Budapešť 0393.jpg and I thought I should draw your attention to a common error.
Please give some thought to writing a good description of uploaded images. This ensures that they can be used. It also helps those that review and improve categories do a better job, which also ensures that images will get used in novel and interesting ways. Thanks, and happy editing!

-- RE rillke questions? 16:58, 31 May 2011 (UTC)

I have about 1000 images of Budapest to upload. After uploading them I can start with descriptions and categories. --Dezidor (talk) 18:39, 31 May 2011 (UTC)
Nice to see some good pictures here, it was just a notification. -- RE rillke questions? 18:47, 31 May 2011 (UTC)

I think one rotation by 90° is enough. :) -- RE rillke questions? 20:10, 7 June 2011 (UTC)

 :-) It is. --Dezidor (talk) 16:06, 8 June 2011 (UTC)

PopisEdit

Ahoj Dezidore, opravdu je to tak velký problém nahrávat už otočené fotky (zvládne to i ten nejprimitivnější prohlížeč obrázků) a lépe je popisovat, nebo alespoň kategorizovat (místo Category:Prague tam dát alespoň Category:Suchdol (Prague))? Fotka tohoto typu s popiskem Výhled z cesty u Suchdola je v takovémto stavu k ničemu - jen málokdo kromě tebe bude vědět, kde to je a co na obrázku vlastně je, takže fotka je naprosto nepoužitelná. (O kvalitě fotky raději pomlčím.) --Daniel Baránek (talk) 07:26, 24 June 2011 (UTC)

To je fakt problém tu fotku alespoň otočit?! — Jagro (talk) 09:45, 25 June 2011 (UTC)
Vždyť jsem tam dal šablonu na robotické otočení. --Dezidor (talk) 09:47, 25 June 2011 (UTC)
Problém s otáčením až na Wikipedii je trojí:
  1. Protože na wiki zůstávají všechny verze obrázku, tak když obrázek neotočíš, zbytečně tím zatěžuješ kapacity wiki. Obrázek pak zabírá dvojnásobné množství místa na serverech wiki: původní neotočený obrázek + otočený.
  2. Bot obrázek otáčí se strašným zpožděním, takže se stává, že obrázek zůstává neotočený i třeba týden. Bot by tady měl být IMHO především proto, když obrázek nahraješ neotočený omylem a ne když se ti nechce obrázek otáčet ve vlastním PC.
  3. Ne vždy je robot schopen obrázek otočit. Pak je takový obrázek ke smazání, anebo musíš stejnak obrázek ve vlastním PC otočit a nahrát znova.
No a konečně pořád nechápu, v čem je problém. Každý prohlížeč obrázků má funkci otáčení obrázků. Nechápu, proč máš tak velký problém s tím, abys kliknul na jediné tlačítko, kterým se obrázek otočí. I kdybys měl pomalý počítač, stále je to operace na pouhých několik sekund. --Daniel Baránek (talk) 10:08, 25 June 2011 (UTC)
PS: Byl bych nerad, abys to chápal jako moji buzeraci. Pochop ale, že neotočené obrázky jsou pro wikipedii (a někdy i pro wikipedisty) zbytečnou zátěží. A podobně je to s nekategorizovanými a špatně popsanými obrázky. Když bude v Category:Prague několik set obrázků, bude to, jako by ty obrázky neexistovaly, protože nikdo nebude mezi několika sty obrázky hledat, jestli tam náhodou není nějaký obrázek, který by se mu hodil, ale rovnou si najde kategorii, kterou potřebuje. --Daniel Baránek (talk) 10:13, 25 June 2011 (UTC)
Co se bodu 2 a 3 týče, tak jde jen o momentální poruchu, jinak bot funguje v zásadě velmi dobře a 4x (v 6, 12, 18 a 24 hodin) denně. K bodu 2 ještě dodávám, že obvykle věc nehoří. Co se bodu jedna týče, tak nevím o tom že by tento problém projekt Commons trápil, minimálně žádnou akutní výzvu jsem v tomto smyslu nezaznamenal. Co by stálo za úvahu je zdokonalit Commons tak, aby soubory po nahrátí normálně stály, jak mají, stejně jako fotky v mém prohlížeči fotek. Nejsem však technik a programátor, abych to uměl udělat. V prohlížeči stojí fotka natočená jak má podle pohohy foťáku při focení, ale když ji nahraju, tak leží. Aby stála i na Commons, musím na ni v ACDSee provést nějakou úpravu a to ne otočení, protože tam je otočena správně. Jen doplňuji, že pokud mám navíc fotek ve složce třeba 400 a edituje je průběžně a nahodile, tak je pak vizuelně na první pohled (lze to až při blížším pohledu na data o ní) problém zjistit, která fotka byla již editována a bude po nahrátí otočena správně a která needitována a sice stojí správně, ale po nahrátí si lehne. --Dezidor (talk) 10:31, 25 June 2011 (UTC)

Aha... a v jiných prohlížečích se ti obrázky taky zobrazují otočené? Nebo je to jenom problém ACDSee? Ad bod 3 - tohle mi nepřijde jako momentální problém, ale jako problém toho obrázku. Důvodem, proč bot nechce obrázek otočit, je nejspíš ten, že jsi s obrázkem už nějak manipuloval a bot není schopen se s tím vyrovnat. Ad akutní výzva - no, každý rok probíhá na wikipedii "žebračka". Když to domyslíš, tak ty vybrané peníze jdou mimo jiné i na paměťové kapacity, z nichž nejvíce samozřejmě zabírají obrázky. Investovat pak vybrané peníze na paměťové kapacity pro neotočené obrázky mi pak nepřijde zrovna efektivní... Ale to samozřejmě není podstata našeho problému. Otázka zní, proč zrovna u Tebe se nahrávají obrázky neotočené, zatímco u všech ostatních žádný problém není. Obávám se, že problém nebude na straně wikipedie... --Daniel Baránek (talk) 10:43, 25 June 2011 (UTC)

Důvodem, proč bot nechce obrázek otočit, je nejspíš ten, že jsi s obrázkem už nějak manipuloval a bot není schopen se s tím vyrovnat. - Není pravda, teď se nějak porouchal a odmítal to otáčet různým uživatelům. Navíc neotočil i fotky, se kterými manipulováno nebylo, takže v tomhle jsi mimo.
Co se prohlížečů týče, mám jen ACDSee a jakýsi předinstalovaný windowsácký "Prohlížeč obrázků a faxů" (tam se zobrazují otočené), který je ovšem fakticky nepoužitelný, páč po otočení v něm se obrázek zmenší z několika mega na několik kilo, což předpokládám nemá dobrý vliv na jeho kvalitu. ACDSee otáčí obrázky automaticky podle polohy foťáku a jsem za to rád, protože jej používám i na prohlížení řady jiných fotek než pro účely Commons, mj. i vlastních osobních fotek či cizích fotek, které mi ukazuje někdo z rodiny či kamarádů. Nevidím důvod proč jej měnit za to, že dělá něco správně a špatně otočená je v něm zobrazena jen třeba jedna fotka z 800. Další prohlížeč či editor si opravdu instalovat nehodlám, takže asi tak. Vzhledem k tomu, že jen Rotatebot (fungují tu i další boti) za svojí existenci otočil 11891 obrázů a otáčí desítky a desítky dalších, nemyslím, že by to bylo jen něco, co řeším já. --Dezidor (talk) 10:57, 25 June 2011 (UTC)

Bude to možná otázka základní soudnosti, ohleduplnosti vs. lenosti. Hranici mezi tím má každý nastavenou nějak. Otáčení obrázků je jedna věc, popisování a kategorizace druhá, nahrávání nekvalitních obrázků nebo obrázků s minimální hodnotou třetí. Pokud se to hromadí, bylo by možná ke zvážení, jestli je ještě stále kvantita důležitější než kvalita a jestli by nestálo za to pořízené fotky nejdřív důkladněji probrat, věnovat víc času a úsilí vyladění menšího množství fotek k dokonalosti, než upload většího množství fotek technicky špatných nebo špatně popsaných nebo špatně otočených apod. To posouzení nechť si provede každý sám v sobě a budiž mu třeba návodem nebo inspirací reflexe ostatních editorů/uživatelů.--Bazi (talk) 21:45, 25 June 2011 (UTC)

Ono je to otázka i další věci, kterou jsi přímo nezmínil, a to preferencí. Třeba já pořizuji fotky pro Commons ve svém volném čase a neberu za to peníze z žádných těch grantů a ani po nich netoužím. Prostě jsem někde na výletě, tak tam fotím a nebo sednu na kolo, pěkně se projedu, ale trasu zvolím záměrně tak, aby na ní byly obce, které nemají na Commons ještě žádnou fotku. Přesto si myslím, že jsem třeba nafotil třeba desítky obcí, články o nichž by fotky jen tak neměly. Respektive někdy by je určitě měly, ale ne nyní. Třeba teď mám na počítači stovky, ne-li tisíce, nenahraných fotek z výletů, pracovních cest, návštěv příbuzných a jiných akcí a je otázkou, zda je lepší ty fotky nahrát rychleji, ovšem s horší kvalitou popisu, většinou bez úprav v grafických programech, méně hlubokou kategorizací, nebo zvolit pomalejší tempo, ale pak třeba mít ty fotky nahrané až za 8 měsíců s tím, že nyní by třeba k obci Zlonín či článku Index On Censorship nebylo vůbec nic. Nejde však pouze o to, co preferovat v tomto směru, ale i o preference osobní. Člověk prostě tu prostě dělá to, co má rád. Proč by taky v volném čase měl dělat něco, co je mu nepříjemné? To bych se na to rovnou vy...kašlal. Proto třeba de facto ignoruji hlasování o nejlepších fotkách (s výjimkou těch fotek roku). Baví mě poskytovat nové fotky, tak dělám hlavně to. Občas mám náladu a kategorizuji svoje i cizí fotky, občas na to zcela kašlu. Co a v jaké kvalitě ještě nahrát je vždy sporné a nejasné, ale vzhledem k tomu, že většina mých na smazání navržených fotek zůstala ponechána a především tomu, že jsem se setkal ze zcela nečekaným použitím některých fotek, které jsem dopředu nedokázal předvídat, jsem v tomto ohledu spíše eventualistou. --Dezidor (talk) 06:51, 26 June 2011 (UTC)
Stovky, ne-li tisíce, nenahraných fotek, u nichž zvažujete, jestli je nahrát rychleji, anebo pomaleji? Vidím, že jsem zůstal nepochopen. Nejde o zvážení, jestli nahrát všechny ty fotky rychle nekvalitně, nebo pomalu kvalitněji. Jde o to vybrat si z nich ty opravdu kvalitní s nejvyšší možnou hodnotou pro Wikipedii a těm se při nahrání důkladně věnovat. Ten výběr nemusí být vždy lehký, ale jde to. Já jsem např. jen během svých tří červnových výletů za brněnským funkcionalismem nafotil bezmála tisíc fotek, ale z nich jsem vybral a nahrál jen necelou stovku. Z Jurkovičovy vily jsem pořídil nějakých 150 fotek, ale nahrál jsem 20. Když už tedy zvažuji svoje priority s ohledem na časové možnosti, raději vyberu menší množství fotek, které důkladně připravím pro nahrání, než abych stejný objem času věnoval nahrání co největšího množství fotek. Jen pro úplnost dodávám, že taky nečerpám peníze z grantů a taky to dělám, protože mě to baví. A snažím se to dělat s ohledem na pokud možno maximální přinos projektu a jeho uživatelům, protože bez tohoto vědomí úžitečnosti by mě to nebavilo.--Bazi (talk) 09:36, 26 June 2011 (UTC)
Bazi, ono jde asi o to, že fotky se sem nenahrávají proto, aby se uploader předvedl, že dělá jen fotky nejvyšší kvality, či vyhrál nějakou soutěž o nejlepší obrázek, ale proto, aby si vybírat mohli uživatelé. Přičemž nezanedbatelnou dokumentační hodnotu mohou mít i fotky velmi slabé kvality, tím spíše fotky průměrné. Z toho hlediska je vždy lepší nahrát fotek více než méně a vždy lepší nahrát dříve než později. Pokud bys nahrál 150 fotek z Jurkovičovy vily místo 20, tak zvýšíš šanci tomu, kdo bude na Commons hledat fotku nějakého detailu, že uspěje. Chceš-li vypíchnout výběr dvaceti fotek, od toho tady na Commons jsou stránky galerií. Pokud máš dvě skoro stejné fotky, z nichž jedna má o něco lepší kompozici a druhá zase o trochu lepší barevné provedení, je lépe nahrát obě a nechat na uživatelích, pro který účel si kterou z nich vyberou, než to rozhodovat předem za ně. Pokud Dezidor nasype 100 fotek do hlavní kategorie Praha, tak dává od té chvíle do budoucna komukoliv šanci, aby je kdykoliv lépe identifikoval, popsal a zařadil, zatímco pokud by si je nechal doma z obavy, aby ho tu někdo nesepsul, tak ty fotky jsou zde pochopitelně zcela nepoužitelné. Zařazení do příliš obecné kategorie sice pár lidí dráždí víc než nezařazení do žádné kategorie, nicméně je to určitě lepší řešení. Dezidorův přístup je v této otázce možná poněkud extrémní, nicméně jeho volba priorit je v tomto zcela správná. Nadto, pokud jsem po Dezidorovi kdykoliv chtěl k nějaké konkrétní fotce upřesnění, vždy jsem se setkal s velmi vstřícnou a rychlou reakcí, a navíc jsem se u Dezidora - narozdíl od některých problémovějších uživatelů - nikdy nesetkal s tím, že by správnou kategorizaci, kterou provede někdo jiný, bojkotoval nebo trval na nějakém nesmyslu - naopak, zpravidla si všimne, pokud někdo jeho fotku zařadí či popíše opravdu špatně.
Ještě co se týče robotického otáčení - rozhodně je lépe nechat si fotku otočit tady botem a ponechat tu pro jistotu uložené obě verze, nežli aby to nezkušený editor otáčel doma nějakým nevhodným programem, který fotce ubere na kvalitě anebo smaže EXIF data. Obecně je lépe spíše doporučovat, aby ten, kdo na Commons nahrává jakkoliv upravenou fotku, pod ni nahrál i původní verzi. Dá tím šanci uživatelům, kteří by si fotku rádi upravili jinak a třeba i lépe. Arumentovat nějakou úsporou místa na serveru mi připadá opravdu mimo mísu. Pokud by hlavní prioritou Commons bylo šetřit místo na discích, tak pak by projekt vůbec žádnou historii ničeho nearchivoval, popřípadě by se rovnou zrušil, protože i ty nejkvalitnější soubory tu zabírají místo. --ŠJů (talk) 17:14, 29 August 2011 (UTC)

File:Fašismus.pngEdit

 
File:Fašismus.png has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

:| TelCoNaSpVe :| 04:21, 25 June 2011 (UTC)

File:Oblast_mezi_Kosteleckými_Končinami_a_Horním_Kostelcem,_auto.jpgEdit

Hello,

The car is a Polish "Żuk" van (at least the cabin), though the leisure "superstructure" is of course not original. Maybe will be useful;)

MělníkEdit

Ahoj, díky za fotky, které jsi vložil do category:Mělník. Jen škoda, že nejsou popsány a rozděleny do subkategorií, které již existují. Časem snad udělám.--Kacir (talk) 21:05, 2 October 2011 (UTC)

BrnoEdit

Ahoj. Tak jsem ty tvoje fotky nějak zakategorizoval, jen netuším, kde jsi fotil File:Brno (147).jpg, File:Brno (146).jpg a File:Brno 5041.jpg. Nepamatuješ se odkud jsou? --Harold (talk) 18:42, 22 November 2011 (UTC)

Díky moc. Teď nemám čas, doma se na to podívám. --Dezidor (talk) 10:24, 23 November 2011 (UTC)
Ta poslední je Krpole, někdě u kostela a FITu VUT. --Dezidor (talk) 11:51, 23 November 2011 (UTC)
Jo, už jsem v obraze, Mojmírovo náměstí. Ty první dvě jsou podle číslování fotek a data a času v exifu zřejmě někde z Denisových sadů nebo Petrova, viz předcházející File:Brno (145).jpg. --Harold (talk) 17:26, 23 November 2011 (UTC)

Jan Nepomuk v PrazeEdit

Ahoj. Pokud si to ještě vybavíš, zkus prosím připsat aspoň příbližné místo (ulici či čtvrť) k fotce File:Socha v Praze 324.jpg. Zkoušel jsem porovnávat s ostatními fotkami na Commons i googlit text nápisu, ale nedopátral jsem se. --ŠJů (talk) 22:03, 26 November 2011 (UTC) A rovnou taky File:Socha v Praze 325.jpg. --ŠJů (talk) 22:04, 26 November 2011 (UTC)

Teď si to nevybavuji, podívám se na to. --Dezidor (talk) 08:51, 13 December 2011 (UTC)

File:Rakvere,_socha_nad_městem.jpgEdit

 
File:Rakvere,_socha_nad_městem.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

FunkMonk (talk) 19:05, 26 December 2011 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely Stefan4 (talk) 22:52, 16 February 2012 (UTC)

Obvodní soud pro Prahu 4.jpgEdit

Zdravím. Musím upozornit, že File:Obvodní soud pro Prahu 4.jpg není fotka budovy Obvodního soudu pro Prahu 4. Dřív tam sice sídlil, ale cca od 2006 už je tam jen Městský soud. OS Praha 4 sídlí ve Vršovicích [3]. --62.245.103.21 17:43, 27 April 2012 (UTC)

Díky za informaci, psal jsem to podle paměti. --Dezidor (talk) 09:34, 28 April 2012 (UTC)

File:Budova na Maskavas iela.jpgEdit

 
File:Budova na Maskavas iela.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

russavia (talk) 07:34, 16 May 2012 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely russavia (talk) 07:39, 16 May 2012 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely russavia (talk) 13:15, 16 May 2012 (UTC)

File:Sídlo správy rižského předměstí Zemgale.jpgEdit

 
File:Sídlo správy rižského předměstí Zemgale.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

russavia (talk) 13:28, 16 May 2012 (UTC)

HelpEdit

Hi, do you know what happened here with the reviewerwebot?

Willy Weazley 18:55, 17 May 2012 (UTC)

Josef Vašíček monument in Havlíčkův BrodEdit

Hello! You downloaded many photos of Havlíčkův Brod. Probably you live there. Can I ask you to make a photo of Josef Vašíček monument in Havlíčkův Brod? If it would bve possible, please take a photo and upload on commons. I mean it is a monument, that you can see on this site: http://en.khl.ru/news/2012/09/07/24703.html. Greetings! --Lowdown (talk) 07:52, 7 September 2012 (UTC)

I don´t live there. --Dezidor (talk) 08:20, 15 September 2012 (UTC)

Do you have a better version of File:Dvě okurky.jpg?Edit

Deutsch | English | Español | Suomi | Français | עברית | Magyar | 日本語 | Македонски | Nederlands | Polski | Português | Svenska | Українська | +/−


Thank you for your submission of File:Dvě okurky.jpg. While all submissions are useful, do you think you might be able to supply a better quality version of the same, or similar, content? In many cases, the largest and highest resolution possible is the most useful version to have available. (MediaWiki has automatic resizing functionality, so there is no need for multiple versions of the same image at different sizes, users can select any size and the software will generate and cache the needed resolution on the fly.)

If you can supply the same exact image as File:Dv%C4%9B okurky.jpg at a larger resolution (or media at a higher bitrate, etc.), please just upload it over the original, users will get the new higher quality version with no further effort on your part. If on the other hand, the content is only similar, it is best to select a new image name, as there may be uses already where some aspect of the existing media was key to the usage. In the latter case, if you can provide a crosslink reference to the new image in the older one and vice versa, that will be extremely helpful.

Again, thank you very much for your contribution, it is appreciated.

McZusatz (talk) 16:09, 11 September 2012 (UTC)

File:Sušený krab (2).jpgEdit

 
File:Sušený krab (2).jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Arthro (talk) 18:12, 11 September 2012 (UTC)

File:Sušený krab (3).jpgEdit

 
File:Sušený krab (3).jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Arthro (talk) 18:13, 11 September 2012 (UTC)

Location?Edit

Hi Dezidor - do you have a location for File:Falco cherrug.jpg, please, in particular, captive or wild? Needn't be an exact location if the security of the bird is at all at risk. Thanks! - MPF (talk) 00:01, 14 November 2012 (UTC)

Probably Brno Zoo. --Dezidor (talk) 15:02, 3 January 2013 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely, Stefan4 (talk) 22:12, 8 January 2013 (UTC)

File:Muzeum romské kultury.jpgEdit

 
File:Muzeum romské kultury.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Anglos (talk) 12:30, 9 March 2013 (UTC)

File:Pes.JPGEdit

What kind of dog breed is this? (I am categorising the files in Category:Unidentified dogs) Thank you.--SunOfErat (talk) 13:01, 16 April 2013 (UTC)

An award for youEdit

 
Relief under the statue of Könyves Kálmán
  The Commons Barnstar
I award you this star for your complete series of photos of the fourteen statues of heroes on Heroes' Square (Budapest) and of the reliefs under each. – b_jonas 23:22, 27 April 2013 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely, russavia (talk) 04:48, 9 August 2013 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely, russavia (talk) 09:49, 5 September 2013 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

File:Deva, sousoší.jpgEdit

 
File:Deva, sousoší.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Eleassar (t/p) 08:30, 14 October 2013 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

Yours sincerely, Eleassar (t/p) 16:05, 23 November 2013 (UTC)

File:Riga, hodiny.jpgEdit

 
File:Riga, hodiny.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Eleassar (t/p) 16:19, 23 November 2013 (UTC)

Вікі любить Землю, 1–31 травня / Wiki Loves Earth, May 1–31, 2014Edit

Вітаємо!

З 1 по 31 травня 2014 буде проходити конкурс «Вікі любить Землю», метою якого є фотографування пам'яток природи. Цього року конкурс став міжнародним. Зі списками пам'яток природи України можна ознайомитися тут. Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читати тут. – Оргкомітет «Вікі любить Землю» (in english) 20:54, 9 April 2014 (UTC)

File:Socha Lysenka, Kyjev.jpgEdit

 
File:Socha Lysenka, Kyjev.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Eleassar (t/p) 19:18, 5 May 2014 (UTC)

File:Jurmala (25).jpgEdit

 
File:Jurmala (25).jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Taivo (talk) 19:25, 7 September 2014 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, INeverCry 21:43, 21 October 2014 (UTC)

File:Jezdecká socha komunistického hrdiny na třídě Tarasa Ševčenka.jpgEdit

 
File:Jezdecká socha komunistického hrdiny na třídě Tarasa Ševčenka.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

INeverCry 08:01, 23 October 2014 (UTC)

File:Chalupa na Lipně.jpgEdit

 
File:Chalupa na Lipně.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Jacquesverlaeken (talk) 17:30, 2 November 2014 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, INeverCry 08:56, 16 November 2014 (UTC)

Tvoje fotkaEdit

FYI :) --Jagro (talk) 12:27, 25 November 2014 (UTC)

File:Bārs DOLE.jpgEdit

 
File:Bārs DOLE.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Voll (talk) 11:06, 7 December 2014 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, INeverCry 04:19, 26 January 2015 (UTC)

Zahrada, směs květin (2).jpgEdit

Ahoj, v důsledku duplicity jsem navrhl jeden z obrázků ke smazání.--Kacir (talk) 17:31, 2 February 2015 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня — 5 квітня 2015Edit

Вітаємо!

З 7 березня по 5 квітня 2015 року буде проходити конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читати тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки» / сторінка на сайті «Вікімедіа Україна»

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня — 5 квітня 2015Edit

Вітаємо!

З 7 березня по 5 квітня 2015 року буде проходити конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читати тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки» / сторінка на сайті «Вікімедіа Україна»

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, Andrey Korzun (talk) 21:51, 12 June 2015 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, Andrey Korzun (talk) 22:27, 13 June 2015 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:

And also:

Yours sincerely, Andrey Korzun (talk) 16:11, 15 June 2015 (UTC)

Notification about possible deletionEdit

 
Some contents have been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether they should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at their entry.

If you created these pages, please note that the fact that they have been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with them, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Affected:


Yours sincerely, Andrey Korzun (talk) 21:57, 15 June 2015 (UTC)

Вікі любить пам'ятки 2015 в Україні. Увага! Опитування / Wiki Loves Monuments 2015 in Ukraine. SurveyEdit

Вітаємо!

8 липня 2015 року вийшов закон №122-ЗРК/2015 «Про внесення змін до Закону Республіки Крим ”Про об'єкти культурного спадку в Республіці Крим”», яким об'єкти культурної спадщини Криму було визнано такими, що підлягають державній охороні Російської Федерації. Спираючись на це, НП «Вікімедіа РУ» та спільнота російських учасників вікіпроектів цього року проводить щорічний фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» в Росії уже із Кримом у своїх конкурсних списках. Просимо висловитися щодо того, якою, на Вашу думку, має бути українська частина. Також Ви можете висловити Ваші ідеї щодо поліпшення конкурсу.Опитування за лінком / Survey is here.

Більше інформації про конкурс читати тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки» / сторінка на Вікісховищі. 20:11, 21 August 2015 (UTC)

File:Tukums, hlavní náměstí.jpgEdit

 
File:Tukums, hlavní náměstí.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Taivo (talk) 11:39, 26 May 2016 (UTC)

File:Nokturnal Mortum 2.JPGEdit

 
File:Nokturnal Mortum 2.JPG has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Taivo (talk) 15:10, 9 September 2016 (UTC)

File:Krišjānis Barons v Vērmaņa dārzs.jpgEdit

 
File:Krišjānis Barons v Vērmaņa dārzs.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Alexander Roumega (talk) 09:47, 19 September 2016 (UTC)

Please give images good descriptionsEdit

العربية | català | čeština | dansk | Deutsch | English | español | suomi | français | galego | עברית | magyar | italiano | 日本語 | македонски | മലയാളം | Nederlands | occitan | polski | português | русский | українська | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | +/−


I noticed you've uploaded File:Mušle 6349.jpg and I thought I should draw your attention to a common error.
Please give some thought to writing a good description of uploaded images. This ensures that they can be used. It also helps those that review and improve categories do a better job, which also ensures that images will get used in novel and interesting ways. Thanks, and happy editing!

Tip: Categorizing imagesEdit

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Ελληνικά | English | Esperanto | español | فارسی | suomi | français | galego | עברית | magyar | íslenska | italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | norsk bokmål | polski | português | português do Brasil | română | русский | slovenčina | slovenščina | српски / srpski | svenska | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | +/−


Hello, Dezidor!

Thanks a lot for contributing to the Wikimedia Commons! Here's a tip to make your uploads more useful: Why not add some categories to describe them? This will help more people to find and use them.

Here's how:

1) If you're using the UploadWizard, you can add categories to each file when you describe it. Just click "more options" for the file and add the categories which make sense:

2) You can also pick the file from your list of uploads, edit the file description page, and manually add the category code at the end of the page.

[[Category:Category name]]

For example, if you are uploading a diagram showing the orbits of comets, you add the following code:

[[Category:Astronomical diagrams]]
[[Category:Comets]]

This will make the diagram show up in the categories "Astronomical diagrams" and "Comets".

When picking categories, try to choose a specific category ("Astronomical diagrams") over a generic one ("Illustrations").

Thanks again for your uploads! More information about categorization can be found in Commons:Categories, and don't hesitate to leave a note on the help desk.

--Gampe (talk) 08:41, 22 September 2016 (UTC)

File:Budapešť 0535.jpgEdit

 
File:Budapešť 0535.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Zello (talk) 22:25, 28 December 2016 (UTC)

File:David Irving and his daughter Jessica.jpgEdit

 
File:David Irving and his daughter Jessica.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

193.61.207.180 14:41, 14 May 2018 (UTC)

File:Narva, památník Puškinovi.jpgEdit

 
File:Narva, památník Puškinovi.jpg has been listed at Commons:Deletion requests so that the community can discuss whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could go to voice your opinion about this at its entry.

If you created this file, please note that the fact that it has been proposed for deletion does not necessarily mean that we do not value your kind contribution. It simply means that one person believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

Please remember to respond to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will not affect the result of the nomination. Thank you!

Afrikaans | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | íslenska | italiano | 日本語 | 한국어 | 한국어 (조선) | македонски | മലയാളം | norsk bokmål | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | occitan | polski | پښتو | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | slovenčina | slovenščina | shqip | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Flying Saucer (talk) 04:24, 11 August 2018 (UTC)

Return to the user page of "Dezidor".